18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprzedzać mu się zachciało

~Sunday • 2021-07-12, 12:54

Wyprzedzającym był ksiądz pedofil, a czerwone auto prowadziła kobieta w bliźniaczej ciąży - wolontariuszka z pobliskiego schroniska dla zwiarząt.
Świeć Panie nad jej duszą.

Pan_Cernik

2021-07-12, 13:01
Ksiądz pedofil?

Tylko że ci "księża pedofile" to tak naprawdę zwykłe pedały, którzy idą do seminariów duchownych, żeby pod przykrywką sułtany móc bezkarnie praktykować swoje zwyrodnienie.

Więc prawidłowy opis powinien brzmieć "Pedał w sułtanie".

PS.
Nie dopisuje że "pedał-pedofil" no przecież to jasne że każdy pedał to pedofil.

dżonyłojlker

2021-07-12, 13:03
Pan_Cernik napisał/a:

Ksiądz pedofil?
Tylko że ci "księża pedofile" to tak naprawdę zwykłe pedały, którzy idą do seminariów duchownych, żeby pod przykrywką sułtany móc bezkarnie praktykować swoje zwyrodnienie.
Więc prawidłowy opis powinien brzmieć "Pedał w sułtanie".
PS.
Nie dopisuje że "pedał-pedofil" no przecież to jasne że każdy pedał to pedofil.



:facepalm3:

Fiksat

2021-07-12, 13:14
Mało tego, ksiądz pedofil zapie**alał zmieniać parafie po ostatnim ujawnionym gwałcie na grupie niepełnosprawnych sierot, a kobieta, wolontariuszka z pobliskiego schroniska była także zawodową baletnicą - nie musze chyba mówić, że w wypadku straciła obie nogi.

Pozytywny natomiast jest fakt że lekarzom udało się uratować bliźnięta, niestety jedno straciło obie ręce a drugie obie nogi.

P.S. to była porządna, spokojna rodzina.

Gandalf-Szary

2021-07-12, 13:38
Fiksat napisał/a:

Mało tego, ksiądz pedofil zapie**alał zmieniać parafie po ostatnim ujawnionym gwałcie na grupie niepełnosprawnych sierot, a kobieta, wolontariuszka z pobliskiego schroniska była także zawodową baletnicą - nie musze chyba mówić, że w wypadku straciła obie nogi.
Pozytywny natomiast jest fakt że lekarzom udało się uratować bliźnięta, niestety jedno straciło obie ręce a drugie obie nogi.
P.S. to była porządna, spokojna rodzina.



Mam nadzieje że ta baletnica sie nie podda, podobnie jak Brendan Laroux




Nikt_nie

2021-07-12, 13:45
Gandalf-Szary napisał/a:

Mam nadzieje że ta baletnica sie nie podda, podobnie jak Brendan Laroux



Toś doj***ł xD

Zenonn

2021-07-12, 14:30
Gandalf-Szary napisał/a:

Mam nadzieje że ta baletnica sie nie podda, podobnie jak Brendan Laroux



k***a na początku prawie się nabrałem..w tych poj***nych czasach wszystko jest możliwe.
A złej baletnicy i rąbek u spódnicy.
Będzie tańczyła na rekach

SirMajkel

2021-07-12, 14:30
powinni mu dowalić zabójstwo za taką jazdę.

Nexus69

2021-07-12, 14:36
Ukrzyżować go jak tego żymianina na kiju

andrzejrobert75

2021-07-12, 14:39
Nexus69 napisał/a:

Ukrzyżować go jak tego żymianina na kiju



TEN Żymianin był chyba jednak Rzydem,ale też obywatelem imperium Żymskiego,czyli ok.

Zenonn

2021-07-12, 14:40
andrzejrobert75 napisał/a:

TEN Żymianin był chyba jednak Rzydem,ale też obywatelem imperium Żymskiego,czyli ok.



Rzydzianin.

Brzęczyszczykiewicz

2021-07-12, 14:42
Wy tam lubicie się padałami ekscytować. Ja z innej strony, kończył wyprzedzać trzy auta, był już dłuższą chwilę w polu widzenia na kolizyjnej, dlaczego kierujaca/y czerwonym autem nie zjechał mu zawczasu ratując swoje życie?

przewodnik_elektryczny

2021-07-12, 15:17
Sk***ysyna na karmę dla murzynów. A kto zna prawdziwe info co gdzie jak i dlaczego? Ktoś tu podał że Rosja, ale nie jestem pewien

Wiewór

2021-07-12, 15:56
Pan_Cernik napisał/a:

Ksiądz pedofil?
Tylko że ci "księża pedofile" to tak naprawdę zwykłe pedały, którzy idą do seminariów duchownych, żeby pod przykrywką sułtany móc bezkarnie praktykować swoje zwyrodnienie.
Więc prawidłowy opis powinien brzmieć "Pedał w sułtanie".
PS.
Nie dopisuje że "pedał-pedofil" no przecież to jasne że każdy pedał to pedofil.



Czego wy k***a nie wymyślicie żeby sobie wytłumaczyć i uspokoić swoje sumienie że bronicie pie**olonych zboczeńców