18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w Uljanowsku

~_Yarko_ • 2021-07-23, 11:59
Kierowca Kamaza był pijany.




29-letni ojciec zginął na miejscu.
25-letnia żona i ich dwuletnia córka zmarły na oddziale intensywnej terapii.
Zdarzenie z 21.07.2021.

Elpolaco

2021-07-23, 15:52
Dobrze ze wszyscy umarli , bo jak by ktoś się miał męczyć z tęsknoty, żalu . To by była męczarnia :cry:

CObyNIEbyło

2021-07-23, 15:56
Każdy z nas codziennie chcę dotrzeć do jakiegoś celu. Obojętnie w jakim byłby stanie, ilu z nas zastanowiło się nad konsekwencjami takiej sytuacji w razie wypadku...??? Niech pierwszy rzuci kamieniem...

Budrys2000

2021-07-23, 16:06
Tragedia. Ale życie toczy się dalej. Po nas też niewiele pozostanie.

Muminek69

2021-07-23, 16:28
Szkoda, że ta cysterna nie jebneła

TomRar

2021-07-23, 16:48
Sadol mnie nauczył, żeby nigdy nie jechać między dwoma ciężarówkami, nigdy.
Albo wyprzedzić, albo dać się wyprzedzić, by żyć.
Nigdy, nigdzie.

homorek

2021-07-23, 17:39
O sk***esyn...

avalanch

2021-07-23, 18:42
Takich kierowców to powinno się z miejsca utylizować, nie ma sensu tego trzymać przy życiu.

PieronJasnySzlag

2021-07-23, 19:06
Jesteś kacapem. Już miejsce urodzenia powoduje że jesteś skazany na porażke- pijaństwo, niskie iq, wpie**alanie chleba z gównem, ćpanie krokodyla czy zesłanie na sybir za poglądy. Ale jakoś przezwycieżyłeś te trudności. Masz jako tako prace dzięki której kupujesz srebrną łade i poznajesz dziewczyne. Zakładacie rodzine, rodzi wam się ukochana córeczka. Jest ciężko ale dajecie razem rade. W całym tym marazmie macie siebie...aż tu j***na k***a z kamaza...

Su...........wn

2021-07-23, 19:08
Egzekucja a nie wypadek.

dudidudi

2021-07-23, 20:33
czuję niedosyt z powodu braku eksplozji cysterny

weedsoN71

2021-07-23, 20:46
PieronJasnySzlag napisał/a:

Jesteś kacapem. Już miejsce urodzenia powoduje że jesteś skazany na porażke- pijaństwo, niskie iq, wpie**alanie chleba z gównem, ćpanie krokodyla czy zesłanie na sybir za poglądy. Ale jakoś przezwycieżyłeś te trudności. Masz jako tako prace dzięki której kupujesz srebrną łade i poznajesz dziewczyne. Zakładacie rodzine, rodzi wam się ukochana córeczka. Jest ciężko ale dajecie razem rade. W całym tym marazmie macie siebie...aż tu j***na k***a z kamaza...



Czytałem ten komentarz... I wczułem się w rolę tego kierowcy Kamaza, w jego osobowość, biografię. A na koniec jeb! Autor miał na myśli kierowcę osobówki. :D

No dobra pozwolę sobie odrobinkę przerobić ten opis, jeśli pozwolicie oczywiście, zachowajcie dystans :D

Jesteś Polusem. Już miejsca urodzenia powoduje, że jesteś skazany na mękę - pijaństwo, niskie iq, wpie**alanie soli drogowej do spożywki, ćpanie mefedronu i dopalaczy czy ostracyzm za poglądy. Ale jakoś przezwyciężyłeś te trudności. Masz jako tako pracę dzięki której kupujesz srebrną skodę i poznajesz dziewcyznę. Zakładacie rodzinę, rodzi wam się ukochany synek. Jest ch*jowo, ale stabilnie. Dajecie razem radę :D . W całym tam chlewie macie siebie... aż tu naj***ny małolat w bmw e36....

rodziu81

2021-07-23, 21:46
Dlatego trzeba j***ć mandatami po kilka tysięcy i więcej każdego pijaka za kierownicą, każdego idiotę pędzącego np. 100km/h + w terenie zabudowanym itd. Inaczej debile za kółkiem nie nauczą się.

Smokw

2021-07-24, 20:06
Awaryjne, trójkąt i dystans do cholery. Naczepa jest gorsza niż ściana, a cysterne to chyba tylko czołg zmiażdży. Codziennie mam dziesiątki debiłów co pchają się pomiędzy ciężarówki.

kamwyr

2021-07-24, 20:31
Powinni go utopić w wódzie, którą pił.