18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrwa przy pomocy tuk tuka..

Halman • 2020-08-06, 12:45

to nie najlepszy pomysł... :-D

Pierre_Dolec

2020-08-06, 12:58
Grubasek świetny, stoi jak p*zda i patrzy, pewnie zapytał czy jeszcze ładowarkę ma przynieść

jasypan

2020-08-06, 13:20
Pierre_Dolec napisał/a:

Grubasek świetny, stoi jak p*zda i patrzy, pewnie zapytał czy jeszcze ładowarkę ma przynieść



Dokładnie, zamiast podbiec i filca na ryj mu wypłacić jak leżał.

boo

2020-08-06, 13:29
Pierre_Dolec napisał/a:

Grubasek świetny, stoi jak p*zda i patrzy, pewnie zapytał czy jeszcze ładowarkę ma przynieść





jasypan napisał/a:

Dokładnie, zamiast podbiec i filca na ryj mu wypłacić jak leżał.



Przeciez to jakis dzieciak z plecakiem debile.

Pierre_Dolec

2020-08-06, 13:46
boo napisał/a:

jakis dzieciak z plecakiem



Jego rówieśnicy w tamtych rejonach dokonują napadów, gwałcą i zabijają i to wszystko niejednokrotnie bez plecaków

TRQPL

2020-08-06, 13:56
Tuktuki to takie azjatyckie tfu złotówy

Driver19cm

2020-08-06, 13:57
Cytat:


Przeciez to jakis dzieciak z plecakiem debile.



Jaki dzieciak ??? W tamtym rejonie, to dorosły facet, któremu został max 10 lat życia ..... :shock: :shock: :shock: :shock:

pro_avenger

2020-08-06, 15:53
k***a złodziej miesiąca, h*j warty jak ten kibel którym jechał.

ProVVe

2020-08-06, 17:50
boo napisał/a:

Przeciez to jakis dzieciak z plecakiem debile.



Eee nie gadaj... Jak byłem gówniarzem jakieś 5-7lat mnie czterech z 8-mej klasy zaczepiało... Odszedłem kawałek pozbierałem kamienie i tego, który mnie najbardziej atakował trafiłem w głupi łeb. Koleś z zakrwawionym baniakiem uciekł do chaty rycząc, a reszta się schowała... Poszedłem sobie do domku... Oczywiście później ruszyła cała maszyna "Nie wolno rzucac kamieniami, mogłeś mu wybić oko, etc". Może wyszedłem na napastnika, ale każdy wiedział kto się zaczynał. Pamiętam jak pokazywali sobie te śmieszne "bicepsy", a dziecko z kamykami rozbiło ten "gang zakapiorów". Dlatego gruby na filmie jak wyżej napisali mógł ruszyć tłusta dupę chociaż wyszarpnąć komórkę czy zniszczyć mu ten kibel :-D

Mietek7567

2020-08-06, 17:55
ProVVe napisał/a:

Eee nie gadaj... Jak byłem gówniarzem jakieś 5-7lat mnie czterech z 8-mej klasy zaczepiało... Odszedłem kawałek pozbierałem kamienie i tego, który mnie najbardziej atakował trafiłem w głupi łeb. Koleś z zakrwawionym baniakiem uciekł do chaty rycząc, a reszta się schowała... Poszedłem sobie do domku... Oczywiście później ruszyła cała maszyna "Nie wolno rzucac kamieniami, mogłeś mu wybić oko, etc". Może wyszedłem na napastnika, ale każdy wiedział kto się zaczynał. Pamiętam jak pokazywali sobie te śmieszne "bicepsy", a dziecko z kamykami rozbiło ten "gang zakapiorów". Dlatego gruby na filmie jak wyżej napisali mógł ruszyć tłusta dupę chociaż wyszarpnąć komórkę czy zniszczyć mu ten kibel



Tak jest zawsze w szkole ,że najgorzej ma ofiarą a nie ten który się zaczynał.

htr83

2020-08-06, 21:31
niezręczna chwila

Hektor

2020-08-06, 21:49
jasypan napisał/a:

Grubasek świetny, stoi jak p*zda i patrzy, pewnie zapytał czy jeszcze ładowarkę ma przynieść


jasypan napisał/a:

Dokładnie, zamiast podbiec i filca na ryj mu wypłacić jak leżał.


co wy pie**olicie, przeciez typowi nawet mu sie nie udalo wyrwac tego telefonu czy czegos tam, dzieciak go trzyma w prawej rece dalej, chlop sie od razu wyk***il na gebe i tylko jakas poduche spod dupy zebral z podlogi

boo

2020-08-06, 23:25
ProVVe napisał/a:

Eee nie gadaj... Jak byłem gówniarzem jakieś 5-7lat mnie czterech z 8-mej klasy zaczepiało... Odszedłem kawałek pozbierałem kamienie i tego, który mnie najbardziej atakował trafiłem w głupi łeb. Koleś z zakrwawionym baniakiem uciekł do chaty rycząc, a reszta się schowała... Poszedłem sobie do domku... Oczywiście później ruszyła cała maszyna "Nie wolno rzucac kamieniami, mogłeś mu wybić oko, etc". Może wyszedłem na napastnika, ale każdy wiedział kto się zaczynał. Pamiętam jak pokazywali sobie te śmieszne "bicepsy", a dziecko z kamykami rozbiło ten "gang zakapiorów". Dlatego gruby na filmie jak wyżej napisali mógł ruszyć tłusta dupę chociaż wyszarpnąć komórkę czy zniszczyć mu ten kibel



Sam w wieku 10 lat zajeblem innemu dzieciakowi rurka bo mnie oplul i karetka go zabrala ale nie kazdy dzieciak ma to "cos" + wychowanie robi swoje.