18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kris1978

2023-10-31, 07:45
Może złożyła apelację a w Indiach tak wygląda jej odrzucenie

cichygracz

2023-10-31, 09:25
A może został przez nią tak wychowany i karma wraca...

Kutazz

2023-10-31, 09:37
Cucił matkę po drzemce, wielkie halo

panar3

2023-10-31, 10:50
cichygracz napisał/a:

A może został przez nią tak wychowany i karma wraca...



Myślę, że jeśli gówno wiesz, to nie powinieneś się wypowiadać. Indie to społeczeństwo kastowe, kompletnie zdemoralizowane przez Brytoli-sk***esynów. Mało kto ma pojęcie co tam się odpie**ala w rodzinach.
Przykład: Mam znajomego hindusa (45lat), mieszka w Niemczech. Bogaty facet, inżynier nanotechnolog (nie murzyn-leń, ale wartościowy człowiek), ma kupę kasy, sprowadził (na swoje nieszczęście) matkę z ojczymem i dwoma młodszymi siostrami... Takie miał dobre serduszko, chociaż sam do wszystkiego doszedł bo był zdolny, a wyjechał z gównostanu bo nie chciał zapie**alać na roli i myć się w krowich szczynach, tylko zajść wyżej. Wyobraź sobie, że matka tego faceta, przez prawnika, wysłała mu żądanie "spłaty wszystkich wydatków", które niby poniosła na niego by się wykształcił i jeszcze z obowiązkiem łożenia na tę starą k***ę, jej starego dziada i dwie roszczeniowe młodsze siostrzyczki...
W zj***nym kalifacie niemieckim, gdzie obowiązują do tej pory hitlerowskie ustawy odnośnie rodziny facet ma z góry przej***ne... Nie zdziwiłbym się gdyby to on kiedyś zaj***ł pie**olone pasożyty albo ich napie**alał leczniczo cyklicznie jak ten tu.

darnext123

2023-10-31, 12:42
To mi przypomina pewien film King Kong vs Godzilla

RISE

2023-10-31, 15:19
Ktoś wie gdzie dostanę taką pościel ?

majeńka

2023-10-31, 16:49
Matka go wykarmiła, i swoje już w życiu zeżarł, nie zasługuje na ani okruszek więcej. Nie wiem jak karmią w więźniu (nigdy nie byłam :-) ) ale dieta mu by się przydała.

Zaś synowa ścieli wyrko kiedy jej mąż matkę bije, j***na.

hitmeme

2023-10-31, 18:17
Ja pie**ole ale bęben pewnie ojca pożarł.

Vashu

2023-11-01, 09:41
Widzę potencjal na karierę na lewicy

Machut01

2023-11-01, 17:12
Tak mu się wypinała knąbrna suka, a on nie skorzystał