18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek samochodowy na Podkarpaciu

polarcher • 2019-03-12, 16:46
Wypadek z nocy 10 marca z południa Podkarpacia: Honda Civic z 4 osobami wjechała do rowu z którego wyleciała dzięki ziemnemu mostkowi prosto w trzy solidne drzewa (miejsce uderzeń widać na zdjęciu). Z samochodu została kupa blachy, dwie 17-latki trafiły do szpitala w stanie ciężkim i nadal walczą o życie (update z 12 marca). Dwóch towarzyszących im mężczyzn odniosło lżejsze obrażenia. Co najmniej jeden z nich był nietrzeźwy

Cytat:

Do tego dramatycznego wypadku doszło w niedzielę (10.03) około godz. 1 w nocy w miejscowości Łysa Góra w powiecie jasielskim. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, jadąc hondą civic w kierunku Nowego Żmigrodu, na prostym odcinku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód wzbił się w powietrze na wysokość kilku metrów i uderzył w kilka przydrożnych drzew.



Efekt wypadku pod postacią złomu z Hondy:



Skocznia:



Źródło: http://krosno112.pl/aktualnosci/wypadki-kolizje/item/6260-dwie-17-latki-nadal-w-ciezkim-stanie-po-wypadku-w-lysej-gorze

spoiler

somet

2019-03-12, 21:27
k***a oczu nie macie... za nisko lecieli.

pankruk

2019-03-12, 21:35
Tutaj marka nie ma nic do rzeczy. Zapie**alanie + odrywanie uwagi kierowcy i mamy to co mamy.

Presty

2019-03-12, 22:20
Wysokie loty!

marinis

2019-03-13, 02:28
A gdzie są te ciężko ranne 17 latki?

Jak masz zamiar zamieszczać taki syf bez ofiar, to na przyszłość nic nie zamieszczaj.
Żenada, a nie Sadistic.

shoe5maker napisał/a:

Kierowca chciał żeby świnie miały kisiel w majtkach, a wyszła nutella.



Świnia to ty jesteś i twoja stara. Prostaku żałosny.

PieronJasnySzlag

2019-03-13, 05:44
Wieśniacki wypadek z udziałem Hondy a nie BMW. Pewnie niejeden sadol jest w gorszym szoku od tego 23latka z Hondy.

waloos

2019-03-13, 10:35
Wypadek młodzików bez wyobraźni na zadupiu Polski. Nowe, nie znałem.

A tak na serio, to k***a zawsze, ale to zawsze taki wypadek ma miejsce we wiochach na Podlasiu, Podkarpaciu, Lubelszczyźnie itp. Ja rozumiem, że w takich rejonach nie ma za dużo rozrywek do wyboru. Że tak generalnie to wybór na spędzenie weekendu sprowadza się do naj***nia się albo pościgania samochodem. No ale jak małą wyobraźnię trzeba mieć, żeby zapie**alać z obcymi ludźmi na pokładzie, po krętych i nierównych drogach jakąś starą Hondziną?

Ja tu nie chcę wyjść na kogoś kto się śmieje z wsi w Polsce, bo nie wszystko może być miastem i w kraju wsie są potrzebne, ale rozwala mnie ta zależność, że jak jakaś młoda grupka w samochodzie się rozpie**oliła, to w 95% ma to miejsce właśnie gdzieś, gdzie psy dupami szczekają. Rozumiem, że w miastach nie zawsze jest gdzie zapie**alać, a jak jest gdzie to te duże miasta mają lepsze drogi, więc wypadków mniej. No ale generalnie nawet jak ktoś mieszka w mieście to wystarczy odjechać trochę za miasto żeby trafić na takie same drogi. A jakoś się nie słyszy żeby takie zdarzenia miały miejsca pod Poznaniem, Warszawą, Wrocławiem, Trójmiastem czy w GOPie.

Ukesu

2019-03-13, 11:15
marinis ty jakiś niedoj***ny jesteś czy co ?

TB303

2019-03-13, 11:16
Ukesu napisał/a:

marinis ty jakiś niedoj***ny jesteś czy co ?


Jest :amused:

PomrukOdbytu

2019-03-13, 21:46
marinis napisał/a:

A gdzie są te ciężko ranne 17 latki?
Jak masz zamiar zamieszczać taki syf bez ofiar, to na przyszłość nic nie zamieszczaj.
Żenada, a nie Sadistic.
Świnia to ty jesteś i twoja stara. Prostaku żałosny.



Za te ciśnięcie po rodzinie powinni Cię tak z 2x przecwe*ić frajerski śmieciu opluty. Po tym jak cisną po rodzicach najlepiej rozpoznać frajernie i łochów j***nych. Leszcz bez zasad.



Ukesu napisał/a:

marinis ty jakiś niedoj***ny jesteś czy co ?



Gorzej.

Ar3ck1

2019-03-13, 23:00
znajomy który był na interwencji mówił że licznik zatrzymał się na 230km/h ... cud że żyją chociaż na razie nie wiadomo bo małolaty w cięzkim stanie.

marinis

2019-03-13, 23:52
Ukesu napisał/a:

marinis ty jakiś niedoj***ny jesteś czy co ?



Szukam dobrych materiałów na Sadistic, a nie mogę znaleźć.

Sama cenzura, żeby tej stronki nie zamknęli.

Gdyby ktoś zamieścił zdjęcia ofiar tego wypadku, to ten temat zostałby szybko usunięty, a tak skoro bez ofiar to sobie leży i nikt go nie usunie.

KrólikBugs

2019-03-14, 15:15
marinis napisał/a:

Szukam dobrych materiałów na Sadistic, a nie mogę znaleźć.
Sama cenzura, żeby tej stronki nie zamknęli.
Gdyby ktoś zamieścił zdjęcia ofiar tego wypadku, to ten temat zostałby szybko usunięty, a tak skoro bez ofiar to sobie leży i nikt go nie usunie.



Sam sobie odpowiedziałeś, na tym portalu nie masz czego szukać. W ogóle widzę, że coraz bardziej wk***iony jesteś, że pedo materiałów ci nikt pod nos nie rzuca :amused:

marinis

2019-03-14, 16:54
Foxlifejenkins napisał/a:

Sam sobie odpowiedziałeś, na tym portalu nie masz czego szukać. W ogóle widzę, że coraz bardziej wk***iony jesteś, że pedo materiałów ci nikt pod nos nie rzuca


Ty jesteś upośledzony umysłowo, a w dodatku dumny ze swojego niedorozwinięcia.
Rodzice ciebie za często bili po głowie.
Bym ci napluł na ryja gdybym ciebie spotkał.