18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedzanie powoduje poważny wypadek

fantastico • 2017-09-05, 23:12
Poważny wypadek na skutek wyprzedzania ciągu samochodów odbierający życie dwóm osobom przez wyprowadzenie ciężarówek z równowagi.


Siljorfag

2017-09-05, 23:51
To nie jest ten wypadek z paru dni temu??

remzs

2017-09-06, 00:27
Wania juz po mundialu, ciekawe czy z grupy wyszlismy

mazga50

2017-09-06, 00:59
Ten z VW i tak powinien się cieszyć, że mu się upiekło.

qwerq123

2017-09-06, 08:37
Czytanie tekstu tego powodem uj***nia mózgu znów #Fantastico

erpi

2017-09-06, 09:06
Nie lubię Twojego pie**olenia i nie daje Ci piw tego powodem, choć wrzutki robisz zacne, aczkolwiek za ta postawiłem browarka :)

Zobacz nawet k***a długopisem przecinki powstawiałem bo mi klawisz gdzieś wj***lo czas jakiś temu.

k***a przeczytałem własnego komenta czy aby błędu jakiegoś nie ma i odkryłem ze tym samym językiem do Ciebie ja pisze.

lisciasty

2017-09-06, 10:18
Z równowagi to wyprowadzają twoje opisy do filmów...

1Jurko

2017-09-06, 12:17
To bzyczenie w tle brzmi jak licznik gajgera :)

kolosasz

2017-09-06, 14:17
polskie wyprzedzanie na rosyjskiej drodze musi się skończyć tak jak polskie wyprzedzanie na polskiej drodze. Wyprzedzający po polsku najwyraźniej o tym nie wiedział

Radbug

2017-09-06, 15:43
Jestem pewny, ze kierowca śmieć z białego grata, który to wszystko zaczął jest cały i zdrowy i nawet nie ma żadnego zadrapania.

majkelubiek

2017-09-06, 15:48
Siljorfag napisał/a:

To nie jest ten wypadek z paru dni temu??



Sądząc po dacie to z przyszłego roku:

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-06, 15:50
Fejk.
Film z przyszłego roku.

A tak serio to w tym wypadku zginął ojciec i chyba 10letni syn.
Wypadek sprzed tygodnia, może półtora.

xoludus

2017-09-06, 15:51
Mam prośbę do kierowców ciężarówek, jak widzicie takiego idiotę co wyprzedza na czołówkę to walcie śmiało w gnoja. Dla was bezpieczniej niż zjeżdżac na pobocze, a dla nas lepiej bo jednego idiotę mniej.

kokos_123

2017-09-06, 16:00
xoludus napisał/a:

Mam prośbę do kierowców ciężarówek, jak widzicie takiego idiotę co wyprzedza na czołówkę to walcie śmiało w gnoja. Dla was bezpieczniej niż zjeżdżac na pobocze, a dla nas lepiej bo jednego idiotę mniej.


Znaczy to nie jest tak zaraz miło, bo jak walniesz takiego to ci zwykle lewe koło uszkodzi próbując uciekać i ściągnie cię na lewo, czyli przeciwny pas bez sterowności.... :-/

__...........__

2017-09-06, 16:17
Na miejscu ojca/matki/męża/żony/dzieci ofiar gołymi rękami zapie**oliłbym kierowcę tego białego vana.
Co do reakcji kierowcy ciężarówki, to była naturalna, nie ma co go za to winić, próbował ratować życie tego pojebańca z białego vana. To są ułamki sekundy, nie da się przewidzieć, ze hamowanie i równoczesne odbicie w drugą stronę doprowadzi do śmierci niewinnych osób. Zwyczajnie się o tym nie myśli. To jest chwila, a normalnemu człowiekowi instynkt każe "ratować sytuację".
Z perspektywy czasu - łatwo powiedzieć - kierowca ciężarówki mógł zamknąć oczy, jechać na wprost. Mógł przewidzieć, że zginą niewinne osoby. Wtedy zginałby tylko ten j***ny idiota (ewentualnie jego pasażerowie). Bardzo łatwo oglądać, oceniać i osądzać.