18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrwał koledze serce

LordViaderko • 2010-05-31, 16:04
Nie ma to jak dobra herba.

Zawodnik MMA Jarrod Wyatt wypił herbatę z grzybkami halucynogennymi i rzucił się na swojego bliskiego kolegę Taylora Powella. Był przekonany, że Powell został opętany przez diabła. Postanowił "wydobyć" z niego złego ducha, wyrywając mu serce! Do makabrycznej zbrodni doszło w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych.

Wyatt w akcie narkotycznego szału uciął przyjacielowi język i "rozpruł" mu całą twarz. Policjanci, którzy przybyli na miejsce morderstwa, powiedzieli, że wyglądało to jak najgorsza scena z horroru. Zbrodnię szczegółowo opisał dziennik "Daily Telegraph".
Mundurowi zastali nagiego 26-latka, którzy trzymał części ciała swojego kolegi, m.in. fragment ręki i gałkę oczną. Był cały we krwi, na podłodze leżały porozrzucane "resztki" ciała Powella...

Wyatt powiedział policji, że wypił herbatę z grzybami halucynogennymi i zaczął się dziwnie czuć. Uroiło mu się, że jego przyjaciel-zawodnik jest opętany przez diabła.

Koroner powiedział, że Powell nie zginął zaraz po wyrwaniu mu serca - męczył się jeszcze przez kilkanaście minut. Horror jaki przeżył przed śmiercią jest nie do opisania.

Krewki "fighter" powiedział podczas przesłuchania, że wyrzucił serce i inne wyrwane części ciała do ognia. Cały czas miał przeświadczenie, że wokół niego krąży demon zła. Chciał go za wszelką cenę przepędzić...

Policję zaalarmował inny przyjaciel boksera - Justin Davis. To on jako pierwszy widział miejsce krwawej rzezi. Wrócił z imprezy ok. 3 nad ranem i zastał całe mieszkanie we krwi. Przeczuwał najgorsze, ale gdy zobaczył rozszarpane ciało Powella, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Natychmiast wybiegł z mieszkania i zadzwonił pod 911.

Obrońca zawodnika MMA twierdzi, że mężczyzna zamordował będąc pod wpływem silnych substancji psychotropowych i nie miał żadnej kontroli nad swoim działaniem. - Mój klient próbował wyciszyć diabła - powiedział James Fallman.

Wyatt został oskarżony o morderstwo pierwszego stopnia i tortury. Grozi mu kara śmierci.

źródło: wp

Black Snake

2010-05-31, 22:15
No i ku*wa uśmiercił nam supermana, który umie żyć bez serca ;/ Zaj***ć ch*ja, dobrze, że batmana nam nie zabił... Uff...

konował

2010-05-31, 22:40

bouldering

2010-05-31, 23:12
Pffff... Po 3min po ustaniu krążenia dochodzi do nieodwracalnych zmian w mózgu. Uduszenie jest bardziej czasochłonne. Póki krew krąży, wymienia z mózgiem różne rzeczy, na poczatku tlen nie jest tak bardzo istotny. W wypadku zatrzymania krążenie krew niczego z mózgiem nie wymienia, nie wspominając o tlenie. Przytomność traci się dużo szybciej, kiedy ktoś Ci coś wyrywa... Resuscytacja trwa jakieś 30 min, jeśli wystąpi hipotermia albo zatrucie lekami. 15 min jeśli było się w temp. pokojowej. "Męczyć" bez tlenu, bez krwi, to się można bardzo bardzo krótko. Męczyc się bez samego tlenu można troszkę dłużej. Na pewno nie kilkanaście minut. W żadnym wypadku.

Arthzil

2010-05-31, 23:16
Przede wszystkim gościu zszedłby od zamego bólu otwierania klatki piersiowej...

twist49

2010-05-31, 23:21
A zdjęć nawet na hardzie nie ma.

nanaka

2010-05-31, 23:40
Arthzil napisał/a:

Przede wszystkim gościu zszedłby od zamego bólu otwierania klatki piersiowej...



Niekoniecznie. Adrenalina wydzielona podczas szoku hamuje ból. Ale życie kilkanaście minut po wyrwaniu serca... :wtf:

Twój Stary

2010-06-01, 01:38
dobre grzyby musialybyc nie wiecie gdzie mozna takie dostac?

Andruch

2010-06-01, 20:26
Wydarł mu serce...
czego to się nie robi z miłości :D

Scarlet

2010-06-01, 20:58
Everal napisał/a:

jak w to uwierzycie to chyba nigdy grzybków nie jedliście, po grzybach nie ma nawet takiej fazy



dopsz, ekspercie :glasku:

maaateeusz

2010-06-03, 14:40
I dobrze mu tak! Śmierć ludziom opętanym przez szatana

Watashi

2010-06-08, 21:30
Widziałam ten artykuł i spytałam się chłopaka czy widział tą walkę, powiedział, że tak. To pokazałam mu ten artykuł a on na to, że to bzdury. Koleś rozciął mu łuk brwiowy i stąd krew,która zalała mu całą twarz. W czasie przerwy zatrzymali krwawienie i walka trwała dalej...

321

2010-06-15, 01:06
Hmm chciał po prostu zrobić egzorcyzm?

Dziwne, że podczas "wyganiania diabła" (tzn. wyrywając rożne części ciała - na pewno przez jakiś dłuższy czas, bo ot tak nie da się urwać ręki) nikt go nie powstrzymał... Czyżby znieczuleni gapie-sadyści?