18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek spowodowany przez pijanego kierowcę

Pantilion • 2018-05-25, 06:52
Kolejny wypadek z mojej okolicy. Pijany kierowca mazdy zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w audi, którym podróżowało starsze małżeństwo. Nikt nie zginął, ale myślę, że warto żeby ten kto chce jechać po pijaku zobaczył te zdjęcia



https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=19980
http://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/WoT/pijany-37-latek-spowodowal-ciezki-wypadek-za-dobra-72-latke-zabral-smiglowiec

bocianoff

2018-05-25, 18:41
Za każdą jazdę i wypadek spowodowany po pijaku nie powinno pakować się do więzienia, a wsadzać w dupsko litr Żołądkowej Gorzkiej, a potem mocnym kopem w odbyt rozbijać butelkę. j***ne k***y nie zasługują na śmierć, nie zasługują na odpoczynek w pierdlu - zasługują na długie i bolesne tortury. k***y.

lopez_

2018-05-25, 20:22
takiego ch*ja co po pijaku jedzie to powinni ignorować w trakcie akcji ratowniczej, niech stęka z bólu i ch*j z nim...

~PowerBoBass

2018-05-25, 21:05
lopez_ napisał/a:

takiego ch*ja co po pijaku jedzie to powinni ignorować w trakcie akcji ratowniczej, niech stęka z bólu i ch*j z nim...



Tak, bo strażacy najpierw pytają czy to on spowodował wypadek i każą chuchnąć :homer:

na...........pl

2018-05-25, 22:21
Skoro nagle pijanych (czyli na polskie warunki - w sumie trzeźwych, 0.5 promila to tyle co nic) chcecie linczować - nawet tych którzy nie zrobili nikomu krzywdy - to co powinno się robić z przekraczającymi prędkość lub nieznającymi przepisów? Tylko 5% wypadków spowodowane było przez kierowców pod wpływem - 95% spowodowali trzeźwi kierowcy, z których połowa "po prostu" nie dostosowała prędkości do warunków na drodze lub nie ustąpiła pierwszeństwa...

Wasze zachowanie najbardziej przypomina mi motywy czarnej biedoty czy recydywistów - która sami najwyżej kradną albo mordują, ale sprawiedliwość na "gorszych" od siebie (pedofilach, gejach itd.) potrafią wymierzyć bezproblemowo.

Tafariel

2018-05-25, 22:23
modoc napisał/a:

Dlatego dla każdego pijanego kierowcy 10 lat za każdy promil bezwzględnego pierdla.



Za każdy promil metr sznura mniej żeby dłużej zdychał. Wypadek? Kierowca naj***ny? Powinni przerzucać sznur przez gałęzie, a nie jeszcze sk***iela ratować :idzwch*j: Środki z truchła zdatne do transplantacji zabierać bez zgody pijaka bądź jego pomiotów.

magicrodek123

2018-05-25, 23:31
Zdarzyło się prowadzić nie na trzeźwo (nie mówię, że ledwo wchodziłem do auta) ale na małej wiosce gdzie ruch prawie żaden, po obiadku i 3 piwkach, jadąć 20-30 na godzinę jakoś się uszło z życiem, ale jechać na takie publiczne drogi, ja pie**ole :o

o0chami

2018-05-26, 10:39
Problem z tym kolesiem to to, że dostanie zakaz prowadzenia na ileś lat i tyle. W normalnym kraju z własnej kieszeni powinien płacić za szkody, ew. na lata do łagrów-wszystko dzięki ubezpieczeniom :)

Nie mam problemu z kimś kto wypije choćby 1l wódy, ale niech prowadzi jak należy ;)

na...........pl

2018-05-26, 22:00
o0chami napisał/a:

W normalnym kraju z własnej kieszeni powinien płacić za szkody,


Wiesz, że właśnie tak jest w Polsce? OC nie pokryje kosztów wyrządzonych przez Ciebie szkód jeśli prowadzisz pod wpływem - poszkodowany dostanie odszkodowanie, ale potem przyjdzie regres do pijanego sprawcy ;) Czyli wg Twojej interpretacji - Polska jest jak najbardziej normalnym krajem.