18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wysokie składowanie

~Angel • 2019-03-25, 08:14
im wyżej leży tym ładniej pie**olnie


McQurwa

2019-03-25, 08:25
Ale uparciuch ,chce na siłę wcisnąć paletę

Shanttyy

2019-03-25, 08:56
Niebezpieczna robota, jeden zły ruch i najbliższe 2 lata pracujesz za darmo :amused:


Rutik

2019-03-25, 14:22
W Anglii zgodnie z zasadą " don't walk by" koleś który jest świadkiem jak ktoś pracuje niebezpiecznie jest tak samo odpowiedzialny za wypadek jak w tym wypadku operator tego paleciaka. Trzeba być ch*jem żeby nie zwrócić uwagi na coś co wygląda ch*jowo, tylko capnąc za telefon z nadzieją że kolesia paleta zabije a w najlepszym przypadku poturbuje. Gardzę takim ścierwem.

muraaas

2019-03-25, 14:35
Rutik napisał/a:

W Anglii zgodnie z zasadą " don't walk by" koleś który jest świadkiem jak ktoś pracuje niebezpiecznie jest tak samo odpowiedzialny za wypadek jak w tym wypadku operator tego paleciaka.


Kompletny idiotyzm. Po to są kursy żeby każdy kto wsiada na wózek wiedział co i jak ma robić. Jeśli mimo to nie potrafi to znaczy że nie powinien pracować na wózkach i z czystym sumieniem można go wypie**olić z pracy. Inna sprawa to powszechne przyzwolenie na robienie różnych głupot "bo to tylko widlak". Takie coś powinno, i raczej jest tępione.
Co do sytuacji na filmie to nie wiadomo jak cała akcja się zaczęła. Jeśli np karetka siadła już po podjęciu i wysunięciu ładunku to faktycznie jedyne co pozostaje to wyciągnąć telefon i czekać na wyniki. Dodatkowo taki materiał może się przydać w śledztwie jeśli faktycznie coś by się komuś stało.

Tomsza

2019-03-25, 15:09
Dobrze że niedługo będą obowiązywać wyłącznie uprawnienia UDT, odsieje to wszystkie niedojdy z papierami od wujka Mirasa.
A tak mi się przypomniało, jak tak koledze tona pieprzu jebła to magazyn był 2 dni zamknięty. Nie dało się oddychać...

QuarioX

2019-03-25, 15:16
Ja tam bardziej podziwiam ich, że z tak bliska obserwują, jak dobrze jebnie to i cały regał pójdzie się j***ć i domino będzie. Ale to ruskie, więc pewnie nawet nie wpadliby na to.

InnyName

2019-03-25, 19:29
Zj***łem już palete z akumulatorami i palęte z oliwą z oliwek, ale jebło za pierwszym jak i za drugim razem :D
To były czasy zajebiste

przemoert

2019-03-25, 21:04
Tomsza napisał/a:

Dobrze że niedługo będą obowiązywać wyłącznie uprawnienia UDT, odsieje to wszystkie niedojdy z papierami od wujka Mirasa.
A tak mi się przypomniało, jak tak koledze tona pieprzu jebła to magazyn był 2 dni zamknięty. Nie dało się oddychać...



Widziałeś ty kiedyś egzamin organizowany przez UDT? Ściągnij paletę ze słupka, wsadź paletę na słupek. Egzamin zdany..

Pablo_OPC

2019-03-25, 21:35
Z chęcią bym sobie sztaplareczką pojeździł. :)

Ca...........on

2019-03-25, 21:38
A później takie pooblepiane piwko trafia do osiedlowych sklepów z odrzutu na "promocję".

Rafer

2019-03-26, 02:31
k***a a ja mam pecha i widuję magazyny wysokiego składowania tylko i wyłącznie automatyczne. Z windami, klatkami, obrotnicami i wieloma pierdami. Ale byłe kiedyś na rozbiórce magazynu po takiej demolce. Brak poprzeczek, odbojników, sworznie wywalone, siatek brak, kotwy w wielu nogach sprzedane na złom, regały odkształcone od przeciążenia...
Jak budowaliśmy halę, ludzie się dziwili, że robimy to od dupy strony. :D Posadzka z armaturą i miejscami kotwień, a później regały. Na koniec magazyn był obudowany ścianami i sufitem i resztą instalacji. Miało to swoje plusy, a dla mnie wiele minusów.
Niestety takie zdarzenia to wypadkowe dwóch działań. Olewanie przeglądów i remonty we własnym zakresie prowadzone przez użytkownika, przeciążanie regałów i częste ustawianie tam gzie ie powinno się tego robić ładunków o podwyższonym środku ciężkości. Druga to olewanie BHP przez "wóżkowego", który ma wyj***ne na wszystko i wszystkich i jest zawsze najmądrzejszy. I jak mu się coś mówi, on wie zawsze "lepij". "Jebnij się w łeb, to jaj mam papier nie ty"

Antek01

2019-03-26, 10:22
Tomsza napisał/a:

Dobrze że niedługo będą obowiązywać wyłącznie uprawnienia UDT, odsieje to wszystkie niedojdy z papierami od wujka Mirasa.
A tak mi się przypomniało, jak tak koledze tona pieprzu jebła to magazyn był 2 dni zamknięty. Nie dało się oddychać...



Kurs przed egzaminem UDT wygląda podobnie kurs na prawo jazdy. ch*ja się tam nauczysz, byle zdać. A sam egzamin UDTowski to jak wcześniej przemoert napisał, podnieść paletę i odłożyć paletę i kilka debilnych pytań, które tak na prawdę w robocie Ci się nie przydadzą.
A wypadki niestety wszędzie się zdarzają. Mogła deska w palecie strzelić i ta się skrzywiła, mógł przewód w wózku strzelić. Mogła decha już odstawać gdy ktoś paletę tam wkładał i przy ściąganiu z regalu, ta zahaczyła. Powodów jest wiele i nie zawsze to operator jest winny.