18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyrazy współczucia dla białasów...

Halman • 2022-01-02, 07:50

że musza to oglądać na żywo i mordy w kubeł bo jak nie to rasizm...

Mzimu

2022-01-02, 18:36
p*zdy i tyle. Trzeba było wykręcić rękę, zaciągnąć na zaplecze i wsadzić jej ryj w gofrownicę - pamiątka na całe życie. Jak zemdleje, to rozstawić nogi i jechać od tylca. Na koniec wsadzić w dupę szczotkę do kibla i zakręcić parę razy. I będzie milusia przez wiele miesięcy - każde sranie jej przypomni.

Silentlog

2022-01-02, 21:08
pazuzu napisał/a:

Serio nikt nie mógł jej po prostu zj***ć z liścia?



Film się urywa gdy wchodzi na zaplecze, mam nadzieje że tam kamer nie było i ktoś ją tam "uspokoił"

Dana23521

2022-01-03, 02:37
Tsss nawet nie ma tam co j***ć :-/

S.Cat

2022-01-03, 03:25
Mzimu napisał/a:

p*zdy i tyle. Trzeba było wykręcić rękę, zaciągnąć na zaplecze i wsadzić jej ryj w gofrownicę - pamiątka na całe życie. Jak zemdleje, to rozstawić nogi i jechać od tylca. Na koniec wsadzić w dupę szczotkę do kibla i zakręcić parę razy. I będzie milusia przez wiele miesięcy - każde sranie jej przypomni.


Zoofilia nie przystoi białym.

Gantorian1994

2022-01-03, 13:44
dobrze że sadol istnieje bo tego w tv ci ciemni europejczycy nie zobaczą. Lewaki i tak pragną tego u siebie

silver-surfer

2022-01-04, 01:30
Syf z gilem. Takiej to tylko ołów by pomógł....

to...........10

2022-07-11, 20:58
silwerbalk napisał/a:

k***a i niektórzy w mojej rodzinie mówią że "oni" są równi nam ....... Że to taki sam człowiek jako biały nigdy mi się nie zdarzyło robić zadymy w Mcdonaldzie czy KFC . Nie rozpie**alałem miasta ani nie lootowałem sklepów z adidasów czy i phona....... Nie nie są nam równi oni są w pół dzicy k***a i 300 lat chowania w cywilizacji ch*ja daje bo oni mają to w naturze i tyle



Hahahaha, prawaczek się rozbeczał. Oczywiście, w Polsce nie ma nawalonych kretynów robiących zadymy w knajpach :D :D :D