18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyskocznia z błotnika

InnyName • 2017-03-10, 17:50
Gdy jedziesz motocyklem ulicą musisz myśleć za innych i za błotnik który może wystrzelić po przebiciu opony w samochodzie ciężarowym.
Akcja dzieje się na ulicy w biały dzień. A mógł ominąć tą drogę i jechać inną :lodowka:

Wy to możecie co najwyżej k***a rowerem pojeździć

spiezmamusia

2017-03-10, 23:07
taki materiał to ja rozumiem. przekaz jest prosty, nie ważne jak dobrze potrafisz jezdzić na motorze to i tak może czekać cię psikus

mesjasz19

2017-03-11, 00:10
Najważniejsze że miał jeansy i jakieś adidaski na pewno uchroniły go przed potłuczeniami i otarciami.

adresemail

2017-03-11, 04:40
I dlatego się k***a nie jeździ motocyklami. Byle co sie zdarzy i leżysz.

p4nk1

2017-03-11, 08:24
Jeansy podszyte kevlarem. Widać jeans się przedarł, kevlar nie. Butki też cienkie ale solidne. Takie spodnie kosztują dobre kilka stówek. Sam właśnie kupiłem jeansy motocyklowe, są znacznie grubsze, podszyte kewlarem i z kieszonkami na dodatkowe ochraniacze. Buty też kupiłem, wyglądają niewiele solidniej niż trampki, a młotkiem w kostkę można napie**alać i nic. Koleś wstał, nie zastękał ewidentnie miał dobre ubranie na motocykl.

waloos

2017-03-11, 12:44
I to jest idealny przykład, dlaczego nie warto zapie**alać na publicznych drogach.
Gość nawet nie musiał jechać szybko, żeby zaskoczyła go przeszkoda i się przez nią przewrócił. Wyobraźcie sobie gdyby pruł typowe dla super sportów ~200-220

benha

2017-03-12, 00:09
Z uwagi na to że wywalił się jadąc już prosto i miał dobre ubrania to po prostu dłużej by jechał dupą po asfalcie i nic więcej