18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w Strzegowie

Kriski • 2021-08-31, 21:47
W wypadku zginęło dwu kierowców, citroena i chevroleta



Reszta na końcu filmu na YouTube

djpyza

2021-09-01, 16:17
Heliar napisał/a:

Auto jadące w tym samym kierunku co nagrywający, miało maksymalnie 70 km/h, taką widzimy na telefonie nagrywającego (prędkość przekroczona o 20km/h sam się podłożył), taką samą prędkość miał opel, więc zakładam, że ten na początku jechał te 70 lub mniej. Auto z przeciwka zarzuciło i wpadło na drugi pas, przyczyny nie widać, czy to chwycone pobocze, czy wyprzedzanie, ja się skłaniam do zapie**alania na zakręcie, jest tam lekki łuk a gość, patrząc na efekty, zapie**alał grubo ponad 100 km/h
Edit: O przepraszam, zaraz za biedrą jest znak ostrzegawczy ostry zakręt.



ja bym się raczej skłaniał głupota małolata do tego ch*jowe opony i aquaplaning i się ch*j głupi zdziwił.

UrlichUrwich

2021-09-01, 20:21
Heliar napisał/a:

Auto jadące w tym samym kierunku co nagrywający, miało maksymalnie 70 km/h, taką widzimy na telefonie nagrywającego (prędkość przekroczona o 20km/h sam się podłożył), taką samą prędkość miał opel, więc zakładam, że ten na początku jechał te 70 lub mniej. Auto z przeciwka zarzuciło i wpadło na drugi pas, przyczyny nie widać, czy to chwycone pobocze, czy wyprzedzanie, ja się skłaniam do zapie**alania na zakręcie, jest tam lekki łuk a gość, patrząc na efekty, zapie**alał grubo ponad 100 km/h
Edit: O przepraszam, zaraz za biedrą jest znak ostrzegawczy ostry zakręt.



70 to on miał w zabudowanym. Gdyby jechał 50 i rozpędzał się dopiero za znakiem to do miejsca zdarzenia dojechałby zdecydowanie później. Wiem, wszyscy "trochę" przekraczają, ale potem to wchodzi w krew i z czasem przechodzi na wyższy level jak temu z naprzeciwka. Przekroczył trochę od trochę tego co przekraczał jak był mniej "doświadczony".

jazeck

2021-09-01, 22:57
Jechałem autem szfagra... Byle kałuża aquaplaning, kim trzeba być żeby w nowej furze stosować opony "całoroczne". Czułem jak płyneliśmy już bokiem na autostradzie i to ze 2 razy.. nawet przy 90kmph. Ja moim tłukiem nieżałuję na oponach, lato i zima i przy 160 nie miałem nigdy aquaplaningu na tym samym odcinku.

kapelan_szturmowy

2021-09-01, 23:30
KebabRemover napisał/a:

dodatkowo jak jedziesz te 2 metry za pojazdem poprzedzającym masz ciut większe pole widzenia co sie dzieje przed nim i możesz w ostatniej chwili zauważyć co się święci i spinasz się przed uderzeniem co potrafi pozrywać ścięgna w razie wypadku. a jak jedziesz pół metra za nim to nic nie widzisz i w razie wypadku nie zdąrzysz ogarnąć co się dzieje i uderzasz w przeszkode wyluzowany co zwiększa szanse przeżycia - tak jak pijani kierowcy przeżywają bo są wyluzowani a trzeźwi obok giną bo się spinają przed uderzeniem. jak jedziesz pół metra za kimś to jedziesz spokojnie bo nie widzisz co jest z przodu i jak ma być wypadek to ty nie wiesz i jesteś ciągle wyluzowany i przeżyjesz.to jest kolejna zaleta jazdy na zderzaku którą wam polecam.



Ty sobie trollujesz, a jakiś pelikan to łyknie i będzie siedział na zderzaku...

Adae

2021-09-02, 01:02
Ks.Stanisław napisał/a:

muszą ch*je zapie**alać nawet jak pogoda ch*jowa



Jak sie ma quattro to jedyna okazja zeby troche poszalec bo na suchym auto sie za mocno drogi klei ;(

batons0

2021-09-02, 16:29
Adae napisał/a:

Jak sie ma quattro to jedyna okazja zeby troche poszalec bo na suchym auto sie za mocno drogi klei ;(



To niech szaleje na torze a nie publicznej drodze.

polakwrocek

2021-09-02, 19:38
madufo napisał/a:

gówniarz 20 lat w takich warunkach patrząc na to jak silnik wystrzelił jak pocisk to leciał 100km/h.
Powinno się całą rodzine do 0 takiego zjeba wytępić żeby geny nie szły dalej



100 leciał jak już na 1 aucie wyhamował

GoGeTa

2021-09-03, 12:22
Ścieżka dźwiękowa z gry Fable jakby ktos pytał

ZaSwojePiję

2021-09-04, 01:26
Igorek95 napisał/a:

Dwóch* kierowców



30 sierpnia

asdawdasdaw

2021-09-04, 02:48
pozdro z Mławy u nas często się zdarzają tego typy wypadki

Zordonek

2021-09-04, 18:42
a na ch*j badali kierowcę opla na alkohol jak gościu w szoku a tym bardziej to nie jego wina tylko w złym czasie

LUDWAPL

2021-09-05, 17:37
madufo napisał/a:

gówniarz 20 lat w takich warunkach patrząc na to jak silnik wystrzelił jak pocisk to leciał 100km/h.
Powinno się całą rodzine do 0 takiego zjeba wytępić żeby geny nie szły dalej



Sami się skończą


:-D

SlimShady

2021-09-08, 14:50
KebabRemover napisał/a:

zawsze jeździjcie jak najbliżej tak najlepiej z pół metra za pojazdem poprzedzającym. jak pojazd poprzedzający dostaje strzała bierze na siebie całą energie uderzenia a wy wpadacie w niego jak w poduszkę, natomiast jeśli zostawicie 1-2 metry odstępu to jest ryzyko jak na filmie że ten co z nim ma czołówkę odbije sie i w was bokiem uderzy.
pamiętajcie, taka porada na przyszłość nie mniej niż pół metra za pojazdem poprzedzającym jeździć a nic sie wam nigdy nie stanie będziecie w razie czołówki lądować jak w poduszeczke miękką. czarny kombiaczek trzymał się metr za nim i jak to sie skonczyło? dostał strzała w bok od odbitego samochodu a tak to by leciutko zapakował w dupkę temu z przodu i by było mu miło jak lubi w dupke walić.




k***a mać jakie pół metra debilu co widzisz wisząc na dupie? Zgodnie z przepisami to jest 3 sekundy za poprzednim pojazdem po to byś zdarzył zareagować i to jest bezpieczne a nie wiszenie na zderzaku