18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadki na przejazdach kolejowych

T3RMINATOR • 2017-12-09, 18:34
Kompilacja wypadów na przejazdach kolejowych :lodowka:



albazsanagycjib

2017-12-09, 19:41
Ten filmik pokazuje, że kierowcy ciągników siodłowych i dostawczaków to jacyś genetyczni debile. Nie dość, że się wpie**olą nie wiadomo po co na tory, to jak już się na nich znajdują, to zamiast depnąć i zjechać, to k***a stoją jak te cioty, tak jakby nie wiem, celowo liczyli na zniszczenie ładunku/naczepy. A tak to po jednopasmówce gotowi zapie**alać ryzykując życiem wszystkich wkoło.

Noemi1998

2017-12-09, 23:41
co jak co ale kilku maszynistom powinni odebrac uprawnienia ..

misi93

2017-12-10, 05:18
ten podkład idealnie pasuje . co to za nutka ?

SpirytusSalicylowy

2017-12-10, 05:44
Noemi1998 napisał/a:

co jak co ale kilku maszynistom powinni odebrac uprawnienia ..

Za co? Że nie wyhamowali w ciągu kilku metrów składem ważącym kilka tysięcy ton?

Aikawa

2017-12-10, 11:12
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Za co? Że nie wyhamowali w ciągu kilku metrów składem ważącym kilka tysięcy ton?

Tak :amused:

Tarab85

2017-12-10, 12:39
Większość popiera akcję "TiRy na tory".

puxynn

2017-12-10, 14:44
@Tarab85 a to o top chodziło a TIRy na tory.
no to ja jestem ZA

techon

2017-12-10, 17:07
Pojechać do Calais, naładować sobie ciapatych na pakę i zatrzymać się na torach tak, by pociąg rozj***ł naczepę :-D

tigerqaz

2017-12-11, 12:25
albazsanagycjib napisał/a:

Ten filmik pokazuje, że kierowcy ciągników siodłowych i dostawczaków to jacyś genetyczni debile. Nie dość, że się wpie**olą nie wiadomo po co na tory, to jak już się na nich znajdują, to zamiast depnąć i zjechać, to k***a stoją jak te cioty, tak jakby nie wiem, celowo liczyli na zniszczenie ładunku/naczepy. A tak to po jednopasmówce gotowi zapie**alać ryzykując życiem wszystkich wkoło.



Ten filmik pokazuje, że od opuszczenia szlabanów do przejazdu pociągu, jest o wiele za mało czasu. Jakiś debil albo źle to programuje, albo pociągi poruszają się z za dużą prędkością i za szybko docierają do przejazdów... Już nie mówię tu o błędach dróżników.

TrissMerigold

2017-12-11, 13:24
tigerqaz napisał/a:



Ten filmik pokazuje, że od opuszczenia szlabanów do przejazdu pociągu, jest o wiele za mało czasu. Jakiś debil albo źle to programuje, albo pociągi poruszają się z za dużą prędkością i za szybko docierają do przejazdów... Już nie mówię tu o błędach dróżników.



Ten komentarz pokazuje, że masz w poważaniu sygnalizację świetlną przed przejazdem kolejowym. Jeśli dla Ciebie opuszczenie szlabanu jest jedynym wyznacznikiem to ja nie chcę Cię nigdy spotkać na drodze.

julek.dud

2017-12-11, 18:42
Ja to nie rozumiem czemu jak już jakiś debli wjedzie na przejazd i zamkną się szlabany to stoi i czeka... Rozwalony szlaban to koszt ok. 200-500 zł i nawet rękoma można co niektóre przełamać jak tak bardzo autka szkoda

tigerqaz

2017-12-12, 23:43
TrissMerigold napisał/a:



Ten komentarz pokazuje, że masz w poważaniu sygnalizację świetlną przed przejazdem kolejowym. Jeśli dla Ciebie opuszczenie szlabanu jest jedynym wyznacznikiem to ja nie chcę Cię nigdy spotkać na drodze.



Łoooo żeś się k***a wymądrzył...
Chodziło mi o odpowiedzialność ludzką, widać muszę napisać jaśniej bo sam się nie domyślasz jak coś czytasz.
Jeśli jeździsz tak samo jak się mądrujesz to widać jesteś typem "szeryfa".
Ja chciałbym spotkać Cię na drodze i to bardzo...
Jestem kierowcą i ratownikiem w psp i nie jeden taki wypadeczek obsługiwałem z nożycami hydraulicznymi.
Potem były dochodzenia, prokurator itp. I na 10 takich wypadków w Polsce jeden jest z winy kierowcy, który spieszy się po śmierć reszta to zwykłe błędy. I śpiący pracownicy kolei.
I dorzucam Ci jedno piwo to sobie wypijesz jak już wysiądziesz ze swojego bolidu, którym zapewne bardo przepisowo jeździsz.

zonk

2017-12-13, 15:38
@up, pracuję na kolei i wiem że na 10 takich wypadków 9 jest z winy pie**olniętych kierowców. Więc skończ pie**olić panie strażaku.