18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyruchał mu psa

~Sunday • 2023-10-16, 13:42

Niezły kozak :-D

cavern69

2023-10-16, 18:04
"Mięso z kangura można wędzić, gotować, smażyć, dusić. Dzięki mocnej strukturze łatwo je kroić w plastry, więc częstym daniem przyrządzanym z kangura jest stek. Należy jednak pamiętać, że ze względu na bardzo niską zawartość tłuszczu, można je łatwo wysuszyć."

... takiego z wody suszyć trzeba trochę dłużej, ale nadal bardzo smaczne są.

Lok

2023-10-16, 18:30
Chyba miał ochotę por*chać właściciela również

420710247365

2023-10-16, 20:16
Bardzo dobrze, topić k***Ów.

bujaszaka

2023-10-16, 20:29
~VeIture napisał/a:

Jakby ktoś nie wiedział to te k***y specjalnie wchodzą do wody aby zwabić ofiarę i ją utopić.
Ten ch*j chciał tego psa utopić.



Siedzisz k***a całe życie na chacie i tylko przeglądasz sadola, to chociaż byś przy okazji trochę angielskiego się nauczył. Nie ofiarę, tylko uciekają przed agresorem i w ten sposób się bronią.

WERFI

2023-10-16, 21:49
Kangury to sarny które były w pierdlu

psotna_cipka

2023-10-16, 23:09
cavern69 napisał/a:

"Mięso z kangura można wędzić, gotować, smażyć, dusić. Dzięki mocnej strukturze łatwo je kroić w plastry, więc częstym daniem przyrządzanym z kangura jest stek. Należy jednak pamiętać, że ze względu na bardzo niską zawartość tłuszczu, można je łatwo wysuszyć."
... takiego z wody suszyć trzeba trochę dłużej, ale nadal bardzo smaczne są.



Jadłam mięso z kangura. Szału nie ma. Jest w Kolonii knajpa w której serwują różne egzotyczne stwory typu aligatory, zebra, struś itp. Swoją drogą, ciekawe skąd biorą te mięso. Zwierzęta kradną z zoo?

A tak poza tym kundla na smalec, a kangura do Fame MMA.

smc

2023-10-16, 23:14
Ja bym wolał szklankę. Szkło smaczniejsze...

Neferette

2023-10-17, 20:56
O ja jebie, jaki koks z niego :shock:
Całe życie czlowiek myślał, że kangurki to takie milutkie i słodziutkie zwierzaczki jak te w zoo a to takie sk***ysyny napakowane. Wyglądają jak jakaś karykaturalną postać z niskobudżetowego horroru ;-)