18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek małolatów w Tarnowskich Górach i ucieczka

Diggerx • 2020-05-15, 17:54

"Sprawcy próbowali uciec, na szczęście ktoś ich złapał i po kilku minutach byli z powrotem na miejscu zdarzenia. Okazało się, że byli nieletni (ok. 15-16 lat), a auto zabrali ojcu jednego z nich."

Nagranie ma już swoje lata , ale dopiero dziś zostało opublikowane.

waka91ajmw

2020-05-16, 12:52
Haha moje miasto! Dosłownie obok jest sąd rejonowy a kawałek dalej areszt śledczy. Na rozprawie będą mogli pokazać palcem jak to się odbyło :mrgreen: a potem fruuu pierdzieć w pasiaki :lol:

Tomasz_Dąb

2020-05-16, 13:04
kiedyś to co rok w zimę się jeździło tam na narty

JednorękiBandyta

2020-05-16, 14:08
Jokerd napisał/a:

Co Ty k***a pie**olisz. Honor? Jaki honor. W wieku 15 lat? Na choinkę p*zdą się nadziałaś?
Dokladnie tak samo bys sp***alala w tym wieku, „bo przypal”



Jak w wieku 15-16 lat są takimi debilami to w wieku 30 pewnie bd nie dużo mądrzejsi...Auto ojca jednego z nich co mu k***a ucieczka da? I tak by doszli do tego kto prowadził, lepiej było próbować się dogadać zadzwonić do rodziców przyjechałby któryś zapewne właściciel (są taxówki ;P)dogadałby się z typem I może obyłoby się tylko na wpie**olu w domu, jakby koleś był wyrozumiały i pewnie by też by chciał więcej hajsu niż wyniosła szkoda to by się zgodził na niewzywanie policji...

EdmundKemper

2020-05-16, 14:19
waka91ajmw napisał/a:

Haha moje miasto! Dosłownie obok jest sąd rejonowy a kawałek dalej areszt śledczy. Na rozprawie będą mogli pokazać palcem jak to się odbyło a potem fruuu pierdzieć w pasiaki



A w dodatku obok Prokuratura Rejonowa :)

Juzwa

2020-05-16, 15:44
Tranquillum napisał/a:

Jest wiele lepszych sposób, niż przemoc fizyczna..



Jest jakiś lepszy sposób niż przemoc fizyczna dla takich ciulików? Rzuć garść szczegółów, zaciekawiłeś mnie. Do tej pory sądziłem, że jak się komuś dobrze przypie**oli, to dość długo pamięta zakazy i się do nich stosuje. Perswazją i kopniakiem w jajca zdziałasz więcej niż samą perswazją. Zwłaszcza w stosunku do takich debili, którzy mają w dupie zakazy i normy zachowania.

Jokerd

2020-05-16, 21:18
JednorękiBandyta napisał/a:

Jak w wieku 15-16 lat są takimi debilami to w wieku 30 pewnie bd nie dużo mądrzejsi...Auto ojca jednego z nich co mu k***a ucieczka da? I tak by doszli do tego kto prowadził, lepiej było próbować się dogadać zadzwonić do rodziców przyjechałby któryś zapewne właściciel (są taxówki ;P)dogadałby się z typem I może obyłoby się tylko na wpie**olu w domu, jakby koleś był wyrozumiały i pewnie by też by chciał więcej hajsu niż wyniosła szkoda to by się zgodził na niewzywanie policji...



Nie rozumiesz. Oczywiście że są debilami - ja mając 15 lat nie kradłem staremu auta i się nim nie rozbijałem ;-)
Chodzi mi o to, że koleżanka wyjeżdża o jakimś honorze w tej sytuacji...Co ma piernik do wiatraka? Jakiego HONORU można wymagać od 15 latka w OGÓLE, toć to w tym wieku obce pojęcie, a co dopiero przy takich kretynach co tak narozrabiali. I co tu ma honor w ogóle w tej sytuacji to też nie bardzo wiem... Pani zmywarka używa słów których znaczenia nie zna najwyraźniej

avalanch

2020-05-17, 10:53
Najpierw oddać ojcu na srogi wpie**ol, potem niech zapie**alają po szkole czy innej nauce żeby spłacić ;)

eMJay8086

2020-05-17, 19:06
@ Juzwa
Mokre nie znaczy że od wody. Może być szczoch.