18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek z nerwowym komentarzem

madufo • 2017-04-14, 13:08

Stanęłą k***a c**a głupia skuterem tak bardzo będzie zapie**alać :D

pazuzu

2017-04-14, 13:11
Kask to pewnie założyła dla picu skoro od razu jej spadł. pewnie bała się o fryzurę :)

eMJay8086

2017-04-14, 13:41
No i se pozapie**alała kiblem :-P

mewfrix

2017-04-14, 13:47
Juz wiecie dlaczego kobieta nie powinna wychodzic z kuchni

dr_dex

2017-04-14, 14:12
Cytat:

Stanęłą k***a c**a głupia skuterem tak bardzo będzie zapie**alać :D



Autora filmiku dupa szczypie ze jakas tam glupia c**a bedzie 10sekund szybciej na skrzyzowaniu niz on w swoim lsniacym wartburgu.

No normalnie swiat mu sie w tamtej chwili zawalil :kawa:

ozarimielin

2017-04-14, 14:48
mam nadzieję, że tępa szmata zostanie warzywem

~Velture

2017-04-14, 14:56
@up
Patrząc na filmik to i bez tego wypadku jest warzywem.

Loaloa

2017-04-14, 15:13
Cytat:

Autora filmiku dupa szczypie ze jakas tam glupia c**a bedzie 10sekund szybciej na skrzyzowaniu niz on w swoim lsniacym wartburgu.

No normalnie swiat mu sie w tamtej chwili zawalil :kawa:



Rzeczywiście na skrzyżowaniu była szybciej, ale chyba nie o to jej chodziło. Świat nikomu się nie zawalił, ale głupia c**a raczej musiała zmienić plany na wieczór.

Sonal

2017-04-14, 15:53
dr_dex napisał/a:



Autora filmiku dupa szczypie ze jakas tam glupia c**a bedzie 10sekund szybciej na skrzyzowaniu niz on w swoim lsniacym wartburgu.

No normalnie swiat mu sie w tamtej chwili zawalil :kawa:



Tu nie tylko o to chodziło.
Tez o to, że aby się wcisnąć przekroczyła linię ciągłą.
Nie ma pojęcia o przepisach czym dały wyraz chwilę później.
Ale wiem... na tym portalu przepisy, a szczególnie te dotyczące nie przekraczania lin ciągłych, są dla frajerów.

munio1000

2017-04-14, 16:04
Sonal napisał/a:



Tu nie tylko o to chodziło.
Tez o to, że aby się wcisnąć przekroczyła linię ciągłą.
Nie ma pojęcia o przepisach czym dały wyraz chwilę później.
Ale wiem... na tym portalu przepisy, a szczególnie te dotyczące nie przekraczania lin ciągłych, są dla frajerów.



zabrakło standardowego pojazdu po motop*zdeczkach, uderzyć w stół a nożyce się odezwą co też miało miejsce w tym wypadku i zostało prawidłowo skomentowane. piwko

666trololo666

2017-04-14, 16:05
"Przecież miałam zielone, o co chodzi??!"

Kislowy_wampir

2017-04-14, 16:09
@ up Sonal

Jak będziesz jechał autkiem zwróć uwagę jak autka się zatrzymują jeden z prawej drugi z lewej, trzeci w poprzek bo sie k***a obudził i on musi zmienić teraz juz pas bo chce skręcić w lewo :D

Nie rozumiem tego całego szumy o to że ktoś motocyklem podjeżdza pod same światła, przecież każdy może zrobić prawko i śmigac jednośladem :)

tarcer123

2017-04-14, 16:50
Komentator na filmie to k***a typowy polski janusz, Czereśniak, koneser cebuli oraz gustownego ubioru typu sandały i skarpety. Zero kultury i tylko ból dupy że ktoś śmiał wjechać przed jego śmierdzące TDI.

Co nie zmienia faktu że skuterzyści i wszyscy inny bez uprawnień to duże zagrożenie.

Co...........nt

2017-04-14, 16:53
Najbardziej to mnie ten tekst rozj***l w calej tej sytuacji jej przyj***nia...Teraz do konca dnia bedzie wracala w mojej glowie i bede psychodelicznie sie smial... Najgorzej to jak podczas szczania dopada taki impuls... Oblewasz kibel dookola razem z podloga...