18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedzanie na wariata

CrazyEdek • 2018-06-29, 21:59
Buk tak chciał... :amused:


kosmerf

2018-06-30, 09:56
Foxlifejenkins napisał/a:



No to dla ciebie taka:
1. Zdaj router w najbliższym punkcie twojego dostawcy (pewnie tak w okolicach 100km od twojej wioski)
2. Nie prowadź więcej dyskusji w internecie, bo nie czaisz reguł.
3. Jeżeli to jeszcze czytasz to wróć do punktu 1.



Ciekawy jestem czy odpiszesz czy już swój zwróciłeś? :lol:

Hedonistyczny

2018-06-30, 12:17
Piekny przykład selekcji naturalnej, geny debila wyleciały z obiegu

dziadek8724

2018-06-30, 12:31
Mszczynowski napisał/a:

Debil, nie debil. Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś wyprzedzać w chu***ej sytuacji. Po prostu nie miał szczęścia, zabrakło kilku cm żeby wyjść z tego jak Kwaśniewski z baru :amused:



Dla Twojej informacji (bo samochód znasz chyba tylko z teorii) w każdym samochodzie obok pedału gazu znajduje się pedał hamulca i służy do tego, żeby zwolnić. Cała sztuka wyprzedzania polega na tym, żeby dość krótkim czasie zdecydować, czy ten manewr da radę w danej sytuacji wykonać bezpiecznie (czyli tak, aby nie narazić na utratę życia, zdrowia, mienia siebie ani innych uczestników ruchu). Jeśli manewr wyprzedzania zagraża życiu, zdrowiu lub utracie mienia swojego lub kogokolwiek z uczestników należy się powstrzymać od jego wykonywania najczęściej przez użycie w/w pedału. Jakbyś wsiadł do samochodu i pojeździł trochę po drogach to byś wiedział o czym piszę, ale nie spodziewam się zrozumienia z Twojej strony.

KrólikBugs

2018-06-30, 19:27
muszkin89 napisał/a:



Ciekawy jestem czy odpiszesz czy już swój zwróciłeś? :lol:



Gość beke sobie robił, a wy się rzucacie jakby on serio wpie**alał się przed wszystkich...

Azus

2018-06-30, 20:30
Dobrze że oprócz siebie nikogo nie zabił . Nawet bym nie wysiadł ze swojego auta żeby pomóc takiemu

Dudek18

2018-07-01, 00:31
Mam tylko nadzieje ze jechal sam :/

nieubezpieczony

2018-07-01, 14:55
To jeden z tych, których oglądamy w cyklu "Polscy kierowcy", czy "Warszafka poo Stolycy". Zjeby komentują wtedy: "o ch*j wam chodzi, ma moc to zapieprza, a bieda jeździ autobusem". Karma jednak to jest wredna suka... Może jednak udało mu się przeżyć i spędzi resztę wegetacyjnego życia na przemyślenia. Jego kumple będą nadal śmigać w beemach, a on będzie sparaliżowany patrzył w sufit minuta za minutą, godzina za godziną, dzień za dniem i wspominał jak to ładnie zapieprzał po drogach.

tytek

2018-07-01, 17:29
niech zdycha