18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Michała Sołowowa

Unfortunately • 2015-02-12, 21:00
Do niebezpiecznej sytuacji doszło na trasie Rajdu Szwecji. Michał Sołowow jadąc z dużą prędkością potrącił fotografa, stojącego po złej stronie drogi. Fotograf żyje i nie został poważnie ranny.



Fajny dźwięk przy uderzeniu. :-D
:idzwch*j:

bzyk1357

2015-02-12, 21:24
Chuuuuuuuuuuuuuuuja widać. Za daleko stał z tą kamerą. :D

kydeM

2015-02-12, 21:32
gówno widać równie dobrze mógł tam stać krzysio grodzki

Unfortunately

2015-02-12, 21:40
Chuuuja to wy się znacie! Przecież k***a dokładnie widać kontury człowieka! :evil: Ślepi k***a czy jaki ch*j! Przecież tego nie wymyśliłem. A propos, obrażenia fotografa to jedynie złamany palec. :shock:

____

2015-02-12, 22:34
Mają nauczkę za potop...

Kaczorowy

2015-02-12, 23:45
Drzewa są twarde , człowieki miękkkie - ot taka dewiza w rajdach . Z doświadczenia w sędziowaniu sportów motorowych autorytatywnie mogę stwierdzić że fotoreporterzy łamane na dziennikarzy to gorsza swołocz niż banda pijanych kibiców spuszczonych na 3 dni z warszawskiego korpo - z tymi da się dogadać , z cieciami z akredytacją , nikonem w automacie i fioletową kamizelką ni ch*ja !

Logiczny

2015-02-13, 13:35
unfortunately napisał/a:

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na trasie Rajdu Szwecji. Michał Sołowow jadąc z dużą prędkością potrącił fotografa, stojącego po złej stronie drogi. Fotograf żyje i nie został poważnie ranny.




....i cóż że ze Szwecji

eMJay8086

2015-02-13, 21:06
A auto wyglądało potem tak:



Od 3:29


Update ze strony rajdu:
The photographer who was hit by a car is at the hospital I Karlstad. He has suffered minor fractures in one hand and a compressed vertebra, both injuries he will recover from completely according to the doctors. He will remain in the hospital overnight.

Further information has also shown that the photographer was not in a designated photo-area where the accident occurred.


Czyli jednak fotograf stał poza strefą wyznaczoną dla mediów.

Źródło: http://www.rallysweden.com/2015/02/olycka-pa-shakedown/

basteek112

2015-02-13, 21:52
Aż musiałem się zalogować ch*jowe ma płytki w Cersanicie