18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek

zdrowoyebne • 2019-11-23, 16:52
Wyglada ze kierowca ciężarówki poszedl na siusiu.A skutki zobaczcie juz sami.Sprawca wypadku byl naj***ny



panar3

2019-11-23, 17:16
Zaj***ć obu ch*jów! :-/

dżonyłojlker

2019-11-23, 17:20
panar3 napisał/a:

Zaj***ć obu ch*jów!



Dokładnie k***a.
Stoją zjeby za tą cysterną i czekają na gwiazdkę z nieba - to dostali.

~Velture

2019-11-23, 17:43
1 film i 3 idiotów.
Pierwszy co się zatrzymał aby się odlać, drugi co widząc stojącego zmienił pas i się zatrzymał zamiast po prostu zrezygnować ze zmiany i wrócić na swój pas oraz trzeci k***a mać co też oczy w piździe zostawił i jeszcze jakby chciał wyprzedzić tym pasem.

kamuha

2019-11-23, 17:51
Kierowców tirow klasyfikuję na poziomie taksowkarzy. Ten sam sort kurew. Wszystko im wolno. Wyprzedzanie przez 10km na godzinę blokując ruch? Proszę bardzo. Stawanie w niedozwolonym miejscu powodując zagrożenie innym uczestnikom ruchu? Naturelmą, CB - wysyp zawodowych januszy którzy jebią na małych mobilków za wszystkie uniegodnienia transportu lądowego, ale pojedź niedajboze przed hrabią 3 km/h wolniej niż ma kaganiec założony na budziku to jak tylko będzie mógł to cię zajebie przy najbliższej okazji. To co wyżej jest generalizacją ale obie grupy zawodowe Solidarnie pracują na taką łatkę.

agdas

2019-11-23, 18:35
~Velturałkę napisał/a:

1 film i 3 idiotów.
Pierwszy co się zatrzymał aby się odlać, drugi co widząc stojącego zmienił pas i się zatrzymał zamiast po prostu zrezygnować ze zmiany i wrócić na swój pas oraz trzeci k***a mać co też oczy w piździe zostawił i jeszcze jakby chciał wyprzedzić tym pasem.



Środkowy bogu ducha winny.... z pozycji kierowcy miał inny widok niż my z kamery (więc mógł inaczej interpretować ciężarówkę) i nie wiesz czy nie stał z kierunkowskazem, ale powrót był utrudniony przez ruch na pasie.

~Velture

2019-11-23, 18:44
agdas napisał/a:

Środkowy bogu ducha winny.... z pozycji kierowcy miał inny widok niż my z kamery (więc mógł inaczej interpretować ciężarówkę) i nie wiesz czy nie stał z kierunkowskazem, ale powrót był utrudniony przez ruch na pasie.



Zobacz ile czasu mija od zmiany pasa do wyprzedzenia przez tego białego gdzie już przyśpieszyli tempo.

niemamskarpet.

2019-11-23, 18:53
ciesz się stary, że tira za tobą nie było bo na bank zaspany h*j by ci wjechał w dupe a wtedy z tego chevrolecika tak dużo by już nie zostało

dżonyłojlker

2019-11-23, 19:02
Velturałkę napisał/a:

Zobacz ile czasu mija od zmiany pasa do wyprzedzenia przez tego białego gdzie już przyśpieszyli tempo.



Nie musisz się już produkować, bo rozwikłałem kolejną zagadkę - za kółkiem tego piździka siedziała baba.

Gamonn1

2019-11-23, 19:13
kamuha napisał/a:

Kierowców tirow klasyfikuję na poziomie taksowkarzy. Ten sam sort kurew. Wszystko im wolno. Wyprzedzanie przez 10km na godzinę blokując ruch? Proszę bardzo. Stawanie w niedozwolonym miejscu powodując zagrożenie innym uczestnikom ruchu? Naturelmą, CB - wysyp zawodowych januszy którzy jebią na małych mobilków za wszystkie uniegodnienia transportu lądowego, ale pojedź niedajboze przed hrabią 3 km/h wolniej niż ma kaganiec założony na budziku to jak tylko będzie mógł to cię zajebie przy najbliższej okazji. To co wyżej jest generalizacją ale obie grupy zawodowe Solidarnie pracują na taką łatkę.



Sam jestem kierowcą 40 tonowego zestawu pojazdów w transporcie międzynarodowym i powiem Tobie panie tylko tyle, że masz rację !
Wielu kierowców to mentalne "Janusze" i zachowują się dokładnie tak jak opisałeś. do tego dodam, że często to są złodzieje , brudasy i debile z niepełnym podstawowym. Serio, młodzi nie za bardzo się garną do tego zawodu bo jest przej***ne, a starzy "Janusze" robią wszystkim opinię taką jaka jest obecnie. I chodź bym nie wiadomo jak zajebiście jeździł, jaki był uprzejmy na drodze i ile języków bym nie znał to zawsze jak komuś powiem, że jeżdżę TIRem , jestem z automatu brany za "Janusza"

masterwow

2019-11-23, 19:19
Synchro z muzyką z radia... To uwielbiam :lol:

xoludus

2019-11-23, 19:26
masterwow napisał/a:

Synchro z muzyką z radia... To uwielbiam



No k***a idealnie wszedł w bit xD

ValvePlsFix

2019-11-23, 20:08
@Gamonn1 znam osobiście jednego kierowcę TIRa, który jest naprawdę w porządku człowiekiem, więc nie generalizuję. Ale miałem sytuację, w której jeden idiota siedział mi cały czas na zderzaku (był bardzo duży ruch i nawet nie mogłem jechać szybciej), a jak skręcałem w prawo jeszcze mnie strąbił. Że to niby ja źle jechałem... Cud, że nie doszło do wypadku...

sars_80

2019-11-23, 20:44
jak naj***ny to do domu

Smokw

2019-11-23, 22:25
Eh..
Po pierwsze to nie widać co kierowca tira robi.
Po drugie stanął tak żeby nikt mu w dupę nie wjechał, ale jest jeszcze miejsce do skrętu przed nim.
Po trzecie zawiniła cała trójka, ale to ten trzeci idiota przekroczył prędkość i trzymał się na dupie poprzedzającego samochodu przez co nie widział co się dzieje na pasie przed nim. Jakoś po nim nie ciśniecie, tylko po kierowcy cysterny gdzie nie wiecie dlaczego się zatrzymał.

Haha debile znalazłem. Koleś wcale się nie odlewał tylko miał kolizję z osobówką.