18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrywanie zęba

Im...........ed • 2010-04-07, 14:39
Dzieciaki to jednak mają pomysły :mrgreen:


abominacja

2010-04-07, 15:57
Szkoda, że nie prawdziwe RPG...Wtedy dzieciak naciska na spust, pocisk wyp***ziela z szybkością dźwięku przez okno, trafia w dom sąsiada, ginie jego żona, dzieci, teściowie i dziadek w piwnicy...Sąsiad gdy się o tym dowiaduje wypieprza z pracy, kupuje siekierę w pobliskim Wal Marcie i robi dzieciakowi wjazd na chatę - morduje dzieciaka, ojca i matke na dokładkę...Potem policja, strzelanina, facet ginie od 154 pocisków 9 mm...To by była historia...

Im...........ed

2010-04-07, 16:07
Abominacja masz bujną wyobraźnię widzę :mrgreen:

draaxx

2010-04-07, 16:10
Szkoda ze tylko mleczaki sie tak da ;) ile to mniej bolu , chociaz bardziej efektowne jest wyrywanie sobie zebow lyzwa - jak to zrobil t.hanks w cast away :D

El Pedro

2010-04-07, 16:20
klimat by był poprostu gdyby sznurek przywiazał sobie do szyi i pociągnoł za spust ale wiekszego kalibru, ehh.. no cóż można sobie tylko pomarzyć.

MorszczuK88

2010-04-07, 16:31
Wątpię, że to pomysł dzieciaka. Stary go namówił, bo chciał na sadistica na główną sie dostac.

Nagai

2010-04-07, 16:56
ale k***a,że to ma być sadystyczne ? jakim cudem ponad 30 piw dostało ... myślałem , że bachora pociągnie i jebnie chociaż ryjem o podłogę

Rience

2010-04-07, 17:01
Widać ojciec lubi mu podsuwać pomysły na wyrwanie zębów, dzieciak, juz pół szczęki se wyje*ał.

yoshi

2010-04-07, 17:05
ja tam wiązałem do klamki i wołałem rodziców co by do pokoju weszli. No ale niestety, drzwi otwierały sie do środka i nic z tego nie wychodziło.

Człowiek Widmo

2010-04-07, 17:06
abominacja napisał/a:

Szkoda, że nie prawdziwe RPG...Wtedy dzieciak naciska na spust, pocisk wyp***ziela z szybkością dźwięku przez okno, trafia w dom sąsiada, ginie jego żona, dzieci, teściowie i dziadek w piwnicy...Sąsiad gdy się o tym dowiaduje wypieprza z pracy, kupuje siekierę w pobliskim Wal Marcie i robi dzieciakowi wjazd na chatę - morduje dzieciaka, ojca i matke na dokładkę...Potem policja, strzelanina, facet ginie od 154 pocisków 9 mm...To by była historia...



a w tej bajce były smoki? a tak btw to prędkość pocz. pocisku w RPG-7 wynosi 120 m/s więc troche jej jeszcze do prędkości dźwięku brakuje :roll:

svenson

2010-04-07, 17:26
gdyby to był żyd za czasu j***nego Auschwitz, to polecialby razem z tym pie**olonym 'pociskiem'

Kadi

2010-04-07, 18:28
yoshi napisał/a:

ja tam wiązałem do klamki i wołałem rodziców co by do pokoju weszli. No ale niestety, drzwi otwierały sie do środka i nic z tego nie wychodziło.



Nie mogłeś przywiązać z drugiej strony drzwi?


Ja swoje mleczaki zawsze ruszałem palcami i obrywałem tak, że trzymały się tylko na nerwie i żyle po czym chodziłem za mamą i ją straszyłem... Tak, to chyba moje pierwsze sadystyczne przeżycia :}

he...........01

2010-04-07, 18:30
Jasne... Pewnie tatuś chciał się pobawić i strzelił stadycyjnie głupi pomysł. Hah też pamiętam swoje czasy ;) ) Wspaniale jest wrócić myślami do dzieciństwa... Nie palcie !

Pan_Jan

2010-04-07, 18:37
Uśmiech jak u chłopaków z osiedla.

Kadi

2010-04-07, 18:45
hemik01 napisał/a:

Pewnie tatuś chciał się pobawić i strzelił stadycyjnie głupi pomysł.



Jak widać skuteczny. Strach przed rwaniem zęba został zmieniony w "zabawę" i dzieciak miał radochę zamiast się stresować ;) Jak dla mnie pełen sukces rodzicielski.