18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyprzedzaczPL #2

Polskie_Drogi • 2016-08-30, 17:59
Wyprzedzanie to jeden z najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych manewrów w ruchu drogowym.
Wykonywany bardzo często niewłaściwie, brawurowo, bezmyślnie, na siłę oraz bez odpowiedniego przygotowania.

pasiasty55

2016-08-30, 18:06
Ludzie są popie**oleni, przez takich jak zwykle giną niewinni...Lepiej poczekać. Nie jesteś pewny, nie wyprzedzaj.

Henboh

2016-08-30, 19:59
Złapać takich sk***ieli, rozebrać i zakuć w dyby na tydzień w centrum dużego miasta, postawić obok tabliczkę z opisem przewinienia i tonę zgniłych pomidorów.

ghost114

2016-08-30, 20:04
k***a to przecież podchodzi pod usiłowanie zabójstwa... Jeździsz sobie z głową całe życie a tu trafi się taki pojeb i pozamiatane. Potem jeśli przeżyje to w sądzie płacz, jest mu przykro, nie wiedział co się może stać i lekki wyrok... Jakby ode mnie zależało to takim osobom dożywotnio odbierałbym prawko - czym innym jest wyprzedzanie jak zjeżdżają i przepuszczają a czym innym chamskie pakowanie na czołówkę. Na piechotę niech bezmózgi zapie**alają.

flejtuch

2016-08-30, 20:51
oglądam to i nie rozumiem, jak można mieć tak popie**olone we łbie żeby tak wyprzedzać.

tarcer123

2016-08-30, 21:29
Bo powinny być psychotesty i to rzetelne. A nie k***a że prawko ma każdy nawet jak nie zna przepisów. Przecież widzę to że niektórzy praktycznie nie wiedzą w niektórych sytuacjach kto ma pierwszeństwo. No k***a. Ale tak to wygląda jak fartem za 8 razem taka dz**ka zdała egzamin.

Pietia82

2016-08-30, 23:36
:-> Kiedyś na starej 7 przed Gdańskiem jakiś buc z przeciwka stwierdził ze musi wyprzedzić. Urwał mi lusterko. Nawrotka i po kilku minutach dogonilem i zepchnąłem prawie do rowu. Przy wyciganiu przez okno stwierdził ze już oddaje piniazki za uszkodzenia pojazdu w 3 krotnej kwocie. Lusterko i straty moralne za jednym zamachem. Z tego miejsca pozdrawiam pana z czarnego Seata Leona na blaszce WU. Mam nadzieje ze to go wiele nauczyło.

quraaq

2016-08-31, 00:11
Zachciewa się jeździć jak ruskie, to wy***alać do wladymira.

Dzichader

2016-08-31, 05:19
Nawet nie masz pojęcia ile z Twoich wyświetleń to komputery u mnie na komendzie.

l_witek

2016-08-31, 07:20
Dobra a co z utrzymywaniem bezpiecznych odstepow??

80 ludzi z tych filmików chyba nie slyszala o tym.
Utrzymujesz odstęp odpowiedni i taki ch*j sobie wyprzedzi i nikogo nie zabije...i po sprawie.

coopra

2016-08-31, 08:23
l_witek, problem w tym, ze ten bezpieczny odstęp jest względny. On jest wedle kierowcy, tak, aby czuł się bezpiecznie względem pojazdu przed nim, a nie debila, który mózg zostawił już dawno temu, gdy jebnął się w łeb o jeden raz za mocno.

Michno

2016-08-31, 10:43
Najgorsi są cwaniaczki w autach z minionej epoki z silnikami o pojemności i mocy kosiarek spalinowych. Sam nie mam nowego auta, ale do ch*ja jak nie masz czym to się nie wpieprzaj na chama wiedząc, że manewr wyprzedzania zajmie ci pół godziny.

dogip

2016-08-31, 11:59
Mnie tylko jedna rzecz zastanawia. ch*je to ch*je, na drodze ich nie brakuje. Ale po jaki ch*j trąbisz? Masz szansę sp***olić przed "piratem" to sp***alaj. Oglądam filmiki z wypadkami na drodze. k***a - połowy dałoby się uniknąć. Ale nie, zapie**alam, trąbię, bo mam to w kierownicy. Jeżdżę od 15 lat. Raz użyłem sygnału dźwiękowego na dupka, który otworzył mi drzwi przed maską, i tylko po to, aby go opie**olić. Dostał zjeby i przeprosił. Tylko mój refleks nie spowodował uszkodzeń u niego i najważniejsze U MNIE

Janóż

2016-08-31, 12:54
Jeżeli ktoś uważa wyprzedzanie za manewr trudny, to nigdy nie powinien wsiadać za kółko.

idejakprzecinak

2016-08-31, 15:56
Oj tam, przynajmniej są dawcy materiału na harda :)