18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na torze w Poznaniu

szymPL • 2016-10-09, 20:50
Eksplozja silnika i rozlane płyny "ustrojowe" auta + późna reakcja na zółte flagi i jesteśmy blisko tragedii :roll:





Zdarzenie skończyło sie tylko na połamanych żebrach

OksyMoron252

2016-10-10, 18:47
@Lares86

Pracuję tam, byłem tam w dniu imprezy, więc wiem co nieco o tej sytuacji. Chciałem przedstawić całą akcję jak wyglądała dokładnie, żeby uniknąć komentarzy ludzi, którzy nie mają pojęcia o tym co tam zaszło, jak chociażby:

"o ja i go własne auto przejechało przej***ne... bo akurat stał za autem jak przydzwonił tamten, wiadomo coś czy przezył?"

Przejechany został sędzia wirażowy, który przybiegł z gaśnicą, kierowca uciekł za bandę...

Generalne mało się tu udzielam ale skoro już post dotyczy tego, czym się zajmuję to pomyślałem, że się odezwę :*

as...........88

2016-10-10, 20:00
OksyMoron252 napisał/a:

@Lares86

Generalne mało się tu udzielam ale skoro już post dotyczy tego, czym się zajmuję to pomyślałem, że się odezwę :*



No buźka :*

ellsworth

2016-10-10, 21:02
Ja pie**olę! Na początku myślałem , ze w tle podłożone jest jakieś wezwanie muezina na modlitwy!

mariopoznan

2016-10-12, 00:26
Oksymoron

Robisz tam jako sędzia?
Byłem w niedzielę na wyścigach tej klasy (swoją drogą czerwony Lotus nieźle zagotował prawą przednią oponę) i powiem że byłem zawiedziony małą ilością aut, nie wiem czemu ale z roku na rok jest coraz gorzej na torze, WSMP to porażka tylko WPP ratuje weekendy i ewentualnie jakieś Wieśwagen Cup itp. Czy AW ma zamiar coś z tym zrobić czy zabiją ten tor?