18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyskoczyła z nart

~Sunday • 2020-09-25, 18:15

Zaraz będzie zimno. 8-)

Hollow_Man

2020-09-25, 20:24
ustąp pierwszeństwa nadjeżdżającym z prawej, klasyczne wymuszenie.

Stolar900

2020-09-25, 20:25
Ten dorosły zjeb pie**olony i nie umie jeździć.

JednorękiBandyta

2020-09-25, 20:28
nwonigers napisał/a:

najpierw sie p*zdeczko doinformuj. na stoku koles mialby juz przej***ne za takie cos.



Przepisy przepisami, za potrącenie kogoś na pasach też mógłbyś pójść siedzieć mimo że ta osoba by ci ewidentnie wtargnęła na ulicę co z tego że przepisy myśleć trzeba samodzielnie zasada ograniczonego zaufania nawet przy prawidłowym zachowaniu obowiązuje a jeszcze jak ktoś tak odpie**ala... Dziecko dzieckiem szkoda ale ojciec debil.

parolpl

2020-09-25, 20:29
@ruddie
Niby tak, ale zawsze jak widzę takie gówniaki to omijam ich z daleka (właśnie żeby nie nabić się na spermę barana).

Kisieleisik

2020-09-25, 20:37
Jak nie umie pilnować gnojaka to prawidłowo .Jak miał ten typ zachamować?!Debil!
Leo3089 napisał/a:

Prawidłowo?! Ty weź się pie**olnij w ten twój pusty łeb! Wyj***ne mam czy ktoś się połamie ale nie na to kiedy jest to dziecko. Na stoku to osoba jadąca z góry ma uważać na osoby przed sobą.



Kolejny obrońca ?Za co k***a że jechałem prosto a dzieciak mi się wj***ł poprzek ???Jak nie umie pilnować gnojaka to prawidłowo .Jak miał ten typ zachamować?!Debil!
Leo3089 napisał/a:

Prawidłowo?! Ty weź się pie**olnij w ten twój pusty łeb! Wyj***ne mam czy ktoś się połamie ale nie na to kiedy jest to dziecko. Na stoku to osoba jadąca z góry ma uważać na osoby przed sobą.





nwonigers napisał/a:

najpierw sie p*zdeczko doinformuj. na stoku koles mialby juz przej***ne za takie cos.



Dokładnie .Selekcja naturalna
ruddie napisał/a:

dla tych, którzy znają narty nie tylko z oglądania skoków tego od ssania banana, jest jasne jak słońce, że to wina gówniaka albo opiekuna, który nagrywał - reszta dyskusji to strata czasu na czytanie


aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-25, 21:05
Skrzyżowanie równorzędne, ten z prawej miał pierwszeństwo. :kierowca:

djpyza

2020-09-25, 21:20
nwonigers napisał/a:

najpierw sie p*zdeczko doinformuj. na stoku koles mialby juz przej***ne za takie cos.



przej***ne to ty masz...... k***a głowę że jest tak pusta co ty pie**olisz ^^^^

bocianoff

2020-09-25, 21:22
Wchodzisz w komentarze i od razu widzisz, który zjeb w życiu nie był na nartach. Typowe polskie schorzenie - nie znam się a się wypowiem.

Lussy

2020-09-25, 21:46
Ładnie ustrzelone, 10 pkt za potrącenie i 10 pkt za zesranie się sp***olin w komentarzach, wyłącznie pecety i sp***alajcie bachory pilnować.

Sriot

2020-09-25, 22:18
Kiedyś zjeżdżałem na desce i nagle 100metrów przede mną jakiś pajac instruktor cała grupę gęsiego zaczął prowadzić w poprzek CAŁEGO stoku. NO k***A, j***nA LOTERIA, żeby trafić pomiędzy i się nie skuć. :mrgreen: Jak przejechałem to typ zaczął się pruć jeszcze, że mu przeszkadzam w szkoleniu. :rofl: Taka padaka to jest nagminna i te bombelki tak samo. :facepalm:

Andriu996

2020-09-25, 22:31
Leo3089 napisał/a:

Prawidłowo?! Ty weź się pie**olnij w ten twój pusty łeb! Wyj***ne mam czy ktoś się połamie ale nie na to kiedy jest to dziecko. Na stoku to osoba jadąca z góry ma uważać na osoby przed sobą.



To ty się pie**olnij w łeb, najlepiej młotkiem. Stokiem zjeżdża się w dół, a nie w poprzek. Głupota jednak boli. Ale co będę ci tłumaczył, rozumem pewnie nie grzeszysz jak ta mała idiotka.

Praxis

2020-09-25, 22:37
satariel napisał/a:

Karyny i tatusie się zlecą zaraz, będą bronić gówniaka, chowanego ch*jowo przez ojca, że zjeżdżali w poprzek ruchliwego stoku pełnego dorosłych. Zamiast na plac zabaw pewnie chodzi na siłownię z sebiksami. W poprzek stoku popie**ala, nie patrzy gdzie i jak dorosły ważący 80kg ma wyhamować, bo gówniak się pod nogi pcha? Jesteście daremni, ale selekcja zrobi z waszymi bachorami być może to samo i nie przekaże sp***olonych genów dalej.



Widać, że kolega nigdy na nartach nie był i nie wie jakie zasady na stoku panują. W dodatku tyle pozytywnych reakcji na takie brednie utwierdza mnie w przekonaniu, że żyjemy w gównie przez głos głupiej i niedoinformowanej większości.

ellsworth

2020-09-25, 22:39
Andriu996 napisał/a:

To ty się pie**olnij w łeb, najlepiej młotkiem. Stokiem zjeżdża się w dół, a nie w poprzek. Głupota jednak boli. Ale co będę ci tłumaczył, rozumem pewnie nie grzeszysz jak ta mała idiotka.



Jakby w dół nie zjeżdżała to nie zjeżdżałaby wcale, tylko stała w miejscu.

O czym wy w ogóle dyskutujecie?!? ZAWSZE będący wyżej ma jechać tak by nie wjechać w jadącego niżej, niezależnie czy ten jedzie przodem, tyłem, czy nie jedzie wcale leżąc przewrócony na śneigu, to zasranym obowiązkiem jadącego z góry jest tak przyjać tor jazdy i poruszać się z taką prędkością by nie zderzyć się z będącym niżej. ZAWSZE to jest jego WYŁĄCZNA odpowiedzialność. Jak zjeb widział że ktoś jest niżej to się go omija szerokim łukiem a nie jedzie po czubkach nart z myślą że może się uda. Tym razem się nie udało i ch*j powinien za takie coś odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa. Może by się hołota nauczyła jak się jeździ na stoku wśród ludzi a nie zapie**alała na oślep jak poj***na!

sa...........el

2020-09-25, 22:58
ellsworth napisał/a:

Jakby w dół nie zjeżdżała to nie zjeżdżałaby wcale, tylko stała w miejscu.
O czym wy w ogóle dyskutujecie?!? ZAWSZE będący wyżej ma jechać tak by nie wjechać w jadącego niżej, niezależnie czy ten jedzie przodem, tyłem, czy nie jedzie wcale leżąc przewrócony na śneigu, to zasranym obowiązkiem jadącego z góry jest tak przyjać tor jazdy i poruszać się z taką prędkością by nie zderzyć się z będącym niżej. ZAWSZE to jest jego WYŁĄCZNA odpowiedzialność. Jak zjeb widział że ktoś jest niżej to się go omija szerokim łukiem a nie jedzie po czubkach nart z myślą że może się uda. Tym razem się nie udało i ch*j powinien za takie coś odpowiadać jak za usiłowanie zabójstwa. Może by się hołota nauczyła jak się jeździ na stoku wśród ludzi a nie zapie**alała na oślep jak poj***na!



ch*j się tam znasz, w dupie byłeś, gówno widziałeś. Tłumaczyć się nie chce dlaczego.