topic

Wypadek tramwaju

Goral311 • 2020-10-17, 13:20
Tramwaj linii nr 2, jadący spod dworca PKP Gdańsk Główny w kierunku al. Zwycięstwa, wypadł z torów. Siłą rozpędu wjechał na skrzyżowanie Węzeł Piastowski, na którym uderzył w oczekujący samochód osobowy.


Jokerd

2020-10-17, 14:04
Piwko za swiezy material

engoldub

2020-10-17, 16:29
jechalem tym tramwajem, z imprezy wracalem :D

Justynka99

2020-10-17, 17:34
Pewnie błąd nawigacji i sobie za wcześnie skręcił.

krzysztof3011

2020-10-17, 17:38
engoldub napisał/a:

jechalem tym tramwajem, z imprezy wracalem



Jesteś nieodpowiedzialnym motorniczym.

kubol

2020-10-17, 18:37
Motorniczy nie dostosowal predkosci do panujacych na torach warunkow

Marco_Zg

2020-10-17, 21:10
Powalający materiał 2 kl/s

saves

2020-10-17, 21:15
Czy mama Dulczessy już się popłakała?

Lee225

2020-10-17, 23:14
pie**olony w snejka grał. :krejzi:

ruko

2020-10-18, 00:25
Polecam ustawić w odtwarzaczu prędkość 1.75-2

polishblood

2020-10-18, 00:39
Centurionero napisał/a:

Pewnie też przez kamyczek na torowisku... Szkoda, że się w zieleniaka nie wpie**olił
Kiedyś kilkaset metrów dalej Krawczyk prawie wjechał babci do salonu.



co za pie**olenie z tym telefonem komórkowym. Tramwaj to nie samochód. Nie możesz skręcić gdzie chcesz, do wypadnięcia z torów mogą być tylko 2 przyczyny. Za duża prędkość albo jakaś przeszkoda na torach. Rozmowa przez telefon nie ma tu nic do rzeczy.

picolo

2020-10-18, 00:48
To te szroty wycofane z Niemiec za grubą kasę i łapówy?