18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystraszyli pieska ...

~McSadol • 2022-06-20, 16:36
i co na to obrońcy zwierząt ..... :-D


Maniecky

2022-06-20, 18:41
Brazylijska nagroda Darwina...mieszkac tam, wiedzac ze potencjalnie ma sie z kims na pienku, i stac jak p*zda tylem do otoczenia bez zadnej klamki i orientacji...ja bym tam k***a zostal mistrzem taktyki.... zawsze plecami do sciany, obok jakichs drzwi albo innej zaslony, bron palna pod reka, wycwiczone wydobycie i zadne k***a klapki smierci na nogach tylko normalne obuwie... w najgorszym wypadku zabral bym pare chwastow ze soba do grobu.

JanJankowski

2022-06-20, 19:21
Klapki śmierci hehe. Rozj***les mnie. Nie wiem jak ci dać drugie piwo hehehe Masz święta racje. Pies fajnie sobie jogging zrobił.

Mzimu

2022-06-20, 20:15
@Maniecky
to jest w Peru, nie brazylia

petru23

2022-06-20, 20:32
Jak wystraszył? pies odczekał zamieszanie i ilość pocisków i ruszył ich doj***ć.

thealbino

2022-06-22, 13:12
Maniecky napisał/a:

Brazylijska nagroda Darwina...mieszkac tam, wiedzac ze potencjalnie ma sie z kims na pienku, i stac jak p*zda tylem do otoczenia bez zadnej klamki i orientacji...ja bym tam k***a zostal mistrzem taktyki.... zawsze plecami do sciany, obok jakichs drzwi albo innej zaslony, bron palna pod reka, wycwiczone wydobycie i zadne k***a klapki smierci na nogach tylko normalne obuwie... w najgorszym wypadku zabral bym pare chwastow ze soba do grobu.



nie no kozak jesteś... a znając życie to byś sie zesrał zanim byś drzwi do domu zamknął