18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek s8 przed Wrocławiem

Duczki1234 • 2024-04-24, 17:56
No i trzeba szufelką szoferöw zbierac


Anal_Ogórek

2024-04-25, 03:03
Shiru napisał/a:

Stara zasada wciąż aktualna!
Nigdy miedzy dwa większe



Czyli preferujesz raczej mniejszy biust?

danielxc717

2024-04-25, 06:34
Przez taką k***ę jak ten nagrywający są korki. Wracałem znad morza i był wypadek, korek kilka km i wleczemy się a nawet stoimy.

Zebrały się takie p*zdy j***ne jak ten co nagrywa i są efekty

KewinDeBrujne

2024-04-25, 08:24
banshee napisał/a:

A wiesz, że jak pakujesz się przed ciężarówkę i hamujesz, to sam sie prosisz o śmierć? Tobie się wydaje, że 40 ton się zatrzyma ot tak, bo książe w autku ważącym półtorej tony sie wj***ł i hebluje. Takich debili powinno się brać na zderzak i wieźć do następnego zjazdu. j***ny kretyn bez podstawowej wiedzy z fizyki z klasy 8. Oddaj prawo jazdy, bo zagrażasz sobie i innym.




Ty lepiej ryj zamknij debilu bo widzę, że IQ na poziomie kaczki czyli kierowcy ciężarówki. To jak się ma wiedzę, że tyle się hamuje takim klamotem, to się k***a zachowuje odpowiednią, bezpieczna odległość, a nie k***a trzyma się dupy osobówki. Tego k***a uczą na zwykłej kategorii na B. Kiedyś mi tak prawie kierowca ciężarówki rodzinę skasował bo zapie**alal w mieście i się nie zauważyło, że czerwone i już miał problem z wyhamowaniem i wj***niem się w dupę samochodu. Co po tej akcji było najważniejsze? Zęby policja nie doj***la mu za dużo punktów bo prawo jazdy straci i nie będzie mógł zawodu wykonywać ( miał już na limicie punkty). Także jak widać, że bezmózgi, to jeszcze jeździć nie potrafią.

kruszymordziec

2024-04-25, 08:37
wojtekpwse napisał/a:

A następny dzban to nagrywa tworząc korek zamiast jechać



Już po samym gównie z głośników słychać że sieczka w mózgu, nie wymagaj i tak nie zrozumie

illusion

2024-04-25, 17:38
Anal_Ogórek napisał/a:

Czyli preferujesz raczej mniejszy biust?



O ku*asach ewidentnie pisze.

kothletino

2024-04-25, 23:33
banshee napisał/a:

A wiesz, że jak pakujesz się przed ciężarówkę i hamujesz, to sam sie prosisz o śmierć?..



Przecież wyraźnie napisał, że jechał za ciężarówką a z tyłu dogonił go inny kierowca. Czytanie ze zrozumieniem kieroFco.



:roll:

subik

2024-04-26, 16:09
Przecież i tak nie ma jak jechać bo wyj***ny korek jest, to czy nagrywa czy nie ch*ja ma znaczenie tępaki w tej sytuacji