18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypożyczone lambo we warszafce

~Velture • 2023-06-05, 18:23
No i po kaucji :amused:


wersja w oryginalnej rozdzielczości:
spoiler

Pepol

2023-06-05, 20:40
Jongmen takie kupuje co tydzień.

Toperson1

2023-06-05, 21:02
Tata kupił i auto, i prawko :roll:

Halman2

2023-06-05, 21:09
Toperson1 napisał/a:

Tata kupił i auto, i prawko



Głupi wsioku, wypożyczanie istnieją, w miastach. Za parę stówek se można jeździć srambobambo. Co nie zmienia faktu, że to auto nie wybacza braku umiejętności.

SkoPio1

2023-06-05, 21:19
zrobiecigastroskopie napisał/a:

wydaje mi się, że ciężko je rozbić zwłaszcza przy takiej prędkości.



Masz rację, wydaje ci się.

zrobiecigastroskopie napisał/a:

Nie jechałem nigdy Lambo oczywiście



Oczywiście. Idź na eksperta do rządu lub TVN.
Nadajesz się.

focusek

2023-06-05, 21:27
SkoPio1 napisał/a:

Play



idz dla karakane pale opie**olic w tvp info :D

pankruk

2023-06-05, 22:29
Toperson1 napisał/a:

Tata kupił i auto, i prawko



Nikt dzisiaj nie kupuje takich samochodów, wszystko to zabawki w leasingu generujące jakże potrzebne koszty na JDG czy innej spółce z o.o.

Sonal

2023-06-05, 22:44
pankruk napisał/a:

Nikt dzisiaj nie kupuje takich samochodów, wszystko to zabawki w leasingu generujące jakże potrzebne koszty na JDG czy innej spółce z o.o.



A to jakbyś kupił za gotówkę/kredyt - nie generowałoby kosztów? Uwielbiam takich ekspertów podatkowych i biznesowych: nadajesz się na to by się wyj***li na byciu ajentem Żabki.

Cezar87

2023-06-05, 22:45
Jezdze 150 konna bmw w zime to co 500 koni nie ogarne przy trybie super sport hehehe :D Takie sa efekty niestety.

Gamge

2023-06-05, 22:45
puscił gaz, auto złapało przyczepność i poszło w murek. Jakby utrzymał gaz to samochód pojechałby prosto

kothletino

2023-06-05, 23:04
Was to k***a nic tak nie cieszy jak porażka innego obywatela Polski.
Co za kraj, mój ukochany. :mrgreen:

Sikkura

2023-06-06, 00:33
zrobiecigastroskopie napisał/a:

Nie jechałem nigdy Lambo oczywiście, ale wydaje mi się, że ciężko je rozbić zwłaszcza przy takiej prędkości. Przecież kontrola trakcji by na to nie pozwoliła. No właśnie, a była? Czy wyłączył? No i odbicie w lewo to już panika, ale to chyba częste zachowanie kierowców, mi też to dopiero tłumaczył instruktor jazdy sportowej na torze, gdy chciałem kontrować, że wystarczy trochę odpuścić kierownicę a nie walić na pałę w drugą stronę. Tak czy siak, szkoda mi kierowcy, nieważne czy jego samochód czy wypożyczony. Chciał zrobić coś fajnego dla gapiów, a niestety stał się pośmiewiskiem internetu. Tak jak i szkoda mi samochodu, bo piękna maszyna, nie ma ich za dużo.



ja tam myśle, że na ścieżce dla rowerów było bardziej ślisko i go zamiotło mocniej jak przepuszczał dlatego odpuścił gaz a jak koła złapaly asfaltu to złapały trakcje i poleciał w lewo

musielovsky

2023-06-06, 03:08
serio się ludzie cudzą furą przejmują?

pochminick

2023-06-06, 04:54
Sonal napisał/a:

A to jakbyś kupił za gotówkę/kredyt - nie generowałoby kosztów? Uwielbiam takich ekspertów podatkowych i biznesowych: nadajesz się na to by się wyj***li na byciu ajentem Żabki.



paradoksalnie - czasem bardziej oplaca sie leasing. z uwagi na przepisy o amortyzacji, madralo.

kirkor1245

2023-06-06, 12:37
te super samochody wyglądają obrzydliwie.

Siriuz

2023-06-06, 21:53
Sonal napisał/a:

A to jakbyś kupił za gotówkę/kredyt - nie generowałoby kosztów? Uwielbiam takich ekspertów podatkowych i biznesowych: nadajesz się na to by się wyj***li na byciu ajentem Żabki.



To może ja wyjaśnię. Przed niedawną zmianą przepisów kupowałeś auto w leasingu na firmę. Samochód w ten sposób był tańszy o VAT lub jego połowę. Ponadto wrzucałeś w koszty, więc zmniejszał wysokość podatku dochodowego. Po dwóch latach odkupowałeś auto i sprzedawałeś. Byłeś do przodu o VAT i koszty, samochód stracił na wartości z grubsza tyle samo, więc wychodzisz na zero. Z tą różnicą, że co dwa lata kupowałeś sobie nową furkę, jeździłeś i nic to ciebie nie kosztowało poza kosztami eksploatacyjnymi.