18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyprzedzanie

Robster • 2021-06-08, 16:05
Udane wyprzedzanie.


Payan

2021-06-08, 16:44
Tor Nürburgring. Video ma już kilka lat.

KIRA

2021-06-08, 19:09
Rocket league :lol:

NiemiecWaszPan

2021-06-08, 21:54
Co to za wysyp starych filmików z Toru Nürburgring...? Kolejne dzieciątko dostało neostradke od mamusi?

shiters

2021-06-08, 21:56
Megane RS nie wybacza j***na, a w dodatku jest dosyć nerwowa w prowadzeniu. Zajebiste auto jak umiesz jej używać. Typ na filmie pewnie był w auto wjeżdzony, ale chwila nieuwagi i dziękuje dobranoc. Znam ten tor, bo bywam, więc wydaje mi się, że załapał trawy lewą stroną i tak się skończyło. Układ kierowniczy w megance jak stracisz panowanie - nic juz Cie nie uratuje :D

SirMajkel

2021-06-08, 22:59
jak się nie umie to się nie zapie**ala.

piotrekt1976

2021-06-08, 23:58
shiters napisał/a:

Megane RS nie wybacza j***na, a w dodatku jest dosyć nerwowa w prowadzeniu. Zajebiste auto jak umiesz jej używać. Typ na filmie pewnie był w auto wjeżdzony, ale chwila nieuwagi i dziękuje dobranoc. Znam ten tor, bo bywam, więc wydaje mi się, że załapał trawy lewą stroną i tak się skończyło. Układ kierowniczy w megance jak stracisz panowanie - nic juz Cie nie uratuje



Naogladales sie szybkich i wscieklych czy ze jak ? Tak sie sklada ze Megane RS jest jednym z najwiecej wybaczajacych przednionapedowcow, miedzy innymi dlatego ze maja szperei super zestrojone zawieszenie. . Trafil w miekkie i tyle, cala reszta to pierdu pierdu, bez roznicy jakim bys samochodem nie jechal jak trafisz na miekkie przy takiej predkosci to konczysz tak samo ...

ps Tak mialem megane RS i kilka innyc fajnych samochodow, teraz do zabawy mam lancera evo IX po przesiadce z Lancera evo X...

MalcolmUT

2021-06-09, 00:12
Nie bedzie Restartu

Corradolicious

2021-06-09, 00:23
shiters napisał/a:

Megane RS nie wybacza j***na, a w dodatku jest dosyć nerwowa w prowadzeniu. Zajebiste auto jak umiesz jej używać. Typ na filmie pewnie był w auto wjeżdzony, ale chwila nieuwagi i dziękuje dobranoc. Znam ten tor, bo bywam, więc wydaje mi się, że załapał trawy lewą stroną i tak się skończyło. Układ kierowniczy w megance jak stracisz panowanie - nic juz Cie nie uratuje



Pięknie pokazałeś, że koło Megane RS nawet nie stałeś. Co za dzban

razak

2021-06-09, 17:13
Forza Horyzont :D

wojtasbbi

2021-06-09, 17:16
piotrekt1976 napisał/a:

Naogladales sie szybkich i wscieklych czy ze jak ? Tak sie sklada ze Megane RS jest jednym z najwiecej wybaczajacych przednionapedowcow, miedzy innymi dlatego ze maja szperei super zestrojone zawieszenie. . Trafil w miekkie i tyle, cala reszta to pierdu pierdu, bez roznicy jakim bys samochodem nie jechal jak trafisz na miekkie przy takiej predkosci to konczysz tak samo ...
ps Tak mialem megane RS i kilka innyc fajnych samochodow, teraz do zabawy mam lancera evo IX po przesiadce z Lancera evo X...



Nie zesraj się

shiters

2021-06-09, 23:32
piotrekt1976 napisał/a:

Naogladales sie szybkich i wscieklych czy ze jak ? Tak sie sklada ze Megane RS jest jednym z najwiecej wybaczajacych przednionapedowcow, miedzy innymi dlatego ze maja szperei super zestrojone zawieszenie. . Trafil w miekkie i tyle, cala reszta to pierdu pierdu, bez roznicy jakim bys samochodem nie jechal jak trafisz na miekkie przy takiej predkosci to konczysz tak samo ...
ps Tak mialem megane RS i kilka innyc fajnych samochodow, teraz do zabawy mam lancera evo IX po przesiadce z Lancera evo X...





Corradolicious napisał/a:

Pięknie pokazałeś, że koło Megane RS nawet nie stałeś. Co za dzban



2x pudło. Z racji swojej profesji dostęp do RS mam cały czas

JebacToGowno

2021-06-10, 11:19
shiters napisał/a:

2x pudło. Z racji swojej profesji dostęp do RS mam cały czas



Pracujesz na myjni?

impressa88

2021-06-10, 15:39
Tam raczej klientela nie zajezdza codziennie. Obstawiam salon renault. Ale widzi tylko zaparkowane.