18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na ukrainie

Dzisiaj • 2022-04-12, 16:32
Juz niebawem w Polkrainie banderowcy beda tak robic codziennie.


Nexus69

2022-04-13, 00:36
Pieszy zawsze ma pierszeństwo, ale nie zawsze przezyje

to...........10

2022-04-13, 01:54
Już niedługo, kacapski trolu, rubelki nie wpłyną na konto :D

ZaSwojePiję

2022-04-13, 02:07
panzerwafel napisał/a:

Auta bez przeglądu, kierowcy bez prawa jazdy... Dobrze że mężczyźni nie mogą tu przyjechać bo ta swołocz mentalnie niczym od ruskich się nie różni.



Spokojnie, zaraz dolacza do swoich kobiet i rodzin i bedziemy mieli rozj***ny kraj.
Barany co dra ryja w necie o ruskich onucach na ludzi, ktorzy wiedza co sie stanie, to obudza sie jak bedzie za pozno.

HellriderTM

2022-04-13, 03:04
ojjjj.... tak jakby w Polkrainie Polkraińcy nie odpie**alali podobnych numerów... nie trzeba straszyć od razu ukraińcami. Odniose się jeszcze do wypowiedzi... kolegi, że "samochody bez przeglądu, kierowcy bez prawka". Ehhh... to, że samochód ma przegląd nie znaczy, że jest sprawny to, że kierowca ma prawo jazdy nie znaczy, że umie jeździć... W gruncie rzeczy ludzie wszedzie tacy sami.

intermag

2022-04-13, 05:15
Ciekawe czy przed jebnięciem powiedział ( sława ukrainie)

pawianek85

2022-04-13, 06:47




ququa napisał/a:

Juz niebawem w Polkrainie banderowcy beda tak robic codziennie.
I bardzo dobrze, niech wypie**olą wszystkich pieszych będę mógł spokojnie sobie jeździć



ty idioto.

dadar123

2022-04-13, 08:46
Kacapskie ścierwa w natarciu

JackCola

2022-04-13, 09:27
v kolumna judeobanderowska nie śpi.

Dzisiaj

2022-04-13, 09:41
sqvar666 napisał/a:

Zaśmierdziało ruską onucą, czy mi się wydaje?



zmien majty, podmyj sie, bedzie lepiej

pawianek85 napisał/a:

ty idioto.



zaczekaj jeszcze troche bedziesz mial ukrainski meksyk :D

dadar123 napisał/a:

Kacapskie ścierwa w natarciu



zamknij dobrze drzwi, zabarykaduj to Ci rodzice nie wejda do pokoju :D

HellriderTM napisał/a:

ojjjj.... tak jakby w Polkrainie Polkraińcy nie odpie**alali podobnych numerów... nie trzeba straszyć od razu ukraińcami. Odniose się jeszcze do wypowiedzi... kolegi, że "samochody bez przeglądu, kierowcy bez prawka". Ehhh... to, że samochód ma przegląd nie znaczy, że jest sprawny to, że kierowca ma prawo jazdy nie znaczy, że umie jeździć... W gruncie rzeczy ludzie wszedzie tacy sami.



na ukrainie wypuszczono w ch*j wiezniow "chcacych bic sie za ukraine" chwile pozniej wpuszczono do polski 80k MĘZCZYZN "chcacych bic sie za ukraine" Nie strasze.. trzeba laczyc watki.

mwaski napisał/a:

Już niedługo, kacapski trolu, rubelki nie wpłyną na konto



przed wojna na sadisticu jechalo sie rowno po ukrach zwyrodnialcach i podludziach ruskach jednakowo... teraz napisz cos zlego o banderowcach to odrazu jakies k***y zaczna plakac : "ruska onuco, ruski trollu chlip chlip" :D

zalosne - zmienicie zdanie jak przy covidzie. Na poczatku pie**olenie - "nosic maseczki", "2m dystansu", "zebys k***a zdechl na covida", "20 moich znajomych zmarlo na covid w tym 10 zawodowych sportowcow w wieku 20-25lat"

Po 2 latach tej j***nej sciemy wiekszosc sie ogarnela (zostaly jakies zjeby i k***iesyny placzace, ze trzeba nosic maseczke, pandemia sie nie skonczyla chlip chlip)
Ile czasu wam trzeba na ogarniecie tego tematu? :/ :homer:

skywalker75 napisał/a:

Ukry mogą, ważne że nie ruskie



3 razy zbieralem sie na odpisanie ale twoj komentarz jest tak glupi, ze nadajesz sie jako admin do osrodka monitorowania zachowan rasistowskich... tam twoje miejsce, nie ze wzgledu na poglady - ze wzgledu na inteligencje :D

barti442

2022-04-13, 12:04
sqvar666 napisał/a:

Zaśmierdziało ruską onucą, czy mi się wydaje?



lepiej być ,,ruską onucą,, niż bandeowskim cwe*em
Moi

Gantorian1994

2022-04-13, 13:17
sqvar666 napisał/a:

Zaśmierdziało ruską onucą, czy mi się wydaje?



umył byś się

tiger_tiger1

2022-04-13, 19:58
Ale obsralo polskich budowlancow na sadisticu, ze zaraz skonczy sie ich przygoda z chlaniem i nieudolnoscia na budowie. Zostana zamienieni na zasuwajacych ukraincow. I bardzo dobrze, jebac budowlancow.

ququa

2022-04-13, 20:16
pawianek85 napisał/a:

ty idioto.



Mówisz co rano spoglądając w lustro ...współczuje

Pan_Cogito

2022-04-18, 21:25
sqvar666 napisał/a:

Zaśmierdziało ruską onucą, czy mi się wydaje?



Teraz każdego kto nie jest za przyjmowaniem Ukraińców, bo nie niesie to nic dobrego, będą nazywać ruską onucą?

łopatolog

2022-04-18, 21:38
sqvar666 napisał/a:

Zaśmierdziało ruską onucą, czy mi się wydaje?



Sprawdź czy stary nie wrócił.