18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tarcer123

2016-11-13, 09:35
Bo nasze super kierowce nie mogą zrozumieć jednej rzeczy. CO innego wyprzedzić jedną zawalidrogę i potem jechać bo droga w miarę pusta a co innego walczyć żeby być o kilka samochodów w korku dalej. Zawsze mi się chce śmiać jak potem mam przed sobą takiego debila co wyprzedzał na ciągłej i szalał gdzie tylko się dało, a ja przepisowo i równo ale bez zamulania. Mamy ogromny ruch i takie szaleństwa nic nie dają. Ryzykuje się tylko i stwarza niepotrzebnie zagrożenie. Bo co mi to da że wyprzedzę dwa auta jak jedzie cały sznur samochodów? No ale jedzie taki Janusz w Skodzie TDI oczywiście leasing i myśli że jest Panem drogi. Tylko że jemu tachograf nie bije czasu. Ale tutaj jest kolejny długi temat bo dużo spedytorów narzuca nam czas pracy na styk i potem niektórzy chcą na silę nadgonić czas.

666trololo666

2016-11-13, 09:59
Pierwsza akcja to tzw. wyprzedzanie na trzeciego. Uczyć się.

mam_kompa

2016-11-13, 10:15
k***a aż ma się ochotę napie**olić w łeb takiego debila.
podejść i naj***ć pałą w pusty łeb każdego z nich.
nienawidzę takich filmików

_B...........r_

2016-11-13, 10:36
nie ku przestrodze tylko się uczyć! trzeba mieć talent wyj***ć na 3ciego na takiej drodze :krejzi:

Volfodzio

2016-11-13, 10:37
Ten z 1:20+ zapewne zawsze powtarza, że kupił suva bo jest praktyczny ma lepszą widoczność drogi... Mnie widoczność poprawiły okulary i czysta szyba.

Kaszysz

2016-11-13, 11:31
Za takie akcje dla przykładu powinni pakować sk***ysynów do paki na 15 lat za usiłowanie morderstwa. Gdzie te sk***ysyny zostawiły trzeźwe myślenie?

flejtuch

2016-11-13, 11:45
Ci którzy przytomnie zjechali i ustąpili miejsca debilom podarowali im drugie życie...

kokos_123

2016-11-13, 11:51
666trololo666 napisał/a:

Pierwsza akcja to tzw. wyprzedzanie na trzeciego. Uczyć się.


I tak i nie

Zwyczajowo na trzeciego określało się właśnie jak ktoś bił na czołówkę wyprzedzając ( wyprzedzanie na 3 pojazdy na jezdni, jeden wymijany i jeden wyprzedzany )
Dopiero później zaczęło wchodzić pojęcie wyprzedzania na trzeciego w sensie wyprzedzania pojazdy wyprzedzającego ( i przez podpieranie się nazewnictwem "KD" zaczęli się wykłócać że to jest właśnie wyprzedzanie na trzeciego, tak jakby ktoś stosował oficjalne nazewnictwo w takich określeniach (sic!) )

muchawzupie

2016-11-13, 13:23
zmroziło mnie. zabierać takim asom prawko i do paki.

okrutnyCham

2016-11-13, 13:36
oby zdechły te k***y j***ne jak najprędzej :szydera:

paul78

2016-11-13, 14:34
Tych bezmyślnych ch*jów powinno się rozstrzeliwać od razu na poboczu.

micemincer

2016-11-13, 14:37
ostatni k***a mistrz, najpierw wyprzedza na czołówkę, potem hamuje, a potem dalej jedzie na czołówkę.... zdecyduj się pojebańcu

gimliz

2016-11-13, 14:51
@flejtuch
Nie im a sobie, kto by chcial oszczedzac zycie kretynów? Ostatnio jedna z takich kurew na podwójnej i zakręcie leciał na czołowke, dobrze, źe mialem pas awaryjny. Nic tylko napie**alać po pustych łbach

Hrabia Drapula

2016-11-13, 15:04
zawsze znajdzie się jakiś "ksionże" co mu się spieszy i z pospólstwem stać w korku nie będzie
jak ma jeszcze jakiś samochód co dociśnie i pojedzie nie ma takiego problemu, gorzej jak jeździdło ma prędkość maksymalną 130 a on ma na liczniku 120 i zabiera się za wyprzedzanie