18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w drodze na Kraśnik

fantastico • 2017-03-29, 01:32
Wyjechanie samochodu na ruchliwym trakcie Lublin - Kraśnik. Jakby pomyślał, by nie wyjeżdżać to by wypadku nie było, a tak jest.


montv2

2017-03-29, 21:44
"Jesus take the wheel"

prezio87

2017-03-29, 23:09
na ch*j skręcać, jak można przyj***ć

wsza104

2017-03-30, 00:01
jeździłem tędy na dupy kiedyś jak jeszcze nie byłem gruby, łysy i brzydki :zul:

waloos

2017-03-30, 00:04
prezio87 napisał/a:

na ch*j skręcać, jak można przyj***ć



Ty chyba nie masz prawa jazdy...życie to nie jest k***a GTA w którym auto jest przyssane do drogi i możesz odbić kiedy chcesz.

W prawo nie miała po co skręcać, bo stał tam samochód, szkoda też uderzać w kogoś od strony kierowcy.
W lewo, pod prąd to zawsze ryzykowne, bo biały mógł się zatrzymać i zamiast go ominąć mogłaby w niego jebnąć, druga możliwość że wyminęłaby białego ale coś z naprzeciwka by w nią jebło i to z gorszymi skutkami.
Jak się przyjrzysz to zobaczysz, że z naprzecikwa jechała ciężarówka - pewnie by się zatrzymała, ale kto wie czy nie była przeładowana, a kierowca zagapiony i wpie**oliła by w nią z całej siły

Jedyne wyjście z tej sytuacji to jest obserwacja innych samochodów. Babka zobaczyła białego jak ten dawno już ruszył. Gdyby puściła nogę z gazu przed skrzyżowaniem to nic by się nie stało.

wsza104

2017-03-30, 00:07
Fantastico niebieski ku*asie skąd Ty jesteś?! nie pisz nawet że z mojego rewiru?! :amused:

fantastico

2017-03-30, 00:15
wsza104 napisał/a:

Fantastico niebieski ku*asie skąd Ty jesteś?! nie pisz nawet że z mojego rewiru?! :amused:



Nawet bliżej ;]

blub1

2017-03-30, 00:51
Dlaczego mi się taka sytuacja nie przytrafi? Znudziło mi się trochę moje BMW 750Li E66, sprzedać ciężko bo silnik duży i wpie**ala jak smok a polaki cebulaki nie mają na zupę to i nie chcą kupić. Tylko dzwonią i pytają ile pali. Już mówię, że 10 litrów (na 50 km) i tak im za dużo. Tak bym tylko dodał gazu to i Pan z Renault kupiłby sobie jakąś bardziej niemiecką furę ;)

bugmenot7

2017-03-30, 02:04
@up
Typowy szmaciarz co wyzywa innych od cebulaków i biedaków, a sam kupił szrota sklejonego z dwóch na którego go w dodatku nie stać i kombinuje jak oszukać ubezpieczalnie żeby jakiś się tego gruza pozbyć i kupić matiza bo już mu komornik do drzwi stuka.

~Velture

2017-03-30, 06:33
blub1 napisał/a:

Dlaczego mi się taka sytuacja nie przytrafi? Znudziło mi się trochę moje BMW 750Li E66, sprzedać ciężko bo silnik duży i wpie**ala jak smok a polaki cebulaki nie mają na zupę to i nie chcą kupić. Tylko dzwonią i pytają ile pali. Już mówię, że 10 litrów (na 50 km) i tak im za dużo. Tak bym tylko dodał gazu to i Pan z Renault kupiłby sobie jakąś bardziej niemiecką furę ;)


To na ch*j kupowałeś? Kupować wersję Li jako kierowca to dopiero cebulactwo. Li kupuje się kiedy masz kierowcę.

waloos

2017-03-30, 18:42
bugmenot7 napisał/a:

@up
Typowy szmaciarz co wyzywa innych od cebulaków i biedaków, a sam kupił szrota sklejonego z dwóch na którego go w dodatku nie stać i kombinuje jak oszukać ubezpieczalnie żeby jakiś się tego gruza pozbyć i kupić matiza bo już mu komornik do drzwi stuka.



Velture napisał/a:

To na ch*j kupowałeś? Kupować wersję Li jako kierowca to dopiero cebulactwo. Li kupuje się kiedy masz kierowcę.



ludzie, dajecie się łapać na takie "Low Quality Bait" że głowa mała. Gość zajechał postem żeby kogoś wkuriwć i udało mu się to idealnie - pewnie teraz siedzi i się śmieje przed klawiaturą, z tego jakimi baranami jesteście!

blub1

2017-03-31, 00:28
waloos napisał/a:





ludzie, dajecie się łapać na takie "Low Quality Bait" że głowa mała. Gość zajechał postem żeby kogoś wkuriwć i udało mu się to idealnie - pewnie teraz siedzi i się śmieje przed klawiaturą, z tego jakimi baranami jesteście!



Dokładnie, tylko zauważ jak w tym chorym i biednym kraju łatwo to idzie. Oni nie zobaczyli BMW E66, tylko zobaczyli 750Li, już wzbudziło to ich złość. Jak to, ma serie 7 i jeszcze w wersji long i z 5 litrową benzyną (naprawdę 4.8), nie stać go na paliwo a wyzywa innych od cebuli. Prawda jest taka, że na zakup BMW E66 stać nawet przeciętnie Kowalskiego, tylko niekoniecznie na utrzymanie. BMW E65/66 można kupić za 40-50 tyś i są to jedne z najwyższych cenowo ofert. Więc zanim zaczniecie się pluć jadem, zazdrościć, rzygać na klawiaturę to zastanówcie się.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
Na serio jeżdżę BMW E66 750Li i na serio sam je prowadzę. Nigdy nie zamierzałem go sprzedać i robić tego nie będę bo auto jest od nowości w rodzinie, tj. mój stary odebrał je z salonu BMW w 2007 roku za ciężko ukradzione pieniądze a następnie 2012 roku oddał je w moje posiadanie, odbierając dnia następnego BMW 530D F10. Niestety interes trochę siadł i musiał zamienić V8 w benzynie na diesla, no i zejść klasę niżej. Nic nie poradzę, możecie pluć jadem, taka jest prawda :cumshot:


Dodać chciałbym jeszcze, że mój ojciec też je prowadził sam, ale w dłuższych trasa często bardziej interesował go barek z tyłu a matka prowadziła :idzwch*j:

smoke86

2017-03-31, 12:59
Aż się z Laguny szpachla posypała