18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystrzałowy finał piłki nożnej w Jorge Teixeira

Flodzia • 2023-01-23, 11:27
W niedzielne popołudnie 22.01.2023 zawodnicy Guarani i Tchunay FC rozgrywali finałowy mecz na kartoflisku Teixeirão w Jorge Teixeira, na wschód od Manaus. Podczas serii rzutów karnych na boisko wbiegli "kibice" i otworzyli ogień do p*zdograjków z Tchunay FC - jeden padł na miejscu a trzech w stanie krytycznym trafiło do szpitala.

To były jedyne celne strzały tego dnia :amused:






mekiz

2023-01-23, 20:18
Na mundialu lepiej symulują :roll:

kzf

2023-01-23, 20:23
Ciekawe, czy tak raźno by wpadli na obiekt ze świadomością, że przynajmniej połowa uczestników imprezy może mieć kopyta i ich odj***ć. Zawsze mnie śmieszą i śmieszyć będą te pie**olenia p*zdeczek, że obywatel ma nie mieć broni palnej, bo jak coś zagraża, to od tego jest policja. Tam też jest, a w tej chwili mogą co najwyżej przyjechać i spakować ich w czarne worki.

przewodnik_elektryczny

2023-01-23, 20:44
kzf napisał/a:

Ciekawe, czy tak raźno by wpadli na obiekt ze świadomością, że przynajmniej połowa uczestników imprezy może mieć kopyta i ich odj***ć. Zawsze mnie śmieszą i śmieszyć będą te pie**olenia p*zdeczek, że obywatel ma nie mieć broni palnej, bo jak coś zagraża, to od tego jest policja. Tam też jest, a w tej chwili mogą co najwyżej przyjechać i spakować ich w czarne worki.



No widzisz , tam na pewno kilku miało broń i ch*ja to dało, sp***olili. Jak wpada ktoś nastawiony na zabójstwo kogoś konkretnego to jest kilka chwil. Też byś sp***olił stamtąd nawet mając broń, przecież nie będziesz narażać życia dla jakiegoś gangusa z podwórka obok

Baronessa

2023-01-23, 21:14
Szkoda, że z maszynówki nie poleciał. Więcej trupów by było...

mooop12

2023-01-23, 21:34
Faktycznie do nich strzelali za ch*jową grę czy to jakieś porachunki narkotykowe/dopingowe?

Black_Hole

2023-01-23, 21:49
w 49 sek widac ze zginął neymar jr. Pogoń szczecin pogrązona w żałobie

maczul84

2023-01-24, 03:44
I od teraz będą grali w dziesiątkę.....