18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystrzelenie kamienia rajdówką prosto w twarz

fantastico • 2016-11-05, 01:33
Na rajdzie najechany samochodowym kołem kamień przeszedł w stan lotu, kierując się w stronę twarzy oglądającego widza trafiając Go. Po tym film się urywa, ale zwracając uwagę na szybkość lotu mogło to spowodować niemiłe konsekwencje.


uho82

2016-11-05, 08:33
Ukrzyżować kamerzystę

SirMajkel

2016-11-05, 10:45
znał ryzyko, każdy miał takie same szanse i mimo wszystko tam stali. Chcieli to mają :)

SamSobieBogiem

2016-11-05, 10:55
Chciałem napisać, że to samochód produkcji arabskiej, ale oni nie mają swoich samochodów.



k***a, tak jak my :(

Xumme

2016-11-05, 12:55
Zawsze mnie zastanawia czemu ludzie na rajdach stoja po stronie, na która wynosi samochody z zakretów.. albo w która auta odwracaja sie "tyłem" wyrzucając szpryce kamieni... To tak jakby pojechac do Aleppo i drzec morde "fuck allah".

noir

2016-11-05, 17:06
Zależy gdzie jest rajd. W polsce, szwecji itp sa organizatorzy ktorzy wyznaczają strefy gdzie kibice mogą stać.
Były przypadki gdziebodwolywano oes przez kibiców w niewyznaczonych miejscach.

pelemaster

2016-11-05, 19:47
Bliżej k***a trzeba było stanąć.

kaiel

2016-11-05, 19:55
też mi lot,ja szybciej po bułki latam

Hada Gronkowiec-Lincz

2016-11-06, 02:00
Pytanie do adminów, bo juź mnie to wk***ia. Jak mam k***a znaleźć później ten materiał, jak zarówno tytuł jak i opis został napisany jakimś pseudopolskim bełkotem? Wyj***liście regulamin?

fantastico

2016-11-06, 12:49
Hada Gronkowiec-Lincz napisał/a:

Pytanie do adminów, bo juź mnie to wk***ia. Jak mam k***a znaleźć później ten materiał, jak zarówno tytuł jak i opis został napisany jakimś pseudopolskim bełkotem? Wyj***liście regulamin?



Tytuł jak i Tagi są napisane poprawnie. Treść zawiera również słowa kluczowe.

hejcior

2016-11-07, 02:07
fantastico napisał/a:



Tytuł jak i Tagi są napisane poprawnie. Treść zawiera również słowa kluczowe.



A twoja głowa zawiera gówno, najwidoczniej. Powinieneś perm bana wyłapać za ten bełkot w opisach już dawno (i nie ty jeden, bo modnisiów na pisanie jak pie**olony analfabeta i ćwierćinteligent jest tu więcej).