18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypowiedź bp Pieronka na temat pedofilii w kościele.

kidi1 • 2013-02-22, 21:11
Tak się broni pedofilów.

www_miromiko_pl

2013-02-23, 10:02
Jak sprawić by zakonnica zaszła w ciążę?
przebrać ją za ministranta

BillyTheTalented

2013-02-23, 10:03
Ja pie**olę, tu chyba tylko krótko zwięźle i na temat. Strzał w łeb.

LatającyKumszownik

2013-02-23, 10:04
Według tego piernika pedofilia to rodzaj namiętności ? dobrze zrozumiałem :homer: Gdzie ten świat zmierza .....

klapaucius

2013-02-23, 10:08
Wiecie co jet najgorsze? Że ten koleś mnie parę lat temu bierzmował. Czy on wtedy mógł patrzeć na mnie jak na obiekt sexualny? ; o

lemo1029

2013-02-23, 10:15
wstałem, włączyłem sadistica, odpalam filmik. Przecieram oczy, myślę, że jestem jeszcze zaspany. Mija godzina, wypiłem kawę - włączam go jeszcze raz - kuhfa to samo.
Co się dzieje z tym światem i kościołem?

dback

2013-02-23, 10:17
Śliczne wycinki z kontekstu.

A teraz zagadka - kto gwałci więcej dzieci? Środowisko kościelne czy środowisko lewackie?

androgenius

2013-02-23, 10:20
@lemo

Ze światem coraz gorzej a z j***nymi kościelnymi ch*jami po staremu :D

lukee85

2013-02-23, 10:22
0druss0 napisał/a:

Gdyby w przykazaniach było dobitnie "ch*ju nie r*chaj dzieci", to ciekawe co pan PIERONEK rzekłby o przestrzeganiu dekalogu.



Jest "Nie cudzołóż". Więc nie wiem o czym pitoli ten jegomosc bp.


androgenius napisał/a:

No, katole, do dzieła. Gdzie jest teraz wasza defensywa? Czekamy.



Masz spaczony światopogląd jeśli uważasz, że katolik będzie bronił księdza-pedofila. Pedofil to pedofil, każdy zasługuje na ukamienowanie, a przynajmniej kastracje na żywca.

Ma...........so

2013-02-23, 10:23
A kościoły razem z całą tą mafią, w p*zdu wyburzyć zaorać i posadzić las. Od razu w Polsce ładniej by się zrobiło.

byszek

2013-02-23, 10:24
j***ne batmany. Poglaskajmy ich jeszcze po glowkach, wyslijmy dzieci na ich gwalty, chodzmy grzecznie do kosciola, dawajmy na tace i wydawajmy miliardy na tych sk***ysynow z budzetu. Gdzie Ci ludzie maja oczy!

strzelaj

2013-02-23, 10:25
Kamieniołom do końca jego żywota, to za mało!!

Br...........ki

2013-02-23, 10:26
Sorry ale z tym że się tego nie powstrzyma to ma racje akurat, to są jak pedały zawsze były, są i będą.

Rezor

2013-02-23, 10:27
Nie jestem katolikiem ale to się nazywa "nadinterpretacja"... Gdzie on popiera pedofilie? stwierdził tylko, że papież zajmował się czymś ważniejszym dla kościoła niż pedofilia. Stwierdza też, że pedofilia jest była i będzie (to samo mógł powiedzieć o homofilii czy zoofilii)... Kościół tyle może zdziałąć w zwalczaniu pedofilii co Islam może poradzić na poprawę jakości polskich kebabów ;) Tymbardziej, że w innych religiach jest bardziej powszechna (tak jak przymusowe małżeństwa czy kazirodztwo).

PS. Całe antykościelne nastawienie jest w polaków wpajane od młodego bo za komuny księża za dużo przeszkadzali więc najlepiej zrobić z nich rzeszę wariatów... Islam jest teraz popularny możecie śmiało się zapisać :P Ja osobiście jestem agnostykiem ale wole Katolików od Żydostwa czy ciapatych

solton021987

2013-02-23, 10:30
Według przepowiedni, papież Razinger(hitler junge) był przedostatnim papieżem, następny papież ma według tej przepowiedni doprowadzić do ostatecznego upadku KK, co według mnie jest bardzo realne patrząc na obecny sposób prowadzenia sie kościoła, bogactwo, przepych, zero celibatu, w seminariach już nie kłada tak wielkiego nacisku na etyke, ale za to zwiększaja nacismk na nauke ZARZĄDZANIA! Jestem Chrześcijaninem ale nie chodze do kościoła, bo uważam że to bez sensu słuchać grzesznika który rzekomo wie jak mnie zbawić, a na zakrystii wkłada palca w dupę ministrantowi. tyle w temacie.

Br...........ki

2013-02-23, 10:31
Rezor napisał/a:

Nie jestem katolikiem ale to się nazywa "nadinterpretacja"... Gdzie on popiera pedofilie? stwierdził tylko, że papież zajmował się czymś ważniejszym dla kościoła niż pedofilia. Stwierdza też, że pedofilia jest była i będzie (to samo mógł powiedzieć o homofilii czy zoofilii)... Kościół tyle może zdziałąć w zwalczaniu pedofilii co Islam może poradzić na poprawę jakości polskich kebabów ;) Tymbardziej, że w innych religiach jest bardziej powszechna (tak jak przymusowe małżeństwa czy kazirodztwo).



Dokładnie, ale jak ktoś wchodzi tu z antykościelnym nastawieniem na wejściu to tak też odbierze filmik.