18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wysiadanie z autobusu

Jesse.Pinkman • 2021-12-28, 14:22
Pani pokazała jak nie należy tego robić.

sereja3

2021-12-28, 15:39
Wiem, że to Czajna, i nikt nikogo nie zwalnia z myślenia, ale najbardziej chyba odjebawszy kierowca samochodu. Nie pomyślał w ogóle, co może się stać się.

nowynick

2021-12-28, 16:28
podobny przystanek jest w okolicach warszawskiego Starego Miasta... tysiące turystów codziennie tam wysiada z tramwajów i jakoś nie słyszałem żeby ktoś tam zrobił masakrę. Kierowcę dożywotnio do kamieniołomu wysłać należy...

ddss

2021-12-28, 17:22
Łaka maka fą, fristajla :D

Zest1255

2021-12-28, 18:20
Kierowca powinien się zatrzymac za autobusem gdy ten wjechał na przystanek i przejechać obok niego może tylko gdy ten już zamknie drzwi

Tobiahus96

2021-12-28, 19:40
sereja3 napisał/a:

Wiem, że to Czajna, i nikt nikogo nie zwalnia z myślenia, ale najbardziej chyba odjebawszy kierowca samochodu. Nie pomyślał w ogóle, co może się stać się.



Dokładnie, i za to więzienie dać mu może dostać.

czyhanastrychu

2021-12-28, 22:43
nowynick napisał/a:

podobny przystanek jest w okolicach warszawskiego Starego Miasta... tysiące turystów codziennie tam wysiada z tramwajów i jakoś nie słyszałem żeby ktoś tam zrobił masakrę. Kierowcę dożywotnio do kamieniołomu wysłać należy...



Nie wiem jak tam ale w Polsce byłaby oczywista wina kierowcy. Tylko, że to kobiecie nie zwróci zdrowia lub życia.

Czasami to przez wiarę w przepisy. Pieszy wie, że ma pierwszeństwo bo przepisy tak mówią. Tylko, że kilka ton stali rozpędzone do 50 km/h zrobi z człowieka miazgę niezależnie kto był na prawie a kto zawinił bo złamał przepisy. To, że przepisy są po Twojej stronie nie zwalnia Cię z myślenia.

Quassar

2021-12-29, 00:30
czyhanastrychu napisał/a:

Nie wiem jak tam ale w Polsce byłaby oczywista wina kierowcy. Tylko, że to kobiecie nie zwróci zdrowia lub życia.
Czasami to przez wiarę w przepisy. Pieszy wie, że ma pierwszeństwo bo przepisy tak mówią. Tylko, że kilka ton stali rozpędzone do 50 km/h zrobi z człowieka miazgę niezależnie kto był na prawie a kto zawinił bo złamał przepisy. To, że przepisy są po Twojej stronie nie zwalnia Cię z myślenia.



Wiesz nie wiem jak w tych azjatach ale k***a zawsze ale to zawsze kierowca jak staje na przystanku to dojeżdża do krawędzi lub wjeżdża w korytko jak jest specjalnie zrobione dla autobusu tam nie było więc powinien stanąć przy brzegu chodnika jak już wspomniałem chodnika a nie staje na środku ulicy na drugim zewnętrznym pasie.

Nawet jak by nie doszło do wypadku to w ten sposób paraliżuje nie tylko ten pas na którym stoi ale kolejny drugi przez który piesi będę przechodzić aby dojść do chodnika lub odwrotnie ci co będą wchodzić do autobusu będą musieli przejść przez środkowy pas.

Tak że myśl zanim zaczniesz coś pisać myśl !!!!
Bo taka akcja nie dość że stwarza niebezpieczeństwo to powoduje niepotrzebny harmider na jezdni.

ZaSwojePiję

2021-12-29, 04:57
nowynick napisał/a:

podobny przystanek jest w okolicach warszawskiego Starego Miasta... tysiące turystów codziennie tam wysiada z tramwajów i jakoś nie słyszałem żeby ktoś tam zrobił masakrę. Kierowcę dożywotnio do kamieniołomu wysłać należy...



Z tramwajow i autobusow. Buspas jest tam wewnetrzny.

SlimShady

2021-12-29, 19:51
Nie wiem k***a jak jest u Ciebie Jesse.Pinkman ale ja bym nie pomyślał nawet o tym, żeby się rozglądać jak na przejściu dla pieszych wychodząc z autobusu/metra/pociągu/tramwaju. Naprawdę wg Ciebie to jej wina?