18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wystawił owczarka na parapet za okno. Pies nie żyje

Cały_Idiota • 2015-04-02, 21:26
Zarzut zabicia psa usłyszał mężczyzna, który postawił owczarka niemieckiego na zewnętrznym parapecie i zamknął okno. Pies nie był w stanie utrzymać się na wąskiej blasze i spadł z czwartego piętra. Nie przeżył. O sprawie napisał "Głos Wielkopolski".

Do zdarzenia doszło pod koniec marca na osiedlu Piątkowo w Poznaniu. Właściciela owczarka nie było w mieszkaniu. Pod jego nieobecność psem zajmowali się inni lokatorzy. Jeden z nich z nieustalonych przyczyn wystawił zwierzę na blaszany parapet za okno, po czym je zamknął. Pies po kilku minutach, kiedy usiłował utrzymać się na wąskiej blasze, spadł z wysokości czwartego piętra.


Zarzuty dla sprawcy
Według ustaleń policji, w czasie zdarzenia w mieszkaniu poza mężczyzną opiekującym się psem było jeszcze czterech studentów. Osoba, która wystawiła owczarka usłyszała zarzuty.

- Zgodnie z artykułem 35 za uśmiercenie zwierzęcia sprawcy grozi do dwóch lat pozbawienia wolności - powiedział Maciej Święcichowski, rzecznik wielkopolskiej policji.

Fundacja będzie walczyć o wyższy wymiar kary
W sprawę włączyła się fundacja Mondo Cane zajmująca się ochroną praw zwierząt. W postępowaniu przygotowawczym wystąpi jako pokrzywdzony i będzie oskarżycielem posiłkowym. Obrońcy zwierząt chcą udowodnić, że sprawca działał ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi do trzech lat więzienia.

- Chcemy kary nie tylko dla opiekuna psa, ale też właściciela i osób, które przebywały wtedy w mieszkaniu. Planujemy poinformować też uczelnie tych studentów o sprawie - mówiła lokalnej gazecie Anna Cierniak z fundacji Mondo Cane.

GhostRider32

2015-04-03, 00:48
Może był tak naćpany, że pomylił psa z kotem :P
Jak studenci w Gdańskim falowcu, co to się im wydawało, że latać potrafią... k***a, kto studiuje w tym kraju, kiedyś na studia szli tylko ludzie, którzy na to zasługiwali, a teraz jak słyszę, że na dzienne prawo w Gdańsku dostają się osoby, jak dzieciak sąsiadów, z matmą na 35% i polski na 55% to mnie czarny ch*j strzela...

@Hereticus
Skoro to takie normalne, to Ciebie k***a na 7. piętrze na parapet wystawię, bo mnie wk***iasz...

My...........er

2015-04-03, 00:52
Powinni dopie**olić mu kare taką samą jak za zabicie człowieka !

Hvsarz

2015-04-03, 00:55
Fakt debil, sam chętnie bym go wystawił na ten parapet... ale z drugiej strony ta organizacja to też jakieś popie**olce "Chcemy kary nie tylko dla opiekuna psa, ale też właściciela i osób, które przebywały wtedy w mieszkaniu. Planujemy poinformować też uczelnie tych studentów o sprawie " A co ma do tego właściciel i inne osoby przebywające w mieszkaniu? Właściciela wedle opisu w ogóle tam nie było, a z pozostałych osób, nikt nie musiał wcale o tym wiedzieć.
Rozumiem, że jak człowiek człowieka zabije, to Ci idioci też domagali by się kary dla ewentualnych świadków?

P.S. A jarających się tym.. cóż nie wszyscy są cywilizowani, zdarza się, że i rodacy są poniżej poziomu buszmena z kongo, bo nawet oni takich rzeczy nie robią, a tym bardziej nie jarają się tym.

TT4

2015-04-03, 01:11
Oby to nie trafiło na główną, znowu będzie spam i ból dupy wielkich obrońców zwierząt. Wystawił to wystawił, dostanie karę i tyle w temacie. - Ja cie k***o wystawie za okno na parapet i zamkne okno ale zanim spadniesz wyr*cha cie stado golebi wielkosci shaqa o'neilla z adekwatnymi ku*asami a jednoczesnie drugie stado bedzie ci sralo w pysk po arabsku (ale gratis) ta golebia mieszanka moczu ze sraka (ptaki tak maja) w skali wyzej wymienionego shaq'a po opie**oleniu dawki zywieniowej dla 200000 polnocnokoreanczykow trocin ze sluzem starego karpia i zdechnij i wypie**alaj. pifo dla ghostrider32.

pelepele - ty ch*ju

aha pelepele - ty ch*ju postokroć z tym ć na koncu dla podkreslenia powagi sytuacji huiu

Nav

2015-04-03, 01:22
@all up
Ależ piękny ból dupy. Rozumiem, typ ch*jowo zrobił, ale spinacie się bardziej niż jakby murzyn nadział na swój pal wasze matki.

ko...........nh

2015-04-03, 01:32
To mnie naprawdę zabolało, jakim trzeba być sadystą żeby tak potraktować psa, choć z drugiej strony, jak by to był taki ciułała, jamnik, czy inny szczur, to szkoda by mi go nie było. Choć gościowi i tak bym łapy przetrącił.

choraszklanka

2015-04-03, 01:39
ja tam proponuje skonfrontować kolegów z Panem Marcinem Różalskim.

Hereticus

2015-04-03, 01:39
Bardzo dobrze zrobił, niech się uczą kundle pokory.

TT4

2015-04-03, 01:49
nav bol dupy lubisz zaparaszam na parapet razem z pelepele pewnie lubisz tez cos pt. jestę ekspertę a na sp***oline zza wersalki nadziala sie twoja stara w 1996 i oto jestes miszczu. "typ" to juz wystarczy za komentarz. ą ę ż ć ź i inne nie wystepuja (po pijaku nie bralczykuje i nie miodkuje) bo ch*j w wam w dupe klikacze urodzeni zbyt pozno aby zrozumiec czym jest zwierze, spoleczenstwo, czlowieczenstwo itd z waszymi "mondrosciami" a'la gimbostrada. zabiore ci na 3 dni telefon to sie powiesisz albo zaglodzisz ale mozesz tez zaprzestac byc zj***nym krypto gejo=ciotem ale na to nie licze. sp***alam z tego portalu. za duzo tu "sadystycznych" dzieci wychowanych na w sumie ch*j wie czym. za stary jestem.

k***a zj***ne dzieci na parapety!!!

crazyhavoc

2015-04-03, 03:09
@tomitomala4
jak nie umiesz nad soba zapanowac w internetowych dyskusjach to usun konto/odlacz kabelek...

takie tematy na sadolu powinny automatycznie leciec do kosza albo komentarze powinny byc zablokowane bo zawsze sa 2 strony
- maniakalni obroncy zwierzat, ktorym sie wlacza "furia" sprowadzajac im IQ do poziomu trawnika,
- trolle podpuszczajacy w/w grupe
i sie robi gowno-burza

TT4

2015-04-03, 04:42
masz racje crazyhavoc emocje poniosly... nie jestem tez maniakalnym obranica zwierzat bo kielbe wpie**alam tylko rozdraznilo mnie klikactwo tylko po to aby w/w grupe rozbudzic do w/w gowno tzw burzy tylko jest tez druga strona miedalu... mianowicie kazda z tych kup co tak (mam nadzieje ze masz swiadomosc jakiego pokroju grupa) na zywca dostala by autyzmu z miejsca widzac kurczaczka wielkanocnego topiacego sie sie w studni u babci na wsi a przed mnitorkiem i guzikami wielcy 15 letni bozo. wiedz jedno kiedy pies na wsi jest nieudany to niestety czesto sie go zabija np szpadlem, kiedy kon na wyscigach kuleje to strzal w leb itd. ale pochwala przed monitorem bestialskiego durnego zabicia psa czy czegos tam to ch*joza. w sumie to juz za pozno nie zatrzymam ani ja ni nikt tych smroli dlatego powtarzam wypie**alam z tego pportalu. chociarz kompilacje ubijania debili przez zwierzeta..

babcia do crazyhavoc:
-h*j wie jak cie zwia, wsatawaj juz jedenasta!
-babciu, śpie dalej...
-h*j wie jak cie zwia jakie sp***alaj? masz wstać i h*j wie jak cie zwia i nie probuj mi to rpbic gownoburzy w poniedzialek.
-sp***alaj
-sam sp***alaj h*j wie jak cie zwia babciu

hui

hui

N527

2015-04-03, 05:57
No przecież k***a trzeba być debilem...

Albo wyborcą PO/PiS/PS/RP

Nie wiem co gorsze.

The_Grimm

2015-04-03, 06:38
Takich ludzi powinno się z automatu kierować na obserwację i badania psychiatryczne, bo to nie jest normalne zachowanie.

Dziureks

2015-04-03, 07:59
Może mi ktoś wyjaśnić:
"- Chcemy kary nie tylko dla opiekuna psa, ale też właściciela i osób, które przebywały wtedy w mieszkaniu. Planujemy poinformować też uczelnie tych studentów o sprawie"
Co oni mogą mieć do właściciela którego NIE BYŁO w mieszkaniu?O.o Tak jak niektórzy przedmówcy, wystawił to wystawił - dadzą kare i tyle.. ale właściciel? może niech jeszcze zabiorą zdolności kredytowe sąsiadom? Bez sens..

Jendor

2015-04-03, 08:40
Kara dla właściciela którego nie było w domu ? k***a ale oni są poj***ni z tej fundacji :p