18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystrzał opony ..

~McSadol • 2021-08-27, 09:31
... grubo .. :shock:


kwakmx

2021-08-27, 10:24
chyba na podtlenku jeździł

wojtekpwse

2021-08-27, 10:24
Tak to jest jak sie jezdzi w JanuszTrans. Opony te same od poczatku zycia ciezarowki. Ale druga strona jest taka, że przez te poerdolone dziwne podatki już coraz mniej się opłaca cokolwiek legalnie robić.

Lexter

2021-08-27, 10:55
Może bąka puścił ? :mrgreen:

dennissliwa

2021-08-27, 11:26
wojtekpwse napisał/a:

Tak to jest jak sie jezdzi w JanuszTrans. Opony te same od poczatku zycia ciezarowki. Ale druga strona jest taka, że przez te poerdolone dziwne podatki już coraz mniej się opłaca cokolwiek legalnie robić.



Często nowa opona ma jakis defekt i potrafi sie rozlecieć...

Noksu

2021-08-27, 11:39
wojtekpwse napisał/a:

Tak to jest jak sie jezdzi w JanuszTrans. Opony te same od poczatku zycia ciezarowki. Ale druga strona jest taka, że przez te poerdolone dziwne podatki już coraz mniej się opłaca cokolwiek legalnie robić.



Co ty pie**olisz kolego. Nie jesteś w stanie przewidzieć czy opona wystrzeli czy też nie. Jeżeli z własnej woli wsiadasz do zestawu z ch*jowymi oponami to już Twój problem a nie jak Ty to nazywasz Januszexa.

Hans-Kloss

2021-08-27, 12:40
Grubo ? ! ....grubo to moja stara wygląda leginsach :lol:

PryszczatyJeż

2021-08-27, 13:15
wojtekpwse napisał/a:

Tak to jest jak sie jezdzi w JanuszTrans. Opony te same od poczatku zycia ciezarowki. Ale druga strona jest taka, że przez te poerdolone dziwne podatki już coraz mniej się opłaca cokolwiek legalnie robić.



Opona, która nie wykazuje oznak dużego zużycia potrafi wystrzelić, a inna z rozciętym bokiem następne kilka lat przechula. Nie przewidzisz.

dennissliwa

2021-08-27, 13:29
PryszczatyJeż napisał/a:

Opona, która nie wykazuje oznak dużego zużycia potrafi wystrzelić, a inna z rozciętym bokiem następne kilka lat przechula. Nie przewidzisz.



Dokładnie, gadałem z kierowcą co dostał nowego Dafa i miał założone nowe Micheliny po niecałych 1000km pękła mu przednia opona a na nic nie najechał

Wiewór

2021-08-27, 15:07
Tirowcy juz tak mają że opony zmieniają dopiero jak ja wydupcy w powietrze.

Momonti

2021-08-27, 15:31
PryszczatyJeż napisał/a:

Opona, która nie wykazuje oznak dużego zużycia potrafi wystrzelić, a inna z rozciętym bokiem następne kilka lat przechula. Nie przewidzisz.



No niby nie przewidzisz, ale szacujesz szanse danego zdarzenia dla konkretnych warunków. Inaczej to takie pie**olenie dla usprawiedliwienia swojego januszostwa i oszczędzaniu na gumie.

Mariusz

2021-08-27, 15:43
Czy to nie przypadkiem zbiornik z gazem wybuchł?

ptrkmdg

2021-08-27, 17:07
Mariusz napisał/a:

Czy to nie przypadkiem zbiornik z gazem wybuchł?



pozamykałeś wszystkich