18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystrzałowa muzułmańska impreza

MisDetonator • 2022-05-23, 19:55
Tradycyjne ciapackie strzelanie na wiwat z okazji święta zwanego Eid al-Fitr (Święto Przerwania Postu) kończy się bardzo pozytywnie - 2 :dead: .
Działo się to w Chuzestanie w Iranie.



spoiler

0rion

2022-05-23, 19:59
jedna bestia mniej :-)

skotlicki

2022-05-23, 20:02
Tak się gibnął jakby miał zaraz breakdanca zak***ić :chomik: :chomik: :chomik: :chomik:

baronturbina

2022-05-23, 20:12
Za jabłońskiego browar:-) misiu gdzie ty byłeś jak cię nie było?

Ogórek

2022-05-23, 20:12
Wprowadzić im więcej świąt!!

MisDetonator

2022-05-23, 20:20
baronturbina napisał/a:

Za jabłońskiego browar:-) misiu gdzie ty byłeś jak cię nie było?



Historia jak zwykle na sadolu, dodawałem kilka tematów i moderacja za 2 czy 3x mi usuwała pod rząd bo opis nie pasi czy inny z dupy powód. O ile kojarzę dodałem bez opisu, usunęli, potem dodałem z jakimś z dupy opisem i komentarzem że opis bardzo niezbędny by zaskopoić moderację, bo co k***a napisać o filmie kilkusekundowym gdzie wszystko widać? Też usunęli, chyba za karę. Dodałem 3ci raz tym razem bez komentarza, też usunęli, uznałem że pie**olę to. Oczywiście inni userzy mogli i mogąmieć filmy bez opisu lub również z opisem z dupy widocznie akurat ktośtam dostał okresu i chciał się wyżyć. Zawsze przykro się robi jak człowiek przypomni sobie sadola sprzed 10 lat a tego teraz i obecne standardy.

Więc tl;dr odechciało mi się cokolwiek tu wrzucać. Pojawiam się i znikam zależnie od czasu i chęci na przeglądanie różnych serwisów. A jak halmany i inne ostatnie kilka miesięcy taśmowo wpie**alają po 100 postów dziennie to też ciężko cokolwiek dodawać bez powtórki.

JanJankowski

2022-05-23, 20:27
Ten co go postrzelił odszedł po cichu. Na pierwszym planie chooja widać

Siriuz

2022-05-23, 21:09
I odchodzac spoglada jeszcze na bron udajac zapewne zdziwienie - "ojej, samo wystrzelilo, jakas usterka"

baronturbina

2022-05-23, 21:09
MisDetonator napisał/a:

Historia jak zwykle na sadolu, dodawałem kilka tematów i moderacja za 2 czy 3x mi usuwała pod rząd bo opis nie pasi czy inny z dupy powód. O ile kojarzę dodałem bez opisu, usunęli, potem dodałem z jakimś z dupy opisem i komentarzem że opis bardzo niezbędny by zaskopoić moderację, bo co k***a napisać o filmie kilkusekundowym gdzie wszystko widać? Też usunęli, chyba za karę. Dodałem 3ci raz tym razem bez komentarza, też usunęli, uznałem że pie**olę to. Oczywiście inni userzy mogli i mogąmieć filmy bez opisu lub również z opisem z dupy widocznie akurat ktośtam dostał okresu i chciał się wyżyć. Zawsze przykro się robi jak człowiek przypomni sobie sadola sprzed 10 lat a tego teraz i obecne standardy.
Więc tl;dr odechciało mi się cokolwiek tu wrzucać. Pojawiam się i znikam zależnie od czasu i chęci na przeglądanie różnych serwisów. A jak halmany i inne ostatnie kilka miesięcy taśmowo wpie**alają po 100 postów dziennie to też ciężko cokolwiek dodawać bez powtórki.


pie**ol i bądź sobą :-D zawsze!

seren_i_ty

2022-05-23, 21:24
MisDetonator napisał/a:

Historia jak zwykle na sadolu, dodawałem kilka tematów i moderacja za 2 czy 3x mi usuwała pod rząd bo opis nie pasi czy inny z dupy powód. O ile kojarzę dodałem bez opisu, usunęli, potem dodałem z jakimś z dupy opisem i komentarzem że opis bardzo niezbędny by zaskopoić moderację, bo co k***a napisać o filmie kilkusekundowym gdzie wszystko widać? Też usunęli, chyba za karę. Dodałem 3ci raz tym razem bez komentarza, też usunęli, uznałem że pie**olę to. Oczywiście inni userzy mogli i mogąmieć filmy bez opisu lub również z opisem z dupy widocznie akurat ktośtam dostał okresu i chciał się wyżyć. Zawsze przykro się robi jak człowiek przypomni sobie sadola sprzed 10 lat a tego teraz i obecne standardy.
Więc tl;dr odechciało mi się cokolwiek tu wrzucać. Pojawiam się i znikam zależnie od czasu i chęci na przeglądanie różnych serwisów. A jak halmany i inne ostatnie kilka miesięcy taśmowo wpie**alają po 100 postów dziennie to też ciężko cokolwiek dodawać bez powtórki.



halmany i inne.............................................. No niestety prawda!

pie**ol i bądź sobą :-D

Irokez

2022-05-25, 20:06
Źle staanął i go zatłukli