18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedzanie

okar19 • 2013-02-22, 03:35
tradycyjnie Rosja 8-)

zły_skurwiel

2013-02-22, 04:15
kierowce srebrnego suva należało by zatrzymać, wyciągnąć z wozu, wj***ć, rozebrać i wrzucić do tego lasu - nauczył by się sk***iel jeździć

Ra...........it

2013-02-22, 09:05
KURTZ święta racja - mam nadzieję że suv nie zdążył i nie będzie juz stwarzał zagrożenia, piwko dla iwana za opanowanie..

thez

2013-02-22, 10:07
Wielkie brawa dla kierowcy auta z kamerka! ch*j z SUVem, tacy jak on nigdy nie zginą. Ale ważne, żeby pojawiało się więcej takich jak autor tego filmiku.

matol

2013-02-22, 10:24
Ja bym dał też po pysku tym debilom z włączonymi przeciwmgłowymi lub halogenami. Jak mnie to wk***ia i przy takiej pogodzie nic nie daje tylko przeszkadza innym kierowcom. To samo halogeny w nocy! Powinni j***ć mandatami za to.

adrian686

2013-02-22, 10:39
Wystarczyłoby wjechać w dupe xD Kamera jest :D także problemu by nie było ;p

kavkaz

2013-02-22, 11:00
Więcej problemów by z tego było plus narażone zdrowie i życie.
p.s kierowca ładnie wyszedł z tego,
albo jego trakcja ;p

2HardBlazin

2013-02-22, 11:11
święto. pierwszy raz w filmie od ruskich dzbana nie ma

siwybis

2013-02-22, 11:22
Araby wierzą w te swoje 72 dziewice, my w raj a u kacapów chyba jest respawn :)

ketoprom

2013-02-22, 11:34
Dobrze sie sk***ysynom powodzi. GPS, kamera, luksusowe auto... a mówią że u ruskich bieda. Ja sie pytam gdzie? Polacy na wyspach zapierda*ają rowerami do pracy, nie wspomne jak to wygląda w naszym kraju. A ruskim sie powodzi. Nic tylko wracać do socjalizmu, tfu bladź.

ska

2013-02-22, 12:10
A jak i nas jest? bieda aż piszczy ponoć a dużego fiata albo malucha ciężko upatrzyć na drodze

profil22

2013-02-22, 13:54
jeżdżę po Rosji i oto moje spostrzeżenia:
takie sytuacje są co chwile... a co do prawa jazdy: przedstawię cytat jednego z drogowych, rosyjskich stróżów prawa ;) "są trzy rodzaje kierowców - ci którzy mają prawo jazdy, to tych jest najmniej... druga część miała prawo jazdy lub jeszcze go niema :) a pozostali "guliają piwko" i jadą, a raczej próbują ;) " myśle że to powinno wystarcyć jako wyjaśnienie z kąd tyle materiału na sadzie i hardzie.

a i jeszcze ciekawostka w rosji zabiera sie prawo jazdy między innymi: za przekroczenie ciągłej, przejazd na czerwonym, podwojenie predkosci, nie ustąpienie na pasach i wiele, wiele innych. A i oczywiście za alkochol i nie ma czegoś takiego że mozesz mieć 0,02 - ma być 0,0 :)


a co do nowych samochodów. dwa lata temu wprowadzili taką akcyze na używane samochody że się nie opłaca kupować starych, a przy okazji to co widzicie, te łądzianki kamazy itp - to one przeważnie nie są starsze jak 5lat :) oni to wciaz nowe kupują - a po co wymyślać coś nowego jak taka Łada już wszystkim znana, to nawet jak coś się popsuje to każdy wie jak ją naprawić

a na halogenach jeżdza wszyscy co je mają... bo tak chyba fajniej :) i nie ma obowiązku zmiany świateł z długich na mijania :)

KamiloRD

2013-02-22, 19:34
K U R T Z wydaje mi się ze nie miałby okazji się nauczyć :D

Fifrucz

2013-02-23, 00:28
K U R T Z napisał/a:

kierowce srebrnego suva należało by zatrzymać, wyciągnąć z wozu, wj***ć, rozebrać i wrzucić do tego lasu - nauczył by się sk***iel jeździć



To jest sadol...wielu tutaj by go jeszcze po drodze przeleciało :banany: