18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na Air Show.

evilmatt • 2013-06-22, 22:09
Jeszcze ciepły filmik z wypadku na Dayton Air Show w Stanach. Numer polegał na tym, że akrobatka Jane Wicker spacerowała sobie po skrzydle podczas akrobacji. Szkoda, bo nawet r*chable była.

Jak za mocne to na harda. :hitler:

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2013-06-23, 13:10 ]
Przepraszam autora tematu "Dodatkowe atrakcje na 39th Vectren Dayton Air Show" za przypadkowe usunięcie jego tematu - zamiast zawartego w nim komentarza. Mój błąd :-|

asomdai

2013-06-23, 15:05
A ahmedy ogladaja, machaja maczetami i dra ryja Allahu Akbar, cieszac sie jak swinie w gownie jakby to ich robota byla ;)

glodnymaciek

2013-06-23, 15:06
ktoś wstawił filmik do wywiadu przed - hmm - "lotem"? akrobacjami, questem, czy tam wyzwaniem
na końcu koleś mówi, że ciekawostką jest to, że pilotuje jej były mąż... widać zupa bywała za słona
a tak btw. rip - cholernie miła Pani, bardzo mi jej szkoda

evilmatt

2013-06-23, 15:21
Tutaj z innego ujęcia

Czerew

2013-06-23, 15:59
Antek jutro w wiadomościach opublikuje co było przyczyną tego wypadku

Paniczyk

2013-06-23, 23:06
Wygląda to tak jakby mu się kierunki wajchy poj***ły :szczerbaty:

Łysy OMG

2013-06-25, 18:58
No moim zdaniem się strugi oderwały z tego skrzydełka co na nim siedziała, za wolno samoliet leciał, baba była nieaerodynamiczna, samolot niesymetrycznie stracił siłę nośną i go zniosło prosto w ziemię. Ster wysokości ani lotki nie poruszały się jakoś gwałtownie więc mężowi prawdopodobnie życie jeszcze miłe było (co nie zmienia faktu że zj***ł misję).