18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypierdalaj.

zwierzak30 • 2021-09-10, 08:57
Bo cie poczęstuje kulką. :mrgreen:


Piercing w wykonaniu słowackiego policmajstra.

drabi1

2021-09-10, 20:41
Czy to jakiś gratis?

jednoręki-ujeżdżacz

2021-09-10, 21:37
Fajnie macie. Dzicz, patusy, i takie tam. Lubicie widzę być pod butem władzy i ich szmatami? Pamiętajcie, służby zawsze będą przedłużeniem ręki tych co chcą was są mordę chwycić. Zresztą, historia już powinna nauczyć was, że zwykły człowiek był dla władzy tylko bydłem. A bydło teraz śmieje się z ludzi chcących być wolnymi i obrzuca ich epitetami. Świat ocipiał do końca a tępota rośnie na potęgę.

blokern

2021-09-10, 21:51
gacu37 napisał/a:

Do tej pory myślałem że protesty są spontaniczne i wywoływane oddolnie ale jak ty mówisz że to zawodowcy to zmienia postać rzeczy. Swoją drogą, gdzie można zrobić zawód protestującego?



zamknij ryj psie

Adrian92

2021-09-11, 03:50
Nie od dziś wiadomo, że w policji jest spory procent patologii i jakichś ludzi co maja problemy z psychiką. Nie zaprzeczajcie, to, że ktoś nosi mundur nie czyni go z automatu dobrym człowiekiem a tym bardziej policjantem z powołania. Tym bardziej kiedy wiemy jak łatwo dostać się do policji.
Jeżeli facet z takiej odległości strzela facetowi w szyję, na takiej wysokości to jest zwyczajnym mordercą i tyle w temacie. Oni mają polecenia z góry kiedy mogą uzyć broni i też mają obowiązek strzelania poniżej pasa.
Na szacunek to zasługują lekarze, Ci co pracują w szpitalach, przeprowadzają operację i wymaga to od Nich dużego poświęcenia psychicznego jak i ogromnej wiedzy. Na szacunek zasługują strażacy, może nie trzeba tam ogromnej wiedzy jak w przypadku lekarzy ale po Nich widać, ze oni są dla społeczeństwa.
Policja to chyba jedyna organizacja do której nie mam i nigdy nie będę miał szacunku. Utrudniają jak tylko mogą życie obywatelom, a jak potrzebujesz pomocy to nigdy nic nie mogą zrobić.

Gromm

2021-09-11, 09:46
I cyk operacja potrzebna...

Dmger

2021-09-11, 12:28
Adrian92 napisał/a:


Jeżeli facet z takiej odległości strzela facetowi w szyję, na takiej wysokości to jest zwyczajnym mordercą i tyle w temacie. Oni mają polecenia z góry kiedy mogą uzyć broni i też mają obowiązek strzelania poniżej pasa.



Się z ch*jem na rozumy zamieniłeś czy faktycznie jesteś taki odklejony od rzeczywistości?

Sigonek

2021-09-11, 13:40
Z pie**oloną komuną trzeba zamiast jajek używać Mołotowów... Sk***iałe media w kieszeni Żydów przedstawiają tych ludzi jako "antyszczepionkowców". k***a, to nie jest walka ze szczepieniami (niech sobie każdy wstrzykuje co mu się podoba), ale z narastającym totalitaryzmem państwa i pogwałceniem podstawowych swobód przez rządy państw rzekomo demokratycznych.

Strielok1

2021-09-11, 23:11
BartoszGlowacki napisał/a:

Czuję, że kolega ma doświadczenie w protestowaniu



Kolega? Chyba Twój...

:shock:

weedsoN71

2021-09-12, 20:22
pie**olone totalniackie reżimowe milicyjne sk***ysyny pełno tu was na tym sadolu, bo pelno w policji patoli w mundurach i pie**olonych psychopatow. Tfu na was