18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cz...........as

2020-10-19, 22:23
Ogólnie to poj***na miejscówka, strzałki skrzyżowanie strzałki i przystanek. w sumie to audi tam mogło być bo jego pas się nie skończył... Aleeeeeee kto tak zapie**ala? zwłaszcza jak ma już strzałki...

~Angel

2020-10-19, 22:28
Ronoaro napisał/a:

Panie @Angel litości... przypie**alanie się do kierowcy autobusu, że za późno wrzucił kierunek, to widzenie słomki w oku bliźniego, gdy w swoim jest belka. Przecież kierowca Audioli odpie**olił takie kombo, że szkoda gadać. Jak na mój gust kierowcę autobusu trochę zabiła rutyna... po prostu jego umysł nie mógł uwierzyć, że jakikolwiek kierowca, będzie go wyprzedzał z prawej strony na drodze ze strzałkami i to jeszcze przez/przed linię przystankową. Ponadto kierowca Audi w związku z tym, ze jest tam lina przystankowa miał obowiązek ustąpić pierwszeństwo zarówno wjeżdżającemu jak i stojącemu na tym pasie autobusowi. O zapie**alaniu przez grzeczność nie wspomnę.



Przecież wyraźnie w swoim pierwszym komentarzu napisałem
Cytat:

W osobówce doj***ł piździe uszy

.

Ten przystanek jest po za terenem zabudowanym więc mógł zapie**alać 90 czy jechał więcej raczej nikt nie jest tego w stanie stwierdzić.

Kluczowy jest tu sposób zmiany pasa przez kierowcę autobusu.

KaprysLosu

2020-10-19, 22:45
jak dla mnie oboje winni, kierunkowskaz służy do sygnalizowania manewru, a nie jego wykonywania, a znowuż osobówka wyprzedzała nie tym pasem co powinna. Prędkość pomijam, bo jak ktoś ogarnięty to i ze 150 będzie leciał i sobie poradzi, a jak ktoś p*zda, to i da się przejechać własnoręcznie zaparkowanym wozem...

shoe5maker

2020-10-19, 22:55
Wyprzedza się z lewej strony, co tu jeszcze komentować.

Mariusz

2020-10-19, 23:03
Cztery zera, piąte w środku. Kierowca audi, to wszystko wyjasnia

jessjess

2020-10-19, 23:10
Kierowcę audi powinni zlinczować na miejscu.

ko...........87

2020-10-19, 23:20
ch*ja się tam znacie, sprawcą jest kierowca autobusu, powinien upewnić się czy może zmienić pas i ustąpić pojazdom znajdującym się na nim. To co odj***ło audi to swoją drogą.

Można wyprzedzać z prawej strony na jezdni jednokierunkowej z wyznaczonymi pasami ruchu. Audi może jechać tym pasem i zatrzymać się na jego końcu w celu zmiany pasa jeśli wcześniej nie ma możliwości.

damianek222

2020-10-19, 23:54
Sam jestem kierowcą autobusu i muszę powiedzieć ze kierowca audi sam sie prosił, wyprzedzanie na zwężeniu, nawet jakby kierowca autobusu nie zmienił tego pasa to przeleciał by przed samym autobusem albo by zaj***ł. Niektórym wydaje się ze zajebiscie jeżdzą a niestety prawda jest inna. Ale 5 sek szybciej to zawsze coś

Uharibifu

2020-10-20, 00:40
pro_avenger napisał/a:

Jedyne co mi się dobrze kojarzy z Katowic to to że wyr*chalem koleżankę z pracy i to.



Za to Gówno (hu¡ (| \/\/ RY¡ !

silas78

2020-10-20, 01:56
~Angel napisał/a:

W osobówce doj***ł piździe uszy ale fakt jest taki, że autobus wpie**olił mu się na pas i jego kierowca jest winnym kolizji.



wyprzedzanko z prawej?

angeloparty

2020-10-20, 05:07
autobus zjeżdżał na przystanek który jest na końcu tego kończącego się pasa. tak tylko informacyjnie

picolo

2020-10-20, 06:39
I co on chciał paką przez zatoczkę autobusową przelecieć, dobrze k***ie. Niech odda prawko jeśli w ogóle ma i się przesiądzie na ten autobus.

Exclip

2020-10-20, 08:53
Typowy kierowca audi,"zapie**alam wszywcy z drogi.
Btw madrale,nie mogl wyprzedzac tympasem zdaje sie

alucard321

2020-10-20, 09:32
bloodwar napisał/a:

Zgodnie z prawem Audi nie mogło znajdować się na tym pasie ruchu bo jego pas skończył się wraz z ostatnią strzałką pasa zjazdowego a po strzałce jest tak jakby "nowy pas", gdyby tam było porządne oznakowanie to byłaby "kratka" i ciągła linia i sprawa byłaby oczywista.



Wcale nie. Nie było żadnego skrzyżowania ani nic. Ten sam pas ciągnął się dalej. Przyjrzyj się. Strzałka zaczęła sie wcześniej, ale zgodnie z prawem kierowcą Audi jechał do jego końca, co uniemożliwił mu kierujący autobusem bezprawnie mu się przed maskę wpie**alając. A martwa strefa jest zawsze zmartwieniem kierowcy, w pojeździe którego występuje.

lysy_83

2020-10-20, 09:39
alucard321 napisał/a:

k***ie. Niech odda prawko jeśli w ogóle ma i się przesiądzie na ten autobus.



To Ty się przyjrzyj, bo jest skrzyżowanie, a następnie nowe strzałki dla tych co wjadą w prawo ze skrzyżowania.
Więc, tak, mógł wyprzedzać prawą, bo oznakowanie poziome pokazuje, że jest to osobny pas kierunku (przez grubą linie przerywaną) ale tylko do skrzyżowania.
Potem to niestety już jego wina.