18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na platformie.

~_Yarko_ • 2019-07-27, 13:16
Zdarzenie zaczyna się od 00:30 s.


SzychaRKS

2019-07-28, 02:14
Dobrze, że mieli kaski

vzyy

2019-07-28, 08:08
To nie jest platforma tylko jakiś ruski naziemny szrot - nawet w afryce platformy postawione na morzu lepiej wyglądają. Wiem bo jestę ekspertę.

syulung

2019-07-28, 23:38
Nie jestę expertem, ale wygląda na cięgno przykręcarki się napięło, przewody były na nim przypadkiem.

krzysiek3205

2019-07-29, 04:54
To może się wypowiem bo pracowałem na nie jednej wiertni w Polsce naszej kochanej i z tego co widzę to raczej u ruskich bo syf kiła i mogilła na stole wiertniczym u nas to nie dopuszczalne żeby przewody hydrauliczne/elektryczne wisiały sobie podwieszone - powinny być w przepustach technologicznych a dwa powiem co tak się naprawdę stało tak więc, panowie wiertacze a właściwie pomocnicy stołowi wiertacza z nie frasobliwości kierownictwa, wiertacza lub innego ch*jka nie mieli na wiertni kluczy odpowiednich do tej średnicy przewodu (poprostu klucze były za duże ) taki klucz działa jak popularna "żabka" czyli ma zęby które zapierają się o rure/przewód i najprościej mówiąc jakiś ch*j kazał pomiędzy ten klucz a przewód włożyć szpic tak aby zaparł się do przewodu i wypełnił tą lukę ale oczywiście półgłowki zapomniały że klucze są przyciągane z siłą kilku ton i gościu poprostu trzymał cały czas szpic klucz się obkręcił bo nie chwycił rury a nieszczęśnik razem z nim się obkręcił i najprawdopodobniej choć tego nie widać doszło wręcz do przerwania kręgosłupa i rdzenia w skutek rozciągnięcia

Wiewór

2019-07-29, 11:49
Widać od razu, że śmierdzące kacapowo. Także BHP gorzej niż w Polsce i w Chinach.