18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na prologu PPAiK

LastSoul • 2013-05-10, 22:59


Swieżutkie.
Pragnę dodać, że obie osoby z samochodu trafiły do szpitala

tranzystor

2013-05-11, 14:33
epll napisał/a:

Jak k***a na "torze" może być zaparkowany samochód? No k***a brawa dla organizatora xD



I tak dobrze, że organizator chcąc zarobić nie postawił fotoradaru za winklem!

addieadam

2013-05-11, 15:43
epll napisał/a:

Jak k***a na "torze" może być zaparkowany samochód? No k***a brawa dla organizatora xD



Bartek Kozłowski na swoim oficjalnym fanpage na fb umieścił następującą informację:
"tam była meta lotna i tam musiały być postawione fotokomórki, a auto musiało znajdować się przy nich, bo wszystko na kablu było podłączone. mogliśmy stać przy płocie albo po drugiej stronie toru, zapytałem organizatorów gdzie bedzie bezpieczniej to powiedziano mi że przy płocie, bo po drugiej stronie jest wypadkowa zakrętu. Kierowca Nissana był pierwszy raz na rajdzie i widać że ma talent, manewr całkiem nietypowy i trudny do przewidzenia. Cieszę się że wszyscy przeżyli, bo z panem Zbyszkiem który siedział ze mną w aucie było kiepsko. Z jego auta tez niewiele zostało. Wiem na pewno że rzucam w cholerę tą robotę..."

al...........10

2013-05-11, 17:32
No w sumie ciężko oczekiwać czegoś takiego. Obejrzałem kilka razy i za ch*ja nie wiem jak mu się to udało...

brojek_88

2013-05-11, 23:06
@up j***niutki chciał pewnie przydriftować ale się nie udało

użyszkodnik

2013-05-12, 21:52
addieadam napisał/a:



Bartek Kozłowski na swoim oficjalnym fanpage na fb umieścił następującą informację:
"(...)mogliśmy stać przy płocie albo po drugiej stronie toru, zapytałem organizatorów gdzie bedzie bezpieczniej to powiedziano mi że przy płocie, bo po drugiej stronie jest wypadkowa zakrętu.(...)"



Bo 20 metrów kabla to technologia przyszłości... a, czekaj - mądry po szkodzie: czyli rzeczywiście technologia przyszłości.

V3rtyX

2013-05-12, 23:06
Z tego co wiem to nissanem jechał typ co ma 19 lat i na dodatek pomylił hamulec z gazem. A w tym białym siedzieli sędziowie