18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wypadek w Toruniu

nowynick • 2020-03-06, 11:11
kierowca najechał kobietę przednimi kołami ciągnika. A potem tylnymi. A potem dla pewności jeszcze naczepą.




rozchodzi to....

absens137

2020-03-06, 15:15
Ma ktoś link bez cenzury?

Antek01

2020-03-06, 15:16
k***a, przynajmniej raz dziennie spotykam się z tym, że jadąc samochodem, ktoś nie widzi mnie w normalnym bocznym lusterku samochodu osobowego i zajeżdża drogę, a wy się czepiacie, że kierowca nie zauważył baby, która gdy zaczął ruszać nie szła przyklejona do przodu ciągnika? Poza tym zobaczcie sobie na screenie w jakim miejscu była, gdy zaczął ruszać i wyciągnijcie wnioski. Nie, nie jestem kierowcą zawodowym.

boss. napisał/a:

Nie jest to centrum logistyczne gdzie wszyscy są przyzwyczajeni do ruchu ciężarówek i wiedzą jak się zachować.


Nie, nie wszyscy. Często gęsto u mnie pod robotą zdarzają się sytuację, gdy ktoś chodzi/przebiega pomiędzy cofającymi tirami. Niektórzy nawet autami próbują je omijać co kilkukrotnie skończyło się stłuczką, także nie. Nie wszyscy wiedzą jak się w takich miejscach zachować.



spoiler

wozio91

2020-03-06, 15:41
Tam

boss. napisał/a:

Kierowca debil.Na posesji przy wąskiej ulicy,gdzieś w osiedlu....W takim miejscu powinien poprosić kogoś o pomoc w wyjechaniu,tym bardziej że zastawiał chodnik.
Nie jest to centrum logistyczne gdzie wszyscy są przyzwyczajeni do ruchu ciężarówek i wiedzą jak się zachować.



Tak to jest centrum logistyczne, Tam jest miejsce dostaw dla biedronki

SebasR7

2020-03-06, 15:54
koras24 napisał/a:

Wszystko faj ie ale na tym filmie typ też ma to lusterko więc co za pie**olenie że jej nie widzi



Facet ma 3 lustra do ogarnięcia naraz, przed ruszeniem możliwe, że sprawdził lustro frontalne ale jej nie było a nie może jechać do przodu i patrzeć cały czas w nie bo pewnie ma jeszcze dwie strony drogi do sprawdzenia by się włączyć do ruchu czyli takie stwierdzenie do dupy bym powiedział, Panowie to nie jest auto osobowe, że jest tak łatwo. Niestety moim zdaniem wina leży po obu stronach.

ZaSwojePiję

2020-03-06, 16:11
Antek01 napisał/a:

k***a, przynajmniej raz dziennie spotykam się z tym, że jadąc samochodem, ktoś nie widzi mnie w normalnym bocznym lusterku samochodu osobowego i zajeżdża drogę, a wy się czepiacie, że kierowca nie zauważył baby, która gdy zaczął ruszać nie szła przyklejona do przodu ciągnika? Poza tym zobaczcie sobie na screenie w jakim miejscu była, gdy zaczął ruszać i wyciągnijcie wnioski. Nie, nie jestem kierowcą zawodowym.
Nie, nie wszyscy. Często gęsto u mnie pod robotą zdarzają się sytuację, gdy ktoś chodzi/przebiega pomiędzy cofającymi tirami. Niektórzy nawet autami próbują je omijać co kilkukrotnie skończyło się stłuczką, także nie. Nie wszyscy wiedzą jak się w takich miejscach zachować.



SytuacjE. Na ch*ja tam Ę wj***les?

negatyvv

2020-03-06, 16:12
Jak zwykle stare próchno. Mi dziś też taka "sarenka" sobie przez ulicę przeszła (nie na pasach). Nawet nie spojrzała czy coś nie jedzie.

Antek01

2020-03-06, 16:41
ZaSwojePiję napisał/a:

SytuacjE. Na ch*ja tam Ę wj***les?



Żebyś miał się do czego przyj***ć, nie mając nic sensownego do napisania.

Tak z ciekawości przeleciałem po twoich postach panie znawco i jakbyś tak sam częściej używał prawego alta, to by ci korona z głowy nie spadła.

Elektro-Mech

2020-03-06, 20:22
Bardzo często widzę takie sytuacje na pasach. Gdy zapala się czerwone światło dla pieszych, żwawsze jednostki przebiegają przez pasy w ostatniej chwili, a za nimi szczęścia próbują również stare kobiety. "Ja też zdążę", nie robią tego z niewiedzy, wręcz przeciwnie, z premedytacją wbiegają przed tramwaj i gadają do siebie coś, żeby usprawiedliwić swoje idiotyczne zachowanie. Gdzie się spieszą stare baby? - to jedno z fundamentalnych pytań ludzkości. :homer:

aronio

2020-03-06, 21:18
filmy z Chin lepszej jakości są tutaj jakiś rozmazany zwłaszcza piesza

Funnek

2020-03-07, 02:21
W takich pojazdach powinny być montowane kamery tak aby kierowca mógł widzieć martwe strefy. Bo zawsze znajdzie się ktoś pokroju tej rozsmarowanej

EvilPablo

2020-03-07, 09:34
Wystarczy wyjść na jakikolwiek parking marketu, cofasz autem a te stare baby muszą się chama wpier..lić , żeby przejść, jak by nie mogły 2 sekund poczekać. Mimo, że te tępe dzidy ledwo się mieszczą miedzy moim pojazdem a tym zaparkowanym za mną. Generalnie uznaje, że często kobiety są o wiele głupsze w prostych codziennych czynnościach i przerasta je sygnalizacja świetlna, przejścia dla pieszych i inne w zamyśle proste rzeczy.

Kaczy164

2020-03-07, 18:07
boss. napisał/a:

Kierowca debil.Na posesji przy wąskiej ulicy,gdzieś w osiedlu....W takim miejscu powinien poprosić kogoś o pomoc w wyjechaniu,tym bardziej że zastawiał chodnik.
Nie jest to centrum logistyczne gdzie wszyscy są przyzwyczajeni do ruchu ciężarówek i wiedzą jak się zachować.



To idź dogadaj się że zj***nym magazynierem żeby cię wyprowadził, od wielkiego bólu ci towar ściągnie wielki k***a pan i władca widlaka. Człowiek spod takiej rampy od ku*asa wyjeżdża wk***iony. A głupia c**a nie zrozumie że jej k***a tam nie widać. Chociaż z drugiej strony to na ch*j są lusterka panoramiczne z przodu nad szyba? Też bałwan nie pomyślał.

livebox94 napisał/a:

Śmigam dokładnie tym samym modelem mercedesa wystarczy spojrzeć w górne lustro



Na filmie widać że gość tego lusterka nie posiada.

livebox94 napisał/a:

Śmigam dokładnie tym samym modelem mercedesa wystarczy spojrzeć w górne lustro



Na filmie widać że gość tego lusterka nie posiada.