18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek przy wyprzedzaniu

Je...........ik • 2020-10-17, 21:44
Nie będę pisał o jakiejś j***nej karmie. Po prostu drift and rally


Warystor

2020-10-17, 21:51
Ten ruski amerykanin jeździ szybko ale bezpiecznie. To znaczy jeździł do czasu...

dżonyłojlker

2020-10-17, 21:53
Piękna "sceneria", jak ze "strusia pędziwiatra". Chłopu pewnie też się skojarzyło :kierowca:

Znawca_Cipek

2020-10-17, 22:03
To po ch*j piszesz o j***nej karmie,ze nie bedziesz pisal? Jeszcze o komentka, subika i stukniecie w dzwoneczek popros...

Je...........ik

2020-10-17, 22:21
Znawca_Cipek napisał/a:

To po ch*j piszesz o j***nej karmie,ze nie bedziesz pisal? Jeszcze o komentka, subika i stukniecie w dzwoneczek popros...



Chodziło o zwrot karma wraca który jest tu nagminnie stosowany, biorę pod uwagę twoja opinie Znawco

Pralpunkt

2020-10-17, 23:06
Jakie wyprzedzanie dla mnie to wymijanie uczestników ruchu jadących wolniej
Kierowca nie ogarnął wagi pojazdu dlatego poszedł jak

Black Snake

2020-10-17, 23:10
Pralpunkt napisał/a:

Jakie wyprzedzanie dla mnie to wymijanie uczestników ruchu jadących wolniej



A takie wymijanie poprawnie nazywa się...? :roll: :roll: :D

Pralpunkt

2020-10-17, 23:22
Black Snake napisał/a:

A takie wymijanie poprawnie nazywa się...?



Jedziesz prawym pasem drogi ekspresowej z prędkością 120 km/h i dojeżdżasz do pojazdu, który porusza się wolniej. Zjeżdżasz więc na lewy pas i kontynuujesz podróż nie zmieniając prędkości, a pojazd jadący wolniej zostaje z tyłu - to jeden z przykładów wyprzedzania. W ustawie Prawo o ruchu drogowym czytamy, że wyprzedzanie to przejeżdżanie lub przechodzenie obok pojazdu lub uczestnika ruchu poruszającego się w tym samym kierunku.


Nie chce mi się Tobie tłumaczyć poczytaj w internetach

żmij

2020-10-17, 23:26
Paryż - Dachau :)
Chyba wygrał.

dżonyłojlker

2020-10-17, 23:28
Pralpunkt napisał/a:

Jakie wyprzedzanie dla mnie to wymijanie uczestników ruchu jadących wolniej



Skoro jadą w tym samym kierunku, to raczej wyprzedzanie. Wymijanie to przejeżdżanie obok pojazdu poruszającego się w przeciwnym kierunku. Ciesz się, że nie wyłapał tego jakiś zjeb, który zwyzywałby cię od najgorszych, insynuował znalezienie prawka w chipsach, doradzał oddanie go na komisariacie itp. ;-)

Pralpunkt

2020-10-18, 00:19
StalowyNożyk napisał/a:

Skoro jadą w tym samym kierunku, to raczej wyprzedzanie. Wymijanie to przejeżdżanie obok pojazdu poruszającego się w przeciwnym kierunku. Ciesz się, że nie wyłapał tego jakiś zjeb, który zwyzywałby cię od najgorszych, insynuował znalezienie prawka w chipsach, doradzał oddanie go na komisariacie itp.



I tu cie lubię
I tu mogęm się napić z tobą


Zapraszam na wódkę

EdmundKemper

2020-10-18, 00:40
No ładnie musiał zapie**alać.

mazga50

2020-10-18, 02:39
Piękny okaz imbecyla pospolitego.

KebabRemover

2020-10-18, 03:12
jeep nie zdał testu łosia xD