18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w Oleśnie

mahalik666 • 2012-10-19, 20:13
Wypadek który miał miejsce w mojej miejscowości...

Na szubienice z turasem! :plzdie:


Tragiczny wypadek ulicy Kluczborskiej w Oleśnie (krajowa 11). Kierowca tureckiego tira nie zatrzymał się na czerwonym świetle i zmiażdżył samochód osobowy, wpychając je pod drugą ciężarówkę.

Tak makabrycznego wypadku w Oleśnie nie było od lat. Ciężarowe volvo wgniotło osobowy samochód pod drugiego tira.

Siła uderzenia była tak duża, że osobówka została wbita pod ciężarową scanię.

Ze względu na stan ciał ofiar policjanci długo nie mogli ustalić, ile osób jechało samochodem. (obecnie wiadomo że obcięło im głowy)

Trudno było nawet ustalić, jaka to marka samochodu. Prawdopodobnie jest to volkswagen passat combi, który został sprasowany do wielkości "malucha".

Wiadomo już na pewno, że samochodem jechały cztery osoby z jednego z miast w województwie śląskim (policja prosi o niepodawanie nazwy miasta, zanim rodzina nie zostanie poinformowana o tragedii).

Była to rodzina: 5-letnia dziewczynka z mamą oraz z dziadkiem i babcią. Dziewczynka zapięta w foteliku samochodowym przeżyła. Została zabrana do szpitala powiatowego w Oleśnie, a stamtąd przetransportowano ją do Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. Ma rozbitą głowę, ale nie straciła przytomności.

Obrażenia odniósł także sprawca wypadku, 40-letni kierowca tira, obywatel Turcji. Leży na ortopedii w szpitalu powiatowym w Oleśnie.

Jak doszło do wypadku?
Ok godz. 8.15 na ulicy Kluczborskiej w Oleśnie (fragmencie drogi krajowej nr 11) ustawiła się kolumna samochodów na czerwonym świetle. W tym miejscu rozpoczyna się remont 4-kilometrowego odcinka krajowej "jedenastki" i ruch odbywa się wahadłowo.

Na czerwonym świetle stanęła ciężarowy MAN, scania, a za nimi osobowy volkswagen. W osobówkę wjechało ciężarowe volvo. Turecki tir wjechał z takim impetem, że przesunął dwa tiry stojące przed volkswagenem. Zderzenie było tak potężne, że scania zaczęła się palić. Ogień szybko ugaszono.

Prokuratura zarzuca 40-letniemu kierowcy z Turcji spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. Za to przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat więzienia.



mahalik666

2012-10-19, 21:35
@up

Miejmy nadzieję,że to sie skonczy dla Niej tak dobrze. Pozdrawiam :)

Marllix

2012-10-19, 21:53
*remi1982
zgadzam się z tobą,z ludzkiej tragedii nie wolno się śmiac.
Co do dziecka,to zostalo ono bez matki i dziadkow,matka jest najważniejsza.

T34v2

2012-10-19, 22:14
Ukarać ch*ja zgodnie z islamskim radykalnym prawem.

~CanesPL

2012-10-19, 22:38
mahalik666 napisał/a:

(...) policja prosi o niepodawanie nazwy miasta, zanim rodzina nie zostanie poinformowana o tragedii (...)



Nazwy nie podajemy, za to prezentujemy tablicę rejestracyjną.


lukasz26stg

2012-10-19, 22:51
jacekmatys napisał/a:

.Jeżeli trafi tak jak w tym przypadku do jakiejś rodziny zastępczej (obcej) to raczej nikt na siłę nie będzie jej mówić gdzie są jej rodzice.Więc będzie miało przebłyski o wójkach których bardzo lubiła i nagle Oni musieli wyjechać i nigdy się o nich więcej nie dowie


W wypadku brała udział rodzina "5-letnia dziewczynka z mamą oraz z dziadkiem i babcią"
Dziewczynka przeżyła i nie trafi k***a do żadnej rodziny zastępczej bo pewnie ma, UWAGA ojca! To ojciec już k***a nie może/potrafi zająć się własną córką? Wk***ia takie gadanie/myślenie. Stary zgarnie kasę z OC za passata, z ubezpieczenia za swoją "żonę" i teściów lub rodziców, ze swojego ubezpieczenia za stratę żony/teściów lub rodziców. Jak mieli kredyt na dom to jeszcze ubezpieczalnia pokryje mu raty bo współkredytobiorca był ubezpieczony. Jeśli dziewczynka ma 3 latka to ojciec prawdopodobnie ma 20-30 lat, jeszcze ułoży sobie życie. Nie trzeba wszystkiego w takich czarnych barwach widzieć :pijaki:

mahalik666

2012-10-19, 23:10
lukasz26stg napisał/a:


W wypadku brała udział rodzina "5-letnia dziewczynka z mamą oraz z dziadkiem i babcią"
Dziewczynka przeżyła i nie trafi k***a do żadnej rodziny zastępczej bo pewnie ma, UWAGA ojca! To ojciec już k***a nie może/potrafi zająć się własną córką?



owszem, ma ojca, podaje link dla zainteresowanych do artykułów związanych z wypadkiem i ojcem.

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121018/POWIAT08/121019390

xts

2012-10-19, 23:29
CanesPL napisał/a:



Nazwy nie podajemy, za to prezentujemy tablicę rejestracyjną.

Obrazek



czytałeś tytuł?

lukasz26stg

2012-10-19, 23:32
Ojciec w szoku i zajmuje się nim policyjny psycholog- ok ma prawo być w szoku. To nie amerykański film gdzie psycholog jest non stop. Przyjdzie pewnie jakaś babka pogada, że dobrze i o to cała opieka psychologa.
To nie Szwecja gdzie tam NAPRAWDĘ zajmują się ofiarami wypadków. Miałem stłuczkę w Szwecji i tam ludzie z okolicznych domów przynieśli koce, jedzenie i kawę/herbatę. Cały czas się pytają czy wszystko dobrze i czy czegoś potrzebuję. Ja byłem sprawca małej stłuczki a martwili się o mnie jako obcokrajowca bardziej niż o Szwedkę, której uszkodziłem osobowe VOLVO.

~CanesPL

2012-10-19, 23:58
xts napisał/a:

czytałeś tytuł?



Cytat:

Wiadomo już na pewno, że samochodem jechały cztery osoby z jednego z miast w województwie śląskim (policja prosi o niepodawanie nazwy miasta, zanim rodzina nie zostanie poinformowana o tragedii).



Czytałem.
Zakładam że nazwa miejscowości, w której miało miejsce zdarzenie, nie była utajniona.

Gu...........99

2012-10-20, 00:09
Internetowym twardzielom proponuję wizytę na miejscu wypadku z ofiarami śmiertelnymi, pokażecie klasę!


W rzyganiu.


Numernabis

2012-10-20, 07:47
pie**olony idiota, jakiś j***ny turecki bałwan, normalny zarzt zbrodni powinien dostać a nie k***a jakieś 12 lat,

Cockandball

2012-10-20, 10:07
CanesPL napisał/a:



Nazwy nie podajemy, za to prezentujemy tablicę rejestracyjną.

Obrazek



Siemianowice Śląskie

mahalik666

2012-10-20, 11:13
Airflo napisał/a:

pie**olony idiota, jakiś j***ny turecki bałwan, normalny zarzt zbrodni powinien dostać a nie k***a jakieś 12 lat,



Dostał zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym. Lepsze to niż zarzut spowodowania zwyklego wypadku.

MIhau_

2012-10-20, 16:47
k***a mac 12 lat za zabicie trojki ludzi! Kocham moj kraj, jego przepisy! Turas nie mial pecha, nie wpadl nagle w poslizg tylko ich ZAMORDOWAL, bo nie dostosowal jazdy do warunkow panujacych. Ile to ja razy na wypadkach slyszalem tlumaczenie "ze nagle ktos przede mna zahamowal", a nie uczyli k***a ze trzeba utrzymac bezpieczna odleglosc od poprzedzajacego auta! Tyle ode mnie juz sie wyzylem.