18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wyrok sądu..

eLzar • 2016-01-21, 23:29
Brak mi słów na te sądy i ich dobre "serce". :idzwch*j:

Sami ich przyjmują z otwartymi rękoma, a później będzie płacz i lament.. ciekawe czy sędzia nie był jednym z "nich" :terror:


Cytat:

Przełomowy wyrok londyńskiego sądu, który może pomóc imigrantom z Calais dostać się do UK

Londyński Immigration and Asylum Tribunal orzekł dziś, że czterech młodych Syryjczyków przebywających obecnie w obozie w Calais może wjechać do Wielkiej Brytanii, bo warunki, w których obecnie żyją są nie do zaakceptowania. Wyrok jest przełomowy, bo może utorować reszcie imigrantów koczujących w obozie we francuskim porcie drogę na Wyspy.

Sprawa dotyczy dwóch nastolatków oraz 17-latka i jego 26-letniego, chorego psychicznie brata. Wszyscy mają krewnych w UK. Zgodnie z unijnym prawem osoby te mogłyby dołączyć do swoich rodzin, jeśli złożyłyby wnioski o azyl we Francji.

Brytyjscy prawnicy zdołali jednak przekonać sąd, że ze względu na niedopatrzenia biurokratyczne strony francuskiej oraz na dotyczące życia rodzinnego zapisy artykułu 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka cała czwórka powinna zostać przeniesiona na teren UK.

Orzeczenie zostało wydane dopiero dziś, ale otrzymało nakaz natychmiastowej wykonalności, zanim jeszcze zostanie opublikowane w pełnym brzmieniu. Wyłącza także z procesu francuskie władze, bo wnioski o azyl w przypadku tych czterech osób zostaną przekazane bezpośrednio brytyjskim służbom.


Dzisiaj

2016-01-22, 00:18
to jest ch*j... angielski rzad wyda niebawem chyba 200 tysiecy (czy moze 200 milionow? nie pamietam) na nauke islamskich kobiet jezyka angielskiego... poniewaz one slabo znaja ten jezyk... :homer:

nie znasz jezyka ? to sie k***a nie pchaj do kraju w ktorym ten jezyk obowiazuje...

krakenwmajtach

2016-01-22, 00:28
@up, o pie**olony sobie ktoś ładnie bierze kase za nauczanie, 200 milionów za nauke 30 kobiet języka. W końcu więcej nie przybyło. :amused:

lapps

2016-01-22, 00:30
taa a ten jego chory psychicznie brat pewnie od gwaltow uzalezniony

ro...........24

2016-01-22, 08:08
Chory psychicznie ciapak czyli , brak chęci kamienowania, brak zainteresowania kozim odbytem, niechęć do złodziejstwa

Cz...........el

2016-01-22, 11:36
hmm, a może zrobię chlew z mieszkania, będę taplał się w fekaliach i wtedy Brytyjczycy też mnie przyjmą, bo moje warunki lokalowe będą nie do zaakceptowania? a nie, zaraz, jestem biały i nie lubię stosunków udowych z niemowlakami

cveljan

2016-01-22, 12:14
super ściągają do siebie świrów

mygyry

2016-01-22, 15:30
Akurat chorymi psychiczne to media chrzczą tych, którzy odj***li jakieś makabryczne morderstwo i trzeba jakoś wybielić wizerunek, nawet tu na sadolu było kilku ze szwecji

Policeman

2016-01-22, 15:47
W Syrii/Turcji/Izraelu [obojętnie] siedzą typki, które podrabiają akty urodzeń i dopisują do imigrantów w Europie 20 braci, 4 siostry i 100 kuzynów. I tak na mocy prawa łączenia rodzin, z 10 000 imigrantów robi się nagle 100 000, a potem milion, bo kuzyni też mają braci i ch*j w bombki strzelił. Dlatego nie słuchajcie tych kretynów "tylko 10 000, tylko 20 000" bo to w istocie oznacza kilkaset tysięcy i kilka milionów w kolejnym pokoleniu. To jest katastrofalna wojna. P.S zbierajcie podpisy pod referendum!

mygyry

2016-01-22, 15:50
@up oni się nie mnożą,oni się potęgują