18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek lotniczy

~_Yarko_ • 2021-08-17, 12:14
17.08.2021
Prototyp samolotu transportowego Ił-112V rozbił się pod Moskwą.




Najprawdopodobniej cała załoga zginęła.
Źródło:

wojtek95do

2021-08-17, 15:27
Zamach. Tam ludzie żyli. Zastrzelili ich wszystkich...

orpradek

2021-08-17, 15:35
Wepss napisał/a:

Oni tam nadal stosują ten poj***ny, nieintuicyjny sztuczny horyzont, wbrew całemu światu? Bo wygląda jakby się pilotowi znowu kierunki poj***ły.



że co k***a? tutaj sztuczny horyzont nie ma znaczenia ale fakt, te n ruski sztuczny horyzont jest popie**olony.

Policeman

2021-08-17, 16:38
Ch w d ruskim. Wczoraj te bydlaki zabrały głos ws. żydowskich roszczeń, ich rzecznik rządu zaczął łajać Polskę i pie**olić takie bzdury...
Wszedłem więc na oświadczenie na faceboooku i zacząłem tłumaczyć sobie rosyjskie komentarze, kilkaset komentarzy i wszystkie w podobnym stylu:

"polskie świnie, mordercy i faszyści, bardzo dobrze, mam nadzieję, że ta ich ukochana ameryka ich ograbi za pomocą żydów"
"wpierw amerykanie zabiorą im pieniądze, a potem my ich ziemie"
"mój tata gwałcił Polki i mówił, że śmierdziały sianem"
"kraj zbrodniarzy, niepotrzebnie ich wyzwalaliśmy"

Czytam setki takich komentarzy i k***a nikt, dosłownie nikt nie napisał nic cokolwiek sensownego. Straciłem jakiekolwiek złudzenia, że tam są jacyś rozsądni ludzie. Banda skretyniałych świń, którym życzę jak najgorzej.

nodebil

2021-08-17, 16:46
Za komuny funkcjonowało powiedzenie: "Chcesz być pyłem, lataj iłem", widać ciągle aktualne.

ZbigniewZbych

2021-08-17, 17:25
leci piwko jak spada samolocik...

voldoende

2021-08-17, 18:11
Policeman napisał/a:

Ch w d ruskim. Wczoraj te bydlaki zabrały głos ws. żydowskich roszczeń, ich rzecznik rządu zaczął łajać Polskę i pie**olić takie bzdury...
Wszedłem więc na oświadczenie na faceboooku i zacząłem tłumaczyć sobie rosyjskie komentarze, kilkaset komentarzy i wszystkie w podobnym stylu:
"polskie świnie, mordercy i faszyści, bardzo dobrze, mam nadzieję, że ta ich ukochana ameryka ich ograbi za pomocą żydów"
"wpierw amerykanie zabiorą im pieniądze, a potem my ich ziemie"
"mój tata gwałcił Polki i mówił, że śmierdziały sianem"
"kraj zbrodniarzy, niepotrzebnie ich wyzwalaliśmy"
Czytam setki takich komentarzy i k***a nikt, dosłownie nikt nie napisał nic cokolwiek sensownego. Straciłem jakiekolwiek złudzenia, że tam są jacyś rozsądni ludzie. Banda skretyniałych świń, którym życzę jak najgorzej.



No to grubo..

bolego

2021-08-17, 18:59
Ciekawe czy rodziny zmarlych dostana ogromne odszkodowania + dozywotnie uposazenia. A nie wroc to nie Polska

mazga50

2021-08-17, 19:06
Wepss napisał/a:

Oni tam nadal stosują ten poj***ny, nieintuicyjny sztuczny horyzont, wbrew całemu światu? Bo wygląda jakby się pilotowi znowu kierunki poj***ły.



Przetrzyj okulary. Pożar silnika nr 2.

bialamewa

2021-08-17, 19:49
Wepss napisał/a:

Oni tam nadal stosują ten poj***ny, nieintuicyjny sztuczny horyzont, wbrew całemu światu? Bo wygląda jakby się pilotowi znowu kierunki poj***ły.



Wciągnąłeś się w oglądanie "katastrof w przestworzach", ostatnio był o tym odcinek...

maciejpp

2021-08-17, 21:07
Znawca_Cipek napisał/a:

Takich kamerzystów nam tu trzeba. Brawo!
Jeszcze jak zachęca: Patrz! Nie pie**ol, tylko patrz!



3x TAK

djpyza

2021-08-17, 22:01
mazga50 napisał/a:

Przetrzyj okulary. Pożar silnika nr 2.



a skąd wiesz może ten od prawej strony to numer 1 :D i to będzie numer 1 a nie 2

maxkulczyk

2021-08-18, 07:10
Kacapow akurat nie szkoda, zero wzruszenia !

kacapow nie szkoda!

Kurde26

2021-08-18, 08:39
Policeman napisał/a:

Ch w d ruskim. Wczoraj te bydlaki zabrały głos ws. żydowskich roszczeń, ich rzecznik rządu zaczął łajać Polskę i pie**olić takie bzdury...
Wszedłem więc na oświadczenie na faceboooku i zacząłem tłumaczyć sobie rosyjskie komentarze, kilkaset komentarzy i wszystkie w podobnym stylu:
"polskie świnie, mordercy i faszyści, bardzo dobrze, mam nadzieję, że ta ich ukochana ameryka ich ograbi za pomocą żydów"
"wpierw amerykanie zabiorą im pieniądze, a potem my ich ziemie"
"mój tata gwałcił Polki i mówił, że śmierdziały sianem"
"kraj zbrodniarzy, niepotrzebnie ich wyzwalaliśmy"
Czytam setki takich komentarzy i k***a nikt, dosłownie nikt nie napisał nic cokolwiek sensownego. Straciłem jakiekolwiek złudzenia, że tam są jacyś rozsądni ludzie. Banda skretyniałych świń, którym życzę jak najgorzej.



Tam są ogromne farmy trolli. Kiedyś wszedłem na jakąś stronę przed wyborami. Masakra co się tam dowiedziałem o Putinie. Że ojciec narodu, słońce Europy, najlepszy, najmądrzejszy. Szok. To samo było na fb jak wszedłem na stronę ukraińskiego prezydenta (tego poprzedniego) a u nich akurat było jakieś święto państwowe. Brakowało tylko świadectw o uzdrowieniu ślepych i sparaliżowanych.