18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2016-10-10, 15:46
Najbardziej zdradliwe to są chyba te drogi w centralnej Polsce, długie prostki na wąskich drogach, do tego sznur drzew na poboczu i nie przejedziesz żeby ci jakiś traktor drogi nie hamował

sirapacz

2016-10-10, 15:57
ciekawostka: swego czasu z dekadę temu jeździłem dość często na trasie Wawa-Siedlce. To niebywałe, ale z różnych dróg które pokonywałem ta charakteryzowała się wyjątkową ilością Tico. Co więcej, ludzie w tych tico latali na trzeciego (wyprzedzali pomiędzy mijającymi się samochodami). Nie wiem na czym ten fenomen polegał ale tak agresywne manewry wykonywali właśnie kierowcy Tico i na każdej trasie (jakieś 100-150km dystansu) trafiało się conajmniej kilku którzy tylko w zasięgu mojego wzroku powodowali niebezpieczeństwo dla siebie i innych. Nie wiem czy to subiektywne odczucie ale z każdego wyjazdu tylko te Tico zapamiętywałem... inne samochody też wyprzedzały ale ci w Tico to istni samobójcy... Tym to w byle co uderzysz przy małej prędkości i już masz silnik na tylnym pasie...

mutant

2016-10-10, 16:12
Przez dwa lata latałem skodą felicją 1.9d sdi 68 km, nazywaliśmy to z żoną toczydełkiem. Skutecznie oduczyła mnie wyprzedzania a nauczyła cierpliwości na drodze. Polecam dla wszystkich z w/w filmu :D

janlew

2016-10-10, 16:13
Wyprzedzanie to w ch*j niebezpieczny manewr. Dla tego trzeba go wykonać na pełnej k***ie, by niebezpieczny manewr ten trwał jak najkrócej :krejzi:

miskolargol

2016-10-10, 16:27
sirapacz napisał/a:

ciekawostka: swego czasu z dekadę temu jeździłem dość często na trasie Wawa-Siedlce. To niebywałe, ale z różnych dróg które pokonywałem ta charakteryzowała się wyjątkową ilością Tico. Co więcej, ludzie w tych tico latali na trzeciego (wyprzedzali pomiędzy mijającymi się samochodami). Nie wiem na czym ten fenomen polegał ale tak agresywne manewry wykonywali właśnie kierowcy Tico i na każdej trasie (jakieś 100-150km dystansu) trafiało się conajmniej kilku którzy tylko w zasięgu mojego wzroku powodowali niebezpieczeństwo dla siebie i innych. Nie wiem czy to subiektywne odczucie ale z każdego wyjazdu tylko te Tico zapamiętywałem... inne samochody też wyprzedzały ale ci w Tico to istni samobójcy... Tym to w byle co uderzysz przy małej prędkości i już masz silnik na tylnym pasie...



Jezdzenie Tico juz samo w sobie jest samobojstwem.Podejrzewam ze posiadacze tego bolidu zdaja sobie z tego sprawe i po prostu ida na calosc.

mrkler

2016-10-10, 16:51
@sirpacz to przejedź się teraz po przebudowie, napie**olili wysepek i przy każdej jednej trzeba uważać czy jakiś imbecyl nie zapie**ala pod prąd zwłaszcza w piątki jak cała słoiczarnia zjeżdża, wyprzedzanie na trzeciego też norma jak na każdej krajówce z marginesem w całej Polsce.

Henboh

2016-10-10, 18:55
3:29 - idealnie podsumowanie z głośników (tylko nie czasem, a często)

Swoją drogą, coraz bardziej wk***ia mnie ta seria, siedzi sobie człowiek bezpiecznie na fotelu, a ciśnienie samo się podnosi przez takie sp***olone jednostki.

drektor

2016-10-10, 20:31
Ci co walą długie w nocy chcą żeby to w nich wjechało auto z naprzeciwka czy co?

Nihoo

2016-10-10, 20:35
Tak się ciągle zastanawiam...
Niby staram się jeździć bezpiecznie i nie odpie**alam na drodze niewiadomo jakich niebezpiecznych manewrów (od tego jest tor) ale czasami też pie**olnę coś głupiego, albo coś przeoczę, albo przecenię możliwości - jak każdy.
Ciekawe kiedy trafię na jakąś kompilację (oglądam dlatego wszystkie mimo tego że od dawna niczego nie odj***łem)

mygyry

2016-10-10, 20:59
waski717, Jak coś odjebiesz i znajdziesz się w jakiejś kompilacji, to możesz nie mieć okazji jej zobaczyć ;-)

Campino7

2016-10-10, 21:31
nigdy na takich nie trąbie :D jakoś nie mam w głowie wtedy trąbić tylko uciekam gdzie sie da :D w sumie... po co się w takiej sytuacji trąbi ? :D

BOHEN1

2016-10-10, 21:39
Filmiki same w sobie edukujące, ale weź nie dawaj takiej muzyki jakbym jakiś thriller ogladal, bo mnie tacy idioci nawet śmieszą a to mi psuje całą zabawę :D

Tassadar

2016-10-10, 21:50
Zastanawiam się kiedy mnie jakaś k***a nagra i tu wrzuci. Ale i tak wam nie powiem kiedy to się wydarzy.

Mo...........it

2016-10-10, 22:56
po co piszecie "ku przestrodze" pod każdym nudnym jak jasny ch*j filmem? jakby to miało sens :badyl: